Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Е, убуу, де! Тъп бил договора...нови [re: ASSASSlN]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:29



Харесаха къщата преди 7 дни и я купиха веднага, а след още 7 трябва да се е изнесъл. Това не са разумни срокове за избор на нов имот и превоз на багажи от 450 км.





Тема Re: Мани я тая, оправих се с нея искрено и лично.нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:30



Ми значи кофти планиране, стечение на обстоятелства, квото си избереш.
А къща, да ме прощават привържениците на спонтанните решения, не се избира за един ден. и ква ще е тая къща, дето като я изберете, одма ще пренесете в нея целия багажлък? нема такъв вариант. ако щеш поне едно яко чистене ще трябва. Щото едва ли сте чак от ония паралии дето купуват и им го правят да влязат по терлички.
така че, склад и действайте!
Няма друг вариант така като го гледам.



Тема Ми убуу, деее, той не ще ли на слад?нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано03.10.07 13:31



Според мен проблемът е, че ти си обещала нещо, но не си го изпълнила.


Редактирано от ASSASSlN на 03.10.07 13:32.



Тема Re: Е, убуу, де! Тъп бил договора...нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:33



Тайсънке,

ми все пак, можеше да ги изясниш тия неща от началото още. Щото виж как картинката се сменя кардинално с някои подробности.
Не все с рОгите напред.
Наистина не е разумно така както сега го описваш. Да не кажем, че е много рисковано, според мен поне.



Тема Re: Ми убуу, деее, той не ще ли на слад?нови [re: ASSASSlN]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:34



Обяснявам като за теб. Харесаха я на 24 септември, купиха я на 26 септември, а искат на 12 октомври да е свободна.
Аз бях на семинар на 29 и 30 септември, а ще ходя в Александруполис на 5, 5 и 7 октомври.



Тема На час по лъжичка ли ще ни давашнови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано03.10.07 13:36



информацията? Това защо не го каза още в началото???

И защо тази къща досега не сте я избрали? Цяло лято какво правихте?

Редактирано от ASSASSlN на 03.10.07 13:37.



Тема Re: тука се изпокараха ... аз да ти кажанови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано03.10.07 13:36



ми зарязвай провода тогава и почвайте да свивате гнездото... а после пиленцата да чуруликат и живота си върви





Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано03.10.07 13:38



А ти каза ли му на този мъж когато решавахте да се събирате, че работата ти за теб ще е приоритет. Каза ли му, че не можеш да му помогнеш за къщата, защото работата ти е преди него и купуването на къщата му (ви) не е от най-важните за теб неща. Защото, ако „да” всичко е в реда на нещата. Тогава той е знаел и е приел всичко.
Но, ако не си му казала всички тези неща, просто си го излъгала!



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано03.10.07 13:38



Да, за това говорех, че е въпросната конференция е от тези събития, които можем да пропуснем, но е желателно та направо задължително да бъдем там. Точно за професионалното израстване и общуване. Дори е сравнено с всичките тези задължителни кафета дето изпиваме през деня. Ако отидеш печелиш едно губиш друго и обратното. Тъпо. За това и аз предлагам соломоново разрешаване на въпроса. Не бих тръгнала в директна конфронтация. "Виж, скъпи, къщата е прекалено отговорно нещо, не може да се избере за един ден, поне аз така мисля, а ти ме поправи ако греша. На теб ти е трудно да излизаш от работа, а вечер не можем да направим много огледи. Предлагам ти като имам време през деня да обикалям сама и ако нещо си заслужава да бъде обмислено тогава да те извикам, а тази конференция е много важна за мен, избраха ме и ми гласуват доверие, това означава много и т.н. и т.н. вмяташ, че ще се откажеш ако трябва и продължаваш в този стил, докато той сам започне да те убеждава, че трябва да отидеш. Само малко повече комуникация ;)))



Тема И като се върнеш - него няманови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано03.10.07 13:39



да го има?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.