Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: livewire]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:18



Точно три дни.


И го изкарва фатално. Вече съм набелязала 12 къщи, в 17 ч тръгваме с брокерката.
Щото той не можел да излезе и от работа. Та оставали само съботи и недели.



Тема Ааа, яснооо, да си изнася софийския багаж, а ненови [re: bhn]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано03.10.07 13:19



бургаския. Ами, бавно загрявам, а и Атинянката пише понякога недостатъчно разбираемо.

Благодаря.

При това положение Атинянката заслужава един добър бой! Ша й таковам таковата на такованите конференции и семинари. Събират се да си дърдорят глупости и да се разнообразят. Добре, ама в този случай къщата не е ли по-важна???



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: мaмa Mъpмopaнa]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:20



Хич не се правя на велика. Това е просто по-силно от мен. Имам предвид, че ако ще трябва де ходи някъде, дори не питам къде, а тръгвам.
Затова явно съм и журналистка





Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: XeйЖивoт!]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:22



Ще се опитам на принципа за сития вълк и цялото агне. Днес ще ходим на огледи, а в Александруполис все пак ще отида.


Само да не стане - и вълкът гладен и агнето - изядено.



Тема Re: Мани я тая, оправих се с нея искрено и лично.нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Авторbhn (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:23



Проблем няма

освен, че той я шантажира според нея. А тя му доказва колко е независима.
От друга страна крайно време е той да я опознае.

Абе общо взето подписвам се под мнението на джейми.



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано03.10.07 13:23



На фона на компромиса, който прави той (сменя града, в който живее), твоята неотстъпчивост по отношение на ангажиментите ти може да се тълкува и като нещо повече от дребно заяждане.

La donna e mobile


Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано03.10.07 13:24



Предполагам те е страх от ограничаването на личното пространство, че после ще те притисне да отидеш и ти в новата къща, че това е пракалено обвързващо за теб, може и да греша. Ходи ти се на тази конференция и ти е важно да отидеш, не само заради идеята и разходката, а защото това е едно от тези "задължителни" мероприятия. При всички положения печелиш и губиш. Сложи на кантар и прецени коя загуба не ти харесва и готова ли си да платиш съответната цена. Как аз бих постъпила - бих се постарала да говоря с него защо трябва да отида там и ми е важно и че търсенето на къща също ми е важно. Можем ли да съчетаем двете неща, т.е. да търсим къщата в друго време така, че да не се налага да правя избор, защото е ясно, че изборът ми е той и къщата, но загубата е такава, че предпочитам да не се налага да правя избор. Нещо в този стил. Ако няма начин за съчетаване във времето, то е по-добре да му подадеш ръка, а другото пак ще се подреди.



Тема Re: Мани я тая, оправих се с нея искрено и лично.нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:24



Точно е сключен онзи ден и да се изнася веднага.
И аз така мисля - по-добре на склад, отколкото да купим каквото и да е.



Тема Е, убуу, де! Тъп бил договора...нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано03.10.07 13:25



Как разбра, че е тъп? Колко време да го чакат новите собственици? Докато ти минат семинарите, конференциите, слънчевите брегове и още не 'нам какви щуротии ще ти дойдат в главата???

Бам ти конференциите, щом заради тях ще загубвам най-близкия си човек! Тъй мисля аз, ти си явно на коренно различно мнение!



Тема Re: Как е отстрани погледнато?нови [re: Finch!]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:27



Виж сега. На конференцията може да иде и друг. Ама съм избрана аз. Престижно е да ида. Свързано ми е с професионалното израстване.
Той е този, който ме поставя пред свършен факт с тъпия договор, според който трябва да се изнася. Къща не се купува като баничка и кафе сутрин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.