Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Я дайте акъл! [re: Дивaнe]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано02.10.07 11:01



Защо е сигурно, че не те обича?
Сигурно те обвинява за нещо (много неща) и иска да се "поправиш". Но за да не иска да те пусне... Ако не те обича, ще те пусне и ще вземе всичкото имущество, даже и колата ти и ще те изрита на драго сърце.

Хубавото вече е тук, по-хубавото - предстои


Тема Браво, муцко!нови [re: danaia_n]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано02.10.07 11:18



Стабилен съвет. Може и на детето да прехвърли своята половина, че да не плаща данъци.



Тема Росичкеее, я се осъзнай!нови [re: Pocu]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано02.10.07 11:46



Как си, бре, муци? Много рядко те виждаме вече.



Ама, много се разпасахте (дамите) вече в този клуб. Ама хааа! "Клуб Женско царство" станахме. Брееей, много пък сте важни!!! Щяла да го изрита??? Не може ли той нея да изрита, а?

И като го изрита, знае ли че има дела за делба и че половината имущество е негово? А? Ти даваш ли си сметка какво може да стане, ако диването така се издивани, че да й плати половината жилище и дамата да изхвърчи на улицата като тапа, а? Че и детето може да вземе, а пък тя - да си ражда друго.


Нищо лично, миличка, аз само така - мъча се да се инатя.
-------------

Ей, Диване, ако имаш собствен бизнес - консултирай се с добър адвокат какво да направиш, че жена ти да няма после претенции. Слушай батко си, не му се дръвчИ. Нищо че съм от село.

Един приятел усети, че жена му се развежда не заради друго, а за да вземе солидна сума при делбата. И взел, че преобразувал някак си (не помня вече как) фирмата и оная се шашардисала в съда като разбрала, че на негово име няма нищо. Май че от ЕТ я направил на ООД.



Тема Re: Браво, муцко!нови [re: ASSASSlN]  
Автор danaia_n (минаващ)
Публикувано02.10.07 11:53



Браво бе, как ще прехвърли неговата част на детето, нали въпросната дама ще е попечител на детето и един господ знае какви ще ги натвори. Минала съм през тоя ад, знам за какво говоря.



Тема Re: Я дайте акъл!нови [re: Pocu]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 12:00



Човек като си отива, отива си...... Не разбирам защо ако обичаш някого ще му натрапваш нещо, което той не желае?!



Тема Re: Я дайте акъл!нови [re: Дивaнe]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано02.10.07 12:31



Трябва й време, за да осъзнае, че твърдо си решил и връщане за теб няма. Това обаче ще стане едва след като се изнесеш окончателно от жилището и отиваш да видиш детето, но не в къщата, а го извеждаш навън. Не можеш да подадеш иск за развод по собствена вина, може или по нейна вина или по споразумение. Ако твърдо си решил /наистина ли си решил?/ ще измислиш в какво да я обвиниш. Има достатъчно стандартни текстове за различие на характерите и ценностите, за психически тормоз от вечните й натяквания и сълзи и т.н. Свържи се с адвокат за подробностите и действай. Не прехвърляй и не давай нищо, докато не се разведете, а и не купувай нищо повече на свое име. Като си решил да се погрижиш за детето, ще го направиш, има време. Ще прехвърлиш на негово, а не на нейно име, но не сега.



Тема Браво, мари! Ми, не си ли чувала за дарения снови [re: danaia_n]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано02.10.07 12:31



условия? Де да те знам в какъв ад си била, сама си се навряла в него. Грешка, адвоката те е наврял в него, че да те пържи повечко време.



Тема Осъзнала съм се, Асасине ;-)нови [re: ASSASSlN]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано02.10.07 12:40



Човекът пише, че иска да се раздели с жена си, готов е да се откаже от имуществото си дори (без колата). Но тя не иска. Затова му казвам мнението си - мисля, че тя го обича. Но дали той я обича.. Само той си знае.
Ако пък ни лъже, пише се на неговата глава.

Иначе съм добре, благодаря

Нали знаеш - Варна, морето, сините вълни, любов, работи.. Е, има още какво да се желае, но всяко нещо с времето си. Поздрави от морето и ако имаш път насам, ще се радвам да се видим.

Хубавото вече е тук, по-хубавото - предстои

Тема Re: Браво, мари! Ми, не си ли чувала за дарения снови [re: ASSASSlN]  
Автор danaia_n (минаващ)
Публикувано02.10.07 12:58



Значи не си ме разбрал, адвоката ми го каза за да не се навра в този ад и ако обичаш да смениш тона щото не ми носи нещо



Тема "Браво бе" ти го казанови [re: danaia_n]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано02.10.07 13:07



Ти започна с грубия тон, не аз!!!

Пикал съм ти на адвоката! Виж се какво си писала:

"Браво бе, как ще прехвърли неговата част на детето, нали въпросната дама ще е попечител на детето и един господ знае какви ще ги натвори. Минала съм през тоя ад, знам за какво говоря"

Минала била през този ад, пък адвоката й казал...

Продължавам да настоявам дамита в клуба да си публикуват менструалните календари, че да знаем кога, с коя, как да се държим!

Редактирано от ASSASSlN на 02.10.07 13:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.