Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Повторение или продължение...нови  
Автор Ивeтo_77 (неразбрана)
Публикувано10.09.07 16:34



Такаааа.... Става дума за рождения ден на клуба, който отпразнувахме наскоро. Получих положителни отзиви от всички присъствали, имаше обаче само един недостатък

: времето беше малко. Една нощ не стигна да се забавляваме. Та предлагам да се съберем отново, но предложението ми е да го направим /събирането де / в някоя приятна кръчмичка, да хапнем, да пийнем, да поговорим, а после да вървим някъде да щуреем до сутринта. Желаещите да съобщят, за да се прецени бройката. Също така предлагам да обсъдим и мястото на събитието.
!!!! И нещо ВАЖНО!!!
Фотоапарати: задължително!!! Снимките, които направи Summery бяха чудесни, но малко .
Това е от мен! Останалото очаквам от вас!!!
P.S. Ето възможност за всички, които не са присъствали на рождения ден да поправят грешката си. Няма да има торта, но ще осигуря балончета!



Тема Балончета ?нови [re: Ивeтo_77]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.09.07 16:30



Хмммм ще си поммммисля !





Тема Re: Балончета ?нови [re: jamie]  
Автор Ивeтo_77 (неразбрана)
Публикувано10.09.07 16:34



Умееш ли?





Тема Да добавя...нови [re: Ивeтo_77]  
Автор Ивeтo_77 (неразбрана)
Публикувано10.09.07 16:41



Става дума за 22.ІХ, това е събота...



Тема Re: Повторение или продължение...нови [re: Ивeтo_77]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано10.09.07 16:46



Абсолютно съм за. Цяла година съм си стояла в къщи, а и преди това не съм излизала кой знае колко имам да наваксвам.



Освен това днес получих СМС, че ще дойде тази седмица да си прибере нещата моят единствен и невероятен любим. Значи е в отпуска. А пък като видях, че не му работи ICQ, каквато съм си "умничка" се притесних да не се е случило нещо с него. Оф, ще спра ли някога да се чувствам загрижена и отговорна?!

Вероятно "да", ако купонясвам повече.

Какво ще кажете за следващата събота?

Виж за мястото, ще трябва да се изкаже някой по-подготвен. Аз ще се забавлявам навсякъде.

А пък, ако решиш може да спретнем и една бригада да ти довършим ремонта, че ми е мъчно за детенце.



Тема Благодаря...нови [re: Vestica]  
Автор Ивeтo_77 (неразбрана)
Публикувано10.09.07 16:52



... за желанието за помощ относно ремонта, но ще се справим... Колкото до другата събота ... работен и първи учебен ден е. Затова аз предложих 22.ІХ, по-следващата събота.



Тема Е все пакнови [re: Ивeтo_77]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.09.07 17:00



две глави мислят по-добре от една !





Тема Re: Повторение или продължение...нови [re: Ивeтo_77]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.09.07 17:09



Да доживеем до тогава, но предложение веднага давам - На края на Вселената на ул. Хр.Белчев, ако дойда и аз ще нося фотоапарат, ако не ще изпратя клубната карта по някой /Имаме клубна карта за резервации по телефона и някакви отстъпки от непромоционалните питиета/



Тема Re: Повторение или продължение...нови [re: Ивeтo_77]  
Автор summery ()
Публикувано10.09.07 17:30



Използвам случая, за да се извиня на купонджиите, които още нямат снимки! Дир-а не ме харесва от няколко дни и не успях да изпратя снимките на всички! Мисля, че мога да пращам бележки само като отговор, не иначе! Макар че и в това вече не съм сигурна! Надявам се скоро да успея да се поправя, ако не ще намеря друг начин!
Поздрави!



Тема Re: Повторение или продължение...нови [re: Finch!]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.09.07 18:06



в някоя приятна кръчмичка, да хапнем, да пийнем, да поговорим, а после да вървим някъде да щуреем до сутринта.

И ти предлагаш тоя край на вселената?


Господиии, да ти имам представата за приятна кръчмичка...
Не може ли първо наистина някъде на спокойствие и въздух, а после се завирайте в която дупка искате...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.