Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Когато не искаш, тогава се получава и обратно  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 17:32



Ще започна темата и ще си ходя, но утре ще продължим!

Знаете ли какво съм забелязал от личен опит и то няколко пъти, така че може да се нарече емпиричен!

Когато към една жена демонстрираш, че не си влюбен в нея, че не държиш много да бъдеш с нея, че на практика ти е все едно дали ще си с нея, тогава тя все повече и повече се "лепи" до теб.

Така беше с мен в началото/очаквам солени критики/.
Направих грешката, позволих си да я обикна. Обикна, макар, че не я харесвах много/но външността не беше приоритет за мен/ и ме направи луд. Луд, защото я обикнах и не исах да я загубя.


И какво се получава, обикновено Закона на Мърфи влиза в действие от споменатото най-горе, колкото повече не държиш на даден човек, толкова повече той иска да е твой и обратното, когато го обикнеш.

Мисля, че и в двете посоки действа еднакво, мамка му!!!





Тема Re: Хах,нови [re: шok]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано14.09.07 17:37



позволих си да я обикна.

Ей тоя номер с позволението не го разбрах!


Та как си позволи, м?
И що за обикване е?

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Хах,нови [re: djavolche]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 17:55



Хах, как ли? Е така, бях се зарекъл. Не веднъж съм нараняван. И стига с тия съмнения, присмехулници навсякъде колкото искаш, всеки гледа да се заяжда. "Що за обикване е?" - е не като в романтичен сериал, абе кво да ти обяснявам, аре че се ядосах, аман от заядливковци в клуба! Пуснал съм тема, ако нещо такова ти се е случило - сподели, ако не е - рови си на друго място!



Тема Re: Хах,нови [re: шok]  
Автор bubble ()
Публикувано14.09.07 18:04



прав си, че е двупосочно...и аз се изумявам, че когато отдаваш внимание, любов, всичките хубаво неща...те гледат като задължение...има един момент, в който евентуално се осъзнават, решават да се пообърнат към правилната посока страхувайки да не те загубят-но тогава пък на теб ти е писнало и си си дал сметка, че краят е дошъл и компромисното се е изчерпало...сложна работа са това междуполовите и еднополовите взаимоотношения





Тема Re: Хичнови [re: шok]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано14.09.07 18:09



не се заяждам, а само зададох въпроси!
Ми не го разбрах това "позволих си да я обикна" и продължавам да не го разбирам!



п.п. Ще следя темата, дано да разбера как може човек да си позволява да обиква и що за обич е!
Пък може и да ми се изясни защо задаването на въпроси се тълкува като заяждане!
Бъди щастлив!!!!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Хичнови [re: djavolche]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано14.09.07 18:14



От моята камбанарийка да кажа какво е - Изпълнен си с недоверие към хората и си претърпял достатъчно болка, усещаш, че този човек означава нещо за теб, усещаш чувствата си и имаш два пътя. Да изчезнеш или да останеш и да позволиш на себе си да се довериш отново. В следващия момент пак си прецакан, избирайки доверието и се затваряш още повече или продължаваш смело напред без чувства, като валяк. Това е. Да позволиш на себе си отново да чувстваш.



Тема Според мен правиш грешни изводинови [re: шok]  
Автор koм (пристрастен)
Публикувано14.09.07 19:35



от - иначе добрата наблюдателност върху личния си опит.
Проблема не е, че си "си позволил да я обикнеш" - и тя затова е започнала да се държи лошо. Проблема е, че по някакъв начин си и показал, че ще я обичаш безусловно. Каквото и да направи. И - тя се е възползвала.

Това, че обичаш някой не означава, че не трябва да имаш изисквания към него. Даже - напротив - би трябвало да имаш повече изисквания отколкото имаш към хората, които не обичаш.



Това е моето мнение, де. Защото и аз - както и всеки тук има подобен личен опит



Тема Re:нови [re: шok]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано14.09.07 21:45



Да, май обикновено така се получава, но само когато не си попаднал на подходящият човек.

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема Re: Според мен правиш грешни изводинови [re: koм]  
Автор klarichka (бъдеща свекърва)
Публикувано15.09.07 00:20



а какво ще кажете за приказката: единия обича, а другия се оставя да бъде обичан.
с приятелки стигнахме до следното - в началото той тича след теб, ти не искаш, после започваш да искаш, лека полека се привързваш /тук е разковничето/, започваш да тичаш след него.. лека полека ти започваш да искаш, а той не..
съгласна съм с автора
понякога така се получава
но истината е, че се получава така, само, когато не е истинско
при 'инстинското' няма везни, няма мерило, няма аз искам ти ми бягаш

Freedom awaits, open the gates
Open your mind, FREEDOM'S A STATE


Тема Сценария, който си описаланови [re: klarichka]  
Автор koм (пристрастен)
Публикувано15.09.07 01:23



според мен се развива, защото ти в началото си го отблъсквала.
Мен това ме стимулира, но в същото време ми дава знак, че в тази връзка максималното, което мога да постигна е секс. Ако ми стигне търпението да изчакам до тогава.

С напредването на възрастта установявам, че търпението все по-рядко ми стига да играя игрички.

Редактирано от koм на 15.09.07 01:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.