Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Lostway]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.09.07 11:44



Защо да е присъщо само на жените? Лично мнение - присъщо е на хората, независимо от пола им. Както някой някъде каза, случвасе когато не е истинско.



Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Lostway]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано15.09.07 11:59



Дано и някой мъж ти отговори на питането, защото на отговорилите жени едва лище хванеш вяра

. От този ти понстинг, а и други твои, които четох последните дни, ми правиш впечатлението на човек, който твърде скоро е бил " прегазен" от представителка на женския пол и не си се възстановил. В резултат мразиш явно всичко женско и си склонен да считаш, че всички жени са кучки.
Е не е така, ама ти трябва време.
Та описаното поведение от Шок за съжаление се среща абсолютно в еднаква степени при двата пола . И такива обощения като твоето, освен че не допринасят към темата, са както казваше Джулия Робъртс в Хубава жена: Голяма грешка, голяма.
интересно би било наистина да можем да си отговорим на въпроса, защо много от нас колкото повече ни "ритат" ние повече се привързваме. аз нямам обяснение. Блажени са изключенията, които имат нужното чувсто за себесъхранение и не допускат подобни неща да им се случват..




Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Glam]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано15.09.07 12:52



Дааа! Валяк ме прегази.

По темата: Размишлявам с клавиши по ръка и родих следното- като те обикне някой не задаваш въпроси и приемаш че богопомазването(даденост) е вече факт и за теб, а ако те ритат и не те искат, започваш да се чудиш защо и понеже си вяраваш,че си готин, отиваш при тоя дет те рита за да разбереш

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Lostway]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.09.07 12:58



Което е най-голямата грешка да се доказваш пред другия колко си готин, защото летвата на изискванията непрекъснато се повдига и си остава все така недостижима. Мен лично ме човърка повече въпроса - защо все драпаме да се докажем? Защо все търсиме оценката? Толкова ли е важно?



Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Finch!]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано15.09.07 13:41



Явно е важно... защото важна ни е всъщност само оценката и доказването на хората които харесваме и са важни за нас. За това искаме и да се доказваме - нали всъщност така се "сваляме". А когато този на когото искаме да се докажем, ни отхвърля? Продължаваме да се "напъваме"....Мазохизъм ли е? Или неспособност да приемем, че този който ние харесваме, не харесва нас. Има логика и в това което каза Лостуей.




Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Glam]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 14:13



М- Да-а-а много пъти съм си задавал въпроса това МАЗОХИЗЪМ ли е да се хвърляш в "бой" за нещо което си изгубил или никога не си имал? Борбата, която водиш за да спечелиш другия/Да! Наистина да го спечелиш.../ е всъщност борба със самия теб, терзаеш се, измъчваш се, "боледуваш" по изгубеното или неспечеленото, понякога се усещаш, че се самосъжаляваш, понякога си казваш, че няма смисъл и....... започваш отново и отново, докато изпадаш в порочен кръг, от който чувстваш, че няма измъкване. И това ако не е мазохизъм?! Знаеш, че си причиняваш болка, но го правиш, правиш, правиш, правиш - по дяволите и това ЕГО, което ни кара да вършим глупости, големи глупости!

Измъкване все пак има! Времето лекува! Пък току виж се намерила друга сродна душа, с която да продължиш...



Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Finch!]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано15.09.07 14:36



Важно е ! Мама така ни е възпитала, като направим нещо да ни каже браво. И ако няма браво.....Има въпрос в главата: Защо няма браво нали съм любимец13...

Така си мисля.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Lostway]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.09.07 15:06



Добре, но как се слага тази граница, за да не се превърне всичко в донкихотовщина или как да не попаднем в този порочен кръг, както казва шок по-горе? Защото това наше Его или липсата му, въпреки времето може да ни изиграе лоша шега и да не разбереш, че си срещнал сродната си душа за продължението...

Не е ли по-добре да се правят примерно два опита и да махнеш с ръка, да няма трето, четвърто и т.н. до безкрай?



Тема Re: Въпрос към ВСИЧКИнови [re: Finch!]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 16:20



Трябва, наистина трябва да махнеш с ръка! А можеш ли? Не става лесно при всеки!!! Чувства, чувства-а-а-а-а-а....



Тема Re: За Финчнови [re: Finch!]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано15.09.07 16:29



Виж си ника в скобите

Нарича се Човешка природа.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Редактирано от Lostway на 15.09.07 16:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.