Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Ай айнови [re: jamie]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано18.09.07 18:13




Е, това "Света" малко множко ми дойде.




Тема Ти каза - робско подчинениенови [re: Gerda.sFaith]  
Автор koм (пристрастен)
Публикувано18.09.07 18:42



И аз - както и ти - гледам от собственото си ниво. Няма как да погледна друго. Дори и тук - в клубовете се вижда ако четеш и други клубове, а не само този. Просто в този има много горчилка.
В какво точно се изразява този психически тормоз във всяка сфера на живота? Болшинството семейства, които аз познавам се градят на партньорство във всяко отношение. Вярно е, че в повечето мъжете работят повече, а жените са заети повече в домакинството, но има и достатъчно обратни случаи.
Аз мисля, че ти си предубедена.



Тема Re: А политически...нови [re: anbra]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 21:06



Използването на думата "педераст" за т.нар. гейове е точна поради описанието на характеровите особености. Ако си забелязала казва се "педераст" на човек, който е некоректен, а не хомосексуален мъж.
Как мислиш откъде идва това?
От това че 90% от хомосексуалните мъже са некоректни в поведението си, обичат да послъгват и дадената дума я нямат за нищо.
Поради тази причина аз съм твърдо за думата "педераст" - тази дума предпазва.



Тема Re: и е така и не е...нови [re: Lostway]  
Автор *жeнa* (ентусиаст)
Публикувано18.09.07 21:33



Личен конклюзион - пръчката винаги има два края...
.естествено...убедена съм,че част от вината е моя..Дори съм го написала нееднократно.
Мнението ти за мъжете в различните периоди на семейния живот лееко миришат на омраза. Защо? Усеща се и желание за мъст, наказание ,възмездие.
Тва кво е- N години търпиш и после....еле,че ми трябваш ти дето все................
.няма такова нещо...Не само не мразя мъжете..и конкретния мъж също не го мразя...Желание за мъст, наказание, и възмездие...Това пък къде го видя???

..Не...искам да е много, много щастлив съпруга ми..Очевидно аз се провалих като съпруга..Той обаче е чудесен човек.. Някой ден, може би дори би станал добър съпруг..
В думите ми има само горчивина,че..няма да бъда до него когато това се случи..Както и до децата си...
А това, дето N години търпиш и после.... за съжаление после...просто бушоните ми изпушват...Нищо лично.. Можеш да видиш по-скоро известно обвинение,че през всичките тия N години , съм подавала нееднократно зов за помощ...за нашето семейство..и този зов..не достигаше до съпруга ми...Някак все беше извън семейството..
Както и да е...
Знам,че също имам вина..Ако бях по-умна или поне с повече опит... или... ако ,ако, ако... куп стечения на обстоятелствата не се бяха стекли така, както се стекоха при нас...тогава..сигурно би било друго..Но..не е друго..
Ти също имаш вина .Най- малкото за това,че понякога си го дразнила умишлено. .НИКОГА не съм го дразнила умишлено.. Това пък от къде го измисли?



Тема Re: Ти каза - робско подчинениенови [re: koм]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано19.09.07 09:30



Здрасти ком,

И на мен са ми известни семейства съществуващи на взаимно задоволяващо партньорство, но те са много малко... конкретно в България. Мисля, че мълком темата се разисква именно за положението в родината. В доста от развитите страни нещата са по-различни - да имаме пред вид, че развитието им е напред не само икономически, но и социално, и морално. Там законите на джунглата са по-скоро изключения от живота, а не преобладаващи както е тук.
Добре ли си спомням, че ти не съвсем от скоро си оттатък океана?
И ако си спомняш, аз също съм ти споделяла, че поживях известно време там - до преди 2 години. От тогава съм тук, в България, и смятам, че имам актуални впечатления и за двете страни.
Не искам да прозвучи крайно, но българският мъж е с доста ориенталски манталитет традиционно, а българските жени днес не се приемат като ориенталки, ама хич. Ей в това е основния конфликт. Знаеш ли как е масово в провинцията и по-малките градчета? Ако в София и другите големи градове има известно намаляване на ориенталщината в семейните отношения и малките общества, то това не се отнася за цялата страна.



Тема Хахахаха!!!нови [re: Kaтя]  
Авторreй-troll (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 10:23



По-тъпо нещо за себе си не бях чувАл!!! Вие в 19-ти век знаете ли думата paederastos какво означава? Идва от paedos + rastos. Означава (такъв, който) прелъстява деца. Описана е в старогръцките легенди и митове (абе, те всички древни гърци били педерасти и педофили бе ма'а му стара!!!). Зевс откраднал момченцето Ганимед и го изплющял (прочетете ако не вярвате).

Айде сега ми обяснете логиката "гей" => "педераст".

Посуепис! Най-младото ми гадже е бил 26-годишен, значи аз "по-дефиниция" не съм "педераст" (хлип-хлип)

. Аре бегайте в лево всички "начетени" хетеросексуални.



Тема Пропусна обаче фактанови [re: mizrahi]  
Автор Пak цялo (тиква, я)
Публикувано19.09.07 11:49



че голяма част от молбите за развод не са подадени от мъжете. И също, че голяма част от тези молби не са заради изневяра на мъжа, а просто щото въпросният мъж вече не я кефи въпросната жена.





Тема А не мислиш линови [re: Gerda.sFaith]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано19.09.07 12:31



че е възможно просто твоята извадка да не е представителна ? Да си видяла каквото си искала да видиш ?

"И на мен са ми известни семейства съществуващи на взаимно задоволяващо партньорство, но те са много малко... конкретно в България.

...................................................
Не искам да прозвучи крайно, но българският мъж е с доста ориенталски манталитет традиционно, а българските жени днес не се приемат като ориенталки, ама хич. Ей в това е основния конфликт. Знаеш ли как е масово в провинцията и по-малките градчета? Ако в София и другите големи градове има известно намаляване на ориенталщината в семейните отношения и малките общества, то това не се отнася за цялата страна."

Подкрепи се с факти, моите наблюдения далеч не съвпадат с твоите.



Тема Re: Пропусна обаче фактанови [re: Пak цялo]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 14:00



Това твоя статистика ли е или си я прочел някъде?



Тема Моянови [re: paзвeдeнa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.09.07 14:03





Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.