Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: Silly_Girl]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано13.09.07 17:30



Ти па много се отвори. Ай глей си любовника дето те възнася и.........
Че като се замисля дълбоко щото и аз съм прост мъж, май за по инфантилно същество от жената не се сещам. Е, пораства по някое време, като реши ,че е много велика, свободна, достататъчно ината и влюбена вече в друг, решава да порасне, та чак да се възвиси. До светица. Аре бегай че............



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: Markizata]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано13.09.07 17:38



Ееееееее, най- накрая феминистката написа нещо ,което е верно, колкото е верно, че Изабел Аджани е красива.
Адмирации за Вас, о най- благородна!
Сега остава да претеглим и кой е бил по- виновен.
Или кой се е провинил първи и защо.
Яйцето или кокошката?



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Редактирано от Lostway на 13.09.07 17:39.



Тема Re: нещо майнови [re: Lostway]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано13.09.07 17:39



заради наш Илия, намразих и св.Илия...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: нещо майнови [re: anbra]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано13.09.07 17:59



Само малко. Жо м'екскюз, ме авек дьоми буш.(нямам латиница)

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: нещо майнови [re: Lostway]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано13.09.07 18:00





Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: mizrahi]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано13.09.07 18:06



А защо се случват, когато жената ги иска? Да не мислиш, че единствената причина за развод е мъжката изневяра? Аз съм се развеждала 2 пъти и нито един от мъжете ми не ми е изневерявал, например.



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Абсолютно точнонови [re: mizrahi]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 18:31



Само малко допълнение. Има и обратни варианти. Като промениш думите от женски род в мъжки и обратно ще получиш обратните варианти.



Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: Silly_Girl]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.09.07 18:32



да поддържам дома, да поддържам чисти дрехи в гардероба, да гладя, да готвя, да родя дете, да го гледам и да го направя човек

Няма такова нещо като общи отговорности. Жената има майчин инстинкт. Той те кара да вършиш всички тези работи, дори без да има мъж до тебе. Тва ти идва отвътре.

Бащиния инстинкт не е биологичен, той е социален, възпитава се, но сам по себе си е изкуствен, една илюзия. Инстинктът на мъжа стига дотам да си хвърли семето, всичко останало е плод на "цивилизованото възпитание".

Ако искаш щастлив брак, върши нещата, които те подтиква инстинкта и остави мъжа си да ти дава това, което той е решил да ти даде, а не това което ти ИЗИСКВАШ от него. Гарантирам ти, че в първия случай ще получиш повече...



Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: thebeliever]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.09.07 18:35



смяташ, че жените седят там, където им е неприятно

Общо взето така смятам. Жената е склонна да търпи много неща в името на семейството. Професионално съм се занимавал със случай в който жената и двете й хлапета бяха системно пребивани в продължение на 20 години и тя си стои...

Смятам, че жените не взимат инициативата за развод, а дори и да го направят, те вече са изоставени, остава само да приключат с формалностите...



Тема Re: Защо се случват разводите... [re: the wicked witch]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.09.07 18:38



Отговорът ти представя женската гледна точка и напълно обяснява, защо в 21 век почти не можеш да срещнеш здраво семейство...

Никога нещата не са били такива, каквито на жената от 21 век й се иска - да има мъж до себе си във всичко, дори в нещата, които са по природа "женски".

Преди години жената е имала само 2 функции - домакиня и майка. Мъжът никога не е миел чинии с жена си, не е къпел децата, нито им е сменял пелените. Едва в последните 100 години нещата се променят, но това прави бракът невъзможен...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.