Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Знаеш ли,нови [re: Lostway]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано14.09.07 16:26



От една страна много добре разбирам какво ти е на душицата...


Безкрайно си наранен и емоциите ти се люшкат от черен хумор, смесен със сарказъм, през самосъжаление...та до гняв и тотално отричане. Това са нормални етапи, през които преминават всички развеждащи се хора, кои по-силно, кои по-леко, в зависимост от темперамента.

От друга страна обаче, мисля, че колкото по-бързо излезеш от това състояние и се опиташ да оцениш ситуацията максимално трезво и си дадеш сметка за всички грешки (включително твоите собствени!), в толкова по-голяма степен ще можеш да се съхраниш и да продължиш живота си като нормален човек. Всеки психотерапевт ще ти каже, че разводът като стресово изживяване е равно на това при смърт на близък човек.

С толкова много премъдри приказки всъщност исках да ти кажа да не се задълбаваш толкова много в подготовката и писането на трактата за "женската изневяра" или пък за "тъпотата на съпруга по време на развода", а да се опиташ да преминеш през това премеждие с минимално количество жертви и травми и да гледаш напред с оптимизъм.

Животът е прекрасен! Опитай се да вземеш всичко най-хубаво от него и то по най-достойния възможен начин.



Тема Re: Случват се, защото...нови [re: MonaMonsano]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 16:34



Аз мога да ти помогна в писането на темата.
И жените, и мъжете след изневяра страдат, но ако малко обичат себе си трябва да загърбят миналото и продължат смело напред.
Не съм успяла още да го направя, но се мъча да продължа живота си.



Тема Re: ако питаш сериозно:нови [re: Mиpa]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 16:53



Глупости, пълни глупости, затова ли една жена, която много е обичана, ходи да се лупа с друг, щото всичко е ок. Не става въпрос за бившата ми "любима"!



Тема Re: Знаеш ли,нови [re: MonaMonsano]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано14.09.07 17:00



Благодаря за вниманието. Мисля, че ника ми ясно показва, че и без психолозите знам какво преживявам. Пък и не помня да съм молил за дисекция.
Уважавам те много, от това,което прочетох от теб, за теб, но не искам да бъда съжаляван.Особено от жена.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: Lostway]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 17:04



Е, точно тук не позна!





Тема Re: Случват се, защото...нови [re: paзвeдeнa]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано14.09.07 17:04



Започни новия живот с регистрация в клуба



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Тема Така ли?нови [re: Lostway]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано14.09.07 17:04



защо не се усеща от поведението ти, че не искаш да бъдеш съжаляван? Та ти така се държиш/пишеш и искаш или не искаш ще получаваш И съжаление наред със съчувствието.



Тема Съжалявамнови [re: Lostway]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано14.09.07 17:10



Глупаво се получи...исках да ти помогна някак...пък вместо това се оказва, че неволно съм те засегнала



Казват, мъжете били от Марс, а жените от Венера, та затова говорели на различни езици

Да си стиснем ръцете, а? Мир?



Тема Re: Че я знам гяволията е яснонови [re: ASSASSlN]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано14.09.07 17:11



Ааааааааа, не така - казах, че тя е от теб - от мен поливането на плаца





Тема Re: Така ли?нови [re: Finch!]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано14.09.07 17:11



Помощ, не съжаление и съчувствие. Раненият иска да го излекуват, не да го оплакват.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.