Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано14.09.07 09:34



Ако пък ти си решила, че си намерила портфейл, от кожа, на който не му пука че хойкаш, па ако ще да е в нета или в телефона, също не си остра.
А за втори татко знаеш какво ще ти кажа нали?



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Редактирано от Lostway на 14.09.07 09:35.



Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: Lostway]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано14.09.07 09:39



Не мога да ви разбера защо така с лошо? Нямам любовник, защото не съм омъжена, разведена съм! Не съм обвързана с бившият, не ми е нито мил, нито драг, игнорирала съм го. Къде в тази ситуация виждаш предполагаемият мъж с мен и до мен като любовник?
Не мога да разбера и злобата с която пишете, предполагам сте много наранен. Това е много тъжно, няма по страшно от озлобен към живота човек въобще. Не трябва така, човек трябва да мисли позитивно.
Дали някой е силен или слаб няма значение, има значение дали е в хармония със себе си.



Тема Re:нови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано14.09.07 09:39



Разделите се случват не само, защото един от двамата си е намерил любовник/любовница. Има и други причини и то никак не са малко.
Ще напусна мъжа ми, защото ми писна от МИЗЕРИЯТА, в която тъна вече седма година и го нося на гърба си. Писна ми да поемам сама с мизерната си заплата и наем, и ток, и телефони. И после да вземам заем от банката, и да вземам пари назаем, защото трябва нещо да му наготвя. Че се лишавам от елементарни неща, само с една-единствена мисъл - да си запазя семейството. Глупости!!! Слагам край на всичко! И аз съм човек в крайна сметка.
Много е страшно, да знаете.



Тема Re: Защо се случват разводите...нови [re: ariel$$]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.09.07 09:41



Да де, именно. И аз затова казвам, че бракът е отживелица и че разводите като цяло са неизбежни. Някой беше казал по-горе, че браковете са дълготрайни само ако жената "си знае мястото", т.е. обикновено някъде по селата, където мъжа пие по цял ден и я пребива, пък тя търпи, слугува и си гледа децата...

Нормалната жена обаче не би търпяла такова поведение, оттам няма да стои с този човек - и готово - няма брак...

За мъжката гледна точка вече писах по-горе.



Тема Е ли бракът изобщо възможен?!нови [re: Milley]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.09.07 09:47



От всичко прочетено се замислих - Е ли бракът изобщо възможен, ако и двамата са мислещи, държащи на себе си личности и никой не желае да предаде себе си, за да е с другия... Как мислите?

В рамките на майтапа, мисля си, че който се ожени са Серена Уилямс /на снимката/, много бой ще има да яде :) ако го хване да кръшка...



Тема Ти си моята мечтанови [re: Li-da-da]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано14.09.07 09:54



Да ми правиш салатата??? В никакъв случай! Правенето на моя тип салата го мога само аз. Ммм, ще си оближеш пръстите. Ммм, акъла ти ще взема. Разни-разнообразни салати мога да ти направя.

Да ми наливаш ракийка??? Абсурд! Наливането на ракийка е изкуство, което жените не владеят. Ммм, еликсир за душата на мъжа е да чуе лелеянята цял ден нежна мелодия: Бълбук-бълбук-бълбук.

Наздраве, наздраве. А сядай зад таблата и да те почвам. Бой, бой, бой! Хвърлям ги само дюшеш, дюбеш, еци... Айдеее, марс си.

Ба ги у англичаните. В нет-а има една онлайн табла. Пускаш се и каквото ти се падне. Англичаните като видят българин - изчезват. Уж били джентълмени.

Ако слушкаш ще ти кажа как се играе табла без зарове. Казармено изобретение. За да не вдигат заровете издайнически шум.





Тема Re: Ти си моята мечтанови [re: ASSASSlN]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано14.09.07 10:01



За табла без зарчета - ясно, ти знаеш дяволията

. А като се играе шах на плаца, какво се прави преди това ? Нареждане на фигурите на дъската ? Грешка (помниш сигурно човечето от Минута е много) . Полива се с вода, да не се вдига прах .



Тема Re: Няма, няма, ама, аманови [re: ASSASSlN]  
АвторAюми (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 10:04



Питаш - според жената как е - отговарям.

Мъжът ми също си казва изискванията и стигаме до компромисен вариант - някои вечери - така, други - по друг начин и т.н.

п.п. С обувките на дивана обаче - никога!

Ако е чак толкова умарен, аз ще му ги събуя.



Тема Re: Няма, няма, ама, аманови [re: Aюми]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.09.07 10:08



То въпросът не е в обувките и други такива неща. Просто когато човек се ожени, няма много време за личен живот, тоест такъв извън семейството. Напротив, от него се очаква да живее само и единствено като част от това семейство, а понякога просто не искаш да виждаш никой, не искаш да говориш с никой, нямаш желание да разказваш за деня си, нито да слушаш другия да мрънка и да се оплаква, искаш да стоиш пред телевизора с книга в ръка и да релаксираш... Ако те оставят на мира, добре, но обикновено се почват разправии :)



Тема Re: Абе - малко е съмнителнонови [re: koм]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 10:10



Разсъждаваш така, от гледна точка на съвременния български патриархат.

Виж обаче как е в скандинавските страни, например. Там много жени си раждат децата без въобще "бащата" да подозира, че е станал такъв. Един мой познат, който се подвизаваше там известно време с цел брак ми сподели колко е бил потресен, когато разбрал, че са го ползвали само за генетичен материал. Той си е хубавец, де, но меркантилен както повечето бедняци...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.