Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хомосексуалните мъже, които се женятнови  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 09:26



за параван.
Една моя приятелка попадна на такъв - сега 7 години брак е на границата на отчаянието. Няма ли някакво наказание за такива?Не е ли това измама?
Всяка жена се жени за да живее с нормален мъж, по нормален начин, да има деца и да е щастлива.
Безкрайно ясно е, че когато мъжът е хомо това е невъзможно. Защо тези "мъже" правят такива неща?Ясно е, че има професии в които хомосексуализма е неприемливо поведение, но това не оправадава измамата и издевателството.
Няма ли наказание за хора, които буквално опропастяват човешки животи по този начин?



Тема Re: Хомосексуалните мъже, които се женятнови [re: Kaтя]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано11.09.07 09:40



Имам подобен познат, той също се ожени и си имат и дете. Държи се прекрасно със семейството си, жена му е щастлива. Е може би е така, защото са заедно само от 4 години.

Не съм питала съпругата му дали знае за ориентацията му (ориентацията на човека е нещо интимно). На него си му личи, обаче.

А това, че обществото ни не приема различните е така и е отвратително.

Приятелката ти не е ли разбрала, че човекът е по-особен? Мисля, че той е трябвало да й сподели, че е хомо. А може би го е разбрал впоследствие?

И защо да има наказание, като е хомосексуалист, да няма право на деца, семейство, обич. Ако беше хетеросексуален и и изневерява с други жени, по-добре ли е?



Тема Това, за което говориш...нови [re: Kaтя]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.09.07 09:51



си е истинска беда.
Тези хора от самото начало / както и бисексуалните/ са обречени да са неверни, да живеят в лъжа и в крайна сметка да съсипят отношенията си с жената.
Те си го знаят, ама не винаги осъзнават колко голям грях извършват, спрямо партньорката си.
Брак между бисексуален и жена все пак е напълно възможен и приемлив, ако и двамата са наясно за ситуацията.

На въпроса ти конкретно - не, наказание, поне формално няма.
Има развод по вина.
И неформално наказание под формата на разобличаване в обществото.
Същото би се случило, примерно ако мъжът е импотентен и не може да си изпълнява " съпружеските задължения" или пък ако изневерява.
При всички тези случаи има основание за прекъсване на брака "по вина" на единия съпруг.

Аз обаче не мога да приема, че цялата тази история е минала без поне мълчаливото съучастие на жената...все пак това са доста години - трябва да се е усетила. А ако не е - ще и е за урок.

Все пак животът и не е свършил, от това че ще се развежда, нали?
Хората се развеждат след 7 години и по други причини - ако егото и не може да приеме, че е била излъгана за хомосексуализма / тоест че е било толкова глупава да се заблуждава/, то нека приеме за успокоение, че се развежда по друга причина - примерно несъвместимост.
В крайна сметка то си Е несъвместимост.
Дали ще те лъжат, че са ти верни, докато ти изневеряват / с мъжа или жени/ - разликата не е голяма.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Хомосексуалните мъже, които се женятнови [re: Vestica]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 09:57



Не е знаела, че е по-особен. Далеч не винаги си личи тази особеност на характера. И аз като човек от страни не съм мислили, макар, че честно нещо ми се виждаше не наред. Но какво точно не си давах сметка.
Има мъже за които си мислиш, че са съвсем нормални, но като почнеш да споделяш легло и покрив с тях нещата изведнъж стават други. Което може да бъде много неприятна изненада.



Тема Re: Хомосексуалните мъже, които се женятнови [re: Vestica]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 09:58



Сега прочетох въпроса ти - защо хомосексуалните мъже д анямат право на деца - а кой да им роди тези деца, питам?А тази жена дето им роди децата няма ли прави и тя на пълноценна любов с бащата на децата си или тя не?



Тема Може да е бисексуален този, за когото говоришнови [re: Vestica]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 10:04



Имало било разлика между хомо- и би-. Брееей, много се навъдиха вече такива разни-разнообразни... Транс-, лесбо-, травестити, садомазо-, гейове, педали и всякаква подобни ненормалници.

Мен въобще не ме интересуват такива. Всеки да спи с когото си ще. Аз да не съм моралист, че да протестирам??? Ама както е тръгнало такива ще вземат властта. Представяш ли си обратен/а учител/ка??? И да каже на ученика нещо такова: Много слабо се представяш, ела у нас на частни уроци. Безплатно.



Знаеш ли каква е разликата между гей и педераст? Педераст е състояние на гъза, гей е състояние на душата. (Мамо Нети, това определение го научих от една национална телевизия, така че не се прави на интересна.)
-----------

По темата нямам какво да кажа, освен един пример. Младо момиче, колежка се омъжи хо любов, много щастлива беше, амааа... След три месеца взе да се крие в едно сервизно помещение. Личеше й, че там плаче. Точно по това време и аз пачех и виех. Взехме да си плачем заедно на рамената. Мъжът й се оказал педал. Никакво внимание не й обръщал, все с приятелчето си бил.

Разведохме се почти заедно.

Редактирано от ASSASSlN на 11.09.07 10:58.



Тема Re: Това, за което говориш...нови [re: MamaNetty]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 10:04



Един мъж, който е хомосексуален и иска да има деца и затова се жени, без да осведоми избраната жена знае още от самото начало че ще причини болка и вреда.
Възможно ли е да е толкова егоцентрик, че да си мисли, че някоя жена, ще бъде щастлива с педераст.
Приятелката ми, която е много красива и привлекателна споделя, че той я гледа с неприкрито отвращение, преди е било прикрито и явно добре прикрито, тя казва, че той много е искал да има деца, наричал я с мили думи и след раждането на детето изведнъж той спира всякакви контакти с нея, почва да я обижда и т.н.
Лошото е, че иска родителските права даже.



Тема Re: Може да е бисексуален този, за когото говоришнови [re: ASSASSlN]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 10:07



На приятелката и е много тежко, нали ти казах той гледал на нея с отвращение. Казвал и неща от сорта, хайде , че не ми се повтарят.
Обича си мъже човека и това е. И иска да си гледа сина сам, с приятеля си.



Тема Мда...нови [re: Kaтя]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.09.07 10:14



то нали и аз това казвам - ако е осъзнал вече сексуалните си предпочитания и въпреки това се ожени - той е наясно, че постъпва зле з гената, но не знае колко ГОЛЯМ е този грях!
Възможно ли е да е толкова егоцентрик, че да си мисли, че някоя жена, ще бъде щастлива с педераст.

Да, възможно е да е от егоцентризъм, възможно е да е от самозаблуда, възможно е да няма социален избор - да е притиснат от родители или отобстоятелствата... няма значение на практика наговата мотивация.
Няма значение - защото няма да промени ситуацията.

Има значение единствено защо жената е избрала да се омъжи за човек, когото не познава достатъчно добре или с когото не е достатъчно интимна.
Ако разбере собствената си мотивация - няма да повтори грешката със следващия си партньор.

А приятелката ти откъде всъщност е сигурна, че той е бисексуален?
Може просто след раждането на детето да е престанал да я обича или отговорностите да са му дошли в повече и да си иска самостоятелния живот.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Мда...нови [re: MamaNetty]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 10:22



Е, представил е избранника. От там е сигурна. Първо са били обиди и пренебрежение, после се е стигнало до истината - вероятно след 7 години нещата са се променили и не му е толкова спешно да прикрива сексуалното в себе си. Не е да не са се познавали преди, ходиха 4 години заедно и тя все казваше той какъв бил джентълмен и не били правили секс........?!Не са живеели заедно - просто се ожениха, човекът изглежда на външен вид много сериозен и стабилен между другото. Един такъв добър мъж.:)))))Ужас!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.