Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добре де...нови [re: Severous_Snape]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.09.07 14:49



Да, прочетох те!
Асасин може си има своите мотиви да гарантира за авторката!
Всеки изразява своето мнение според това, което усеща четейки написаните думички!

Ближи си сладоледа...



Тема Дори ще ви препоръчам mizrahi за адвокат,нови [re: Severous_Snape]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано11.09.07 14:50



той също е гей, но ще го размаже и ще помогне да се присъди детето на майката.

Постъпката на този човек е оскърбителна и трябва да си понесе последствията.

Сексуалността няма нищо общо.



Тема Хм..-нови [re: martyr]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.09.07 14:52



Хм, то не само звучи глупаво, ами си е глупаво...или поне казано без сериозен размисъл или достатъчна информираност, дано Аси не ми се обиди.
Както чисто хетеросексуални могат да " отгледат" гей без специални усилия, така и хомо или бисексуални, могат да "отгледат" абсолютно хетеросексуален / мъж или жена/
Кавичките са сложени, защото за информираните е ясно, че сексуалността не се отглежда като зеленчук в парник.

Моето лично мнение е, че хомо и бисексуалните имат пълно и неоспоримо право да отглеждат деца - собствените си.

За " чуждите " деца - децата, чиито отглеждане е поверено на държавата - въпросът за осиновяване от хомосексуални двойки е спорен - и то не заради морала или традициите / защото пред закона поне формално - всички приемни родители трябва да отговарят на еднакви критерии, без оглед на сексуалните си предпочитания /- - а защото липсват достатъчно данни, доколко идеята би била удачна...и целесъобразна.
Векове наред децата са се отглеждали в хетеросексуални двойки и обществото знае достатъчно за този процес.
Докато за ефективността и безопасността на хомосексуалната двойка в ролята на родители знаем.... нищо.
Засега, де...
Чакаме да видим резултата от последните американски проучвания по въпроса, а междувременно стискаме палци на Азис...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 11.09.07 14:59.



Тема Re: Луда ли си?нови [re: ASSASSlN]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:54



Мили Боже.....

Дивя се на това дето бисексуалността била по-разпространена...дано не е така



Тема Може и да не е луда.нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 14:55



За изследванията обаче съм съгласен, че е добре да се обоснове и то не с едно мижаво проучване а с мнението на сериозна институция.
А ако не може ще трябва да редактира и себе си. Хе-хе-хе.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Налинови [re: martyr]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:56



това казвам, де. Може да е бил "може да е бил латентен гей", открива го и си става обикновен педераст.



Тема А вие изобщо не чететенови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 14:56



Ако имаш дъщеря - пожелавам й да стане лесбийка и тогава ела да ми равива ш теориите си. Ако имаш син - да стане гей и да се обади на автора на това мнение.



Щом като "И само да вметна, че има родители, които са приели децата им такива каквито са..." ще приемеш леко новината за обратната резба на децата ти. Колко му е.



Тема Re: Заклеймявате хомосексуалните неправилно,нови [re: Severous_Snape]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:57



Включително и да си платя на някое момиче да ми го износи, роди и да ми се махне от живота

А как се носи дете 9 месеца под сърцето и после да се махне от живота на своето дете? А самото дете? Гейовете наясно ли са с огромната нужда на всяко дете от неговата си майка?



Тема Re: Луда ли си?нови [re: Kaтя]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 14:57



Във всеки случай е доста по-широко разпространена, от колкото очакваш. Боя се обаче, че основния процент на бисексуалните може да се окажат жени. Каквото и да си говорим за една жена е по-лесно да премине бариерата за правене на секс със своя пол отколкото за един мъж, но нека не задълбаваме в темата.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Опааа, извинявам се. Не съм забелязал, че нямашнови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 14:58



деца. Нищо, пожеланията ми си остават.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.