Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема А ти обувки за 1800 лева имаш ли?нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 13:57



Добре, де! Можел да засенчи много жени. Много важно.

По-интересен е въпросът като намери жена, която да му роди син, той към каква сексуална ориентация ще го насочи?



Тема Re: Съгласна съм.нови [re: MamaNetty]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:02



Как няма нищо общо със случая?
Той е знаел, че ще направи тази жена със сигурност нещастна и го е направил.
Плюс това съвсем преднамерено я е измамил.
Тя не е имала никакви шансове. Още от началото.
Тук за никакъв би не става дума, а за хомосексуалист, който е искал да има дете, въпреки, че начинът му на живот не му позволява , но е прибегнал до измама.
Техническите подробности как като е хомо е правил секс с жена , не са ми много ясни, но...явно не е невъзможно.



Тема Re: Сетих сенови [re: Kaтя]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:08



за един стар виц за разликата между гей и педераст, та затова го попитах.


За мен разликата е такава, каквато е между ром и циганин.



Тема Re: Сетих сенови [re: Lestr57]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:19



Е, точно


Бил чист, къпел се, не знам си кво. На кой му пука, след като върши предполагам какво и как.
Има неща които не се измиват с вода и сапун.

В крайна сметка като някой е педал, да си стои при педалите, защо ще омайва нормалните жени. За да му се роди дете?Ами като си педал ще се примириш, че дете няма да имаш и толкова.Или ще си кажеш честно и открито на някоя жена, за да може тя да си вземе решение, а не купища лъжи и после, изненада.



Тема Re: Заклеймявате хомосексуалните неправилно,нови [re: martyr]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:21



И защо заклеймяваш приятелката ми като я наричаш "лековерна"?
Това е все едно някой като го ограбят, да излезе, че бил лековерен. А не че крадците са крадци.



Тема Re: Катя,нови [re: Kaтя]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.09.07 14:22



откога сексуалната ориентация е критерий за добър баща????



Учудва ме самочувствието му че може да бъде баща.И то на момче. Ами ако момчето е хетеро, един би баща няма ли да го обърка и да го разврати?
Ето сигурно точно така разсъждава и съпругът - педал на моята приятелка.


Ти от къде знаеш как мисли този човек???

Много глупости изписа относно хомо и бисексуалността!
Не е зле малко да се поограмотиш на тази тема и тогава заклемевяй някой като лош или невъзможен родител!!!

п.п. Сигурна съм, че тази приятелка си ти.

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Заклеймявате хомосексуалните неправилно,нови [re: martyr]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 14:25



но държа да отбележа, че бих бил ВЕЛИКОЛЕПЕН баща за едно дете.

Имай предвид обаче, че някои неща ден след ден, година след година в един момент почват да изморяват и без да си опитал няма как да знаеш къкъв баща би бил.

И имай предвид, че всяко момиче, което чуе подобни думи:

Включително и да си платя на някое момиче да ми го износи, роди и да ми се махне от живота.

Просто няма да бъде очарована.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема То е ясно, че не си наясно...нови [re: Kaтя]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.09.07 14:26



... с техническите подробности.
Шом е бил в състояние да прави секс с жена и то нееднократно и да я докара дотам, че тя да се влюби в него - както правилно ме коригира Снейп - става дума повече или по-малко за БИсексуален мъж.
Според последните течения в психологията - бисексуалността е много по-разпространена отколкото крайните варианти - чисто хетеро или хомосексуалност - разликите са степенни.

А иначе за преднамерената измама и за това, че този мъж заслужава някакво наказание - спор няма!
Напълно съм съгласна с теб, че това е недопустимо и, че по някакъв начин ще си плати за лъжите и възползването от чужд живот.
Стига му е това, че вероятно ще загуби детето си.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Чекайте, бре. Не се карайте. Става дума за ЛЪЖАТАнови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 14:31



хомо, би, хетеро, транс, метро, ала-бала. Налице е лъжа. Все едно е кой лъже. Проблемът е по-скоро КОЛКО го боли излъганият.



Тема Re: Аминови [re: ASSASSlN]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 14:33



ако не е излъгал, а се е изпередастил след брака?


Колко му е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.