Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Записинови [re: Kaтя]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано11.09.07 12:54



и снимки не минават в съда в България.



Тема Заклеймявате хомосексуалните неправилно,нови [re: Kaтя]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано11.09.07 13:12



заради един човек, който явно е намерил лековерна жена, която да му роди дете.

Да ви го кажа в прав текст:

Аз съм гей. Осъждам постъпката на този човек, въпреки, че аз също съм си мечтал да имам собствено дете и *много* варианти са ми минавали през главата, за да си го създам. Включително и да си платя на някое момиче да ми го износи, роди и да ми се махне от живота.

От друга страна:

Мой приятел, напълно хетеросексуален постъпва по абсолютно същият начин в момента. Връзка, в която си родиха момиченце без да имат брак в момента целенасочено се разрушава и се постъпва в съдебно производство за правата на детето.

Сексулността на този човек, няма нищо общо със случая. Просто е такава категория човек, за който целта оправдава средствата.

Нищо лично, срещу никого. Жалко за жената. Но грешката наистина е малко или много и нейна, ако това, което видях изписано за нея до сега е вярно.

Човек просто трябва да внимава. А брака е, като торба със змии. Бъркаш и ... каквото хванеш. Има красиви, има тънки, дебели, грозни, безопасни, бързи, флегматични, отровни ...

П.п. Не искам наистина да провокирам повече, но държа да отбележа, че бих бил ВЕЛИКОЛЕПЕН баща за едно дете. По отношение на дисциплина, хигиена, навици и култура мога да засрамя повечето съвременни татковци.



Тема Re: Добре де...нови [re: Severous_Snape]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.09.07 13:12



Кой нормален мъж ще ходи с една жена 4 години и 4 години ще я чака за да легне с нея без да има други жени междувременно?
А ако има други жени междувременно за какво пък му е тази?
А ако нуждата му от секс е толкова малка какво ще прави с него въпросната жена ако и се иска да бъде с мъж по-често от веднъж на 4 години?


Горното не важи ли и за жените? - Важи сииии!!!
Та си мисля, че има нещо неистинско в цялата история с прелюдията преди и в самия брак на героинята....пък после....уффффф

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Имаш линови [re: martyr]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 13:28



къща в Бояна, вила на морето и мерцедес S-класа?



Тема Зададох ти един кош въпроси, на коитонови [re: Kaтя]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 13:33



тя трябва да си отговори преди да се отиде към развод. Детето той никога няма да вземе.

Експертиза дали е педал??? Е и? Дори и да има такова нещо, какво от това? Той ще контрира с ДНК експертизи на себе си и детето. Тогава?



Тема а тинови [re: Lestr57]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано11.09.07 13:35



защо се заяждаш с човека? Сигурна съм, че наистина може да засенчи в домакинството много от жените и без да е необходима за целта къща в Бояна. Едва ли е дошъл тук да се предлага за проекто баща. Опитва се да обясни едно поведение, което забележи, той не смята за правилно.



Тема Аргументът ти гонови [re: jamie]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.09.07 13:36



разбирам и приемам, но не мисля, че се отнася точно до мен.
Пропуснал да забележиш , че с моя постинг аз отговарям на вече зададен въпрос - дали има някакво наказание за лъжци и измамници от подобен ранг?
Тук не става дума да наказваме някого, защото има различна от нашата сексуална ориентация!!!
Въпросът беше дали има начин да накажем в морален или юридически аспект, човек който съзнателно е излъгал партньора си за нещо от изключителна важност по отношение както на интимната връзка, така и семейството като институция.
Ще дам пример.
Не зная дали още съществува това в семейния кодекс, но навремето поне се изискваше, ако някой боледува от значими за брака заболявания , партньорът му да бъде уведомен за това / епилепсия, шизофрения, сифилис или доказано генетични заболявания/ - в противен случай имаше възможност бракът да бъде оспорван като невалиден.
А в случая става дума не за болест, а за трайно състояние - характеристикана личността, което прави лъжата или прикриването още по-тежко нарушение в морален план.

Както вече отговорих на авторката на темата - като не може да " накаже" лъжеца юридически / ако приемем че разводът е недостатъчно само по себе си наказание/, то моралното изобличение / като лъжец и използвач, а не просто като бисексуален/ е съвсем реална възможност.
Не виждам какво толкова се възмущаваш?!
От това, че действителната ситуация ще излезе на бял свят?!



Ми помисли само - веднъж поне това прословуто " обществено мнение" да свърши полезна работа... и без това му плащаме данък за щяло инещяло - поне сега да проработи на страната на пострадалия.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 11.09.07 13:50.



Тема Гейовщината ме интересува дотолкова, доколкотонови [re: martyr]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 13:46



понякога пречи на други. По-горе дадох пример за учител-гей. Истински е примера. Има и такива учителки-лесбийки.

Много гейове и лесбийки искат да им се разреши да сключват брак. Хубаво, пука ми на парапатката кой за кого се е оженил, ама такова семейство вече ще има право да осиновява дете, което хич не ми се вижда хубаво.



И спрете с тия ваши простотии - гей-паради, афиширане, едва ли не реклама. Все едно аз, като пушач, да тръгна да агитирам младежта: Пушете, много е хубаво!

Че то какво ще стане тогава??? И педофилите ще вземат да искат права. И наркопласьорите ще искат свободно да говорят: Пушете трева, боцкайте се с хероинче, много е хубаво...



Тема Съгласна съм.нови [re: martyr]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.09.07 13:52



Сексулността на този човек, няма нищо общо със случая. Просто е такава категория човек, за който целта оправдава средствата.


Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Имаш линови [re: Lestr57]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 13:55



Един гей обикновено едва ли има такива неща. Дори и да има пари.
Защото има много, много харчове.
Обикновено ако се ожени ( за да има дете ) той очаква солиден паричен принос от жената.
Учудва ме самочувствието му че може да бъде баща.И то на момче. Ами ако момчето е хетеро, един би баща няма ли да го обърка и да го разврати?
Ето сигурно точно така разсъждава и съпругът - педал на моята приятелка.
Той е убеден в своето превъзходство над другите хора.
За него хетеросексуалните не са хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.