Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Казвайте въпросната жена какво да прави?!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 12:02



Може би би изглеждало много добре хомосексуалността на съпруга и в едно бракоразводно дело по вина.
Да провери как седи въпроса със записите. Приемат ли се за доказателства в съда и да се погрижи, ако се приемат, да си осигури качествени записи на моменти, когато нейния я обижда и нарича с грозни думи.
Да реши с него ли иска да живее, развявайки си байряка, или иска да се разделят, и ако иска да се разделят, нека добре си направи сметката как ще стане това.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Абе, тиквеник. Има такива истории колкото щеш.нови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 12:05



И да е измислена темата - какво от това? Вече цитирах подобен случай, разиграл се пред очите ми.

Още съжалявам, че навремето не ти счупих очилата. Когато ти се закани да ликвидираш този клуб. Помниш ли, бе, луд гидийо?

Помниш, дръжки, нищо не помниш. Разкарай се!



Тема Добре де...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 12:06



Кой нормален мъж ще ходи с една жена 4 години и 4 години ще я чака за да легне с нея без да има други жени междувременно?
А ако има други жени междувременно за какво пък му е тази?
А ако нуждата му от секс е толкова малка какво ще прави с него въпросната жена ако и се иска да бъде с мъж по-често от веднъж на 4 години?

Хайде дай нормални отговори на тези въпроси. Катя може и да е нормална жена, но историята не е от най-нормалните и това дори и ти няма да го отречеш.

пп. И под нормални отговори на въпросите си имам презвид изчерпателни отговори, които да дадат обяснение и да звучат що-годе убедително.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Най-после нещо смислено да излезе изпод пръститенови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 12:11



ти. Записи - добре, ама да внимава да не я хване онзи, че ще стане мътна и кървава.

Що да не вземе да призове за свидетел оня, третия в "любовния" триъгълник?



Тема Ами тогава...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 12:12



Явно по света има много повече глупаци, от колкото съм си мислил. И глупачки, разбира се.

А ако много държиш да си говорим с теб насаме защо не ми чукнеш една среща на бележки а се репчиш тук в клуба, където знаеш, че на практика си недосегаем.
И ако беше искал да ми чупиш очилата защо не опита нито веднъж? Толкова пъти си имал тази възможност, понеже си бил на една ръка разстояние, но защо ли всичките тези пъти, когато сме седяли на една маса с теб ти беше кротичък и спокоен?

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Прави са някои хора да реват от тебе.нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 12:14



.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Ооох, охтика!нови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 12:15



Искаш да кажеш, че дамата е ненормална щом не е преценила, че онзи е нещо обратен???

Добре. ПриемИ, че е била луда и млъквай.



Тема Пак лични срещи бълнувашнови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 12:24



Да беше дошъл на голямата среща.

Бил съм недосегаем в този клуб??? Е, нееееееееееее! . По-горе Мамето ме е редактирала, Анбра наскоро ми изтри две теми. Тогава нещо бях пощръклял, както ти сега.

Анбра, Маме, с тоя Снейп оспамихме темата. Изобщо няма да се разсърдя ако ме поизтриете. Барабар със Снейп-чо.

Редактирано от anbra на 14.09.07 05:32.



Тема Re: Казвайте въпросната жена какво да прави?!нови [re: Severous_Snape]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 12:27



Записи ли?
Аз мисля, че по-скоро е възможно той да е направил - значи тя избухнала няколко пъти след като разбрала, пък и кой ли не би избухнал и казала, мръсен долен педераст, ще видиш ти, ще ти кажа аз на тебе и подобни глупости. Ако пича е записал това и каже, че тя го обижда, щото е нервна. А?
Тя приятелката ми каза, че има такова чувство той се държал много мило за известно време, от сорта - защо ме обиждаш така, как може, мила, недей и точно това си мислехме после, че като нищо той е направил записи. И после ще каже, виждате ли каква е?Ужаас! По-скоро може ли да иска експертиза, че някой е педал. Защото тука става дума за родителски права все пак.



Тема Родителските права в България...нови [re: Kaтя]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 12:38



В над 99% от случаите се дават на майката. Нейното явно ще е дело по вина, така че добрее да си подготви нещата с адвотак, при това добър.

И още нещо.

В една лайняна война, а на нея и предстои именно лайняна война, този, който първи метне лайното, ако изстрелът е силен, на място и добре прицелен, настройва мнението на околните, а и съдиите също са хора, в своя полза.
Ако съдията е жена, а май напоследък повече жени са в тази професия, няма начин да не се повлияе от това, че мъжът е прикривал сексуалната си ориентация преди брака а след това е отказал да изпълнява съпружеските си задължения.
Ако адвоката и е достатъчно печен, и ако се случи съдебен състав, който не уважи подобни аргументи, доколкото зная има начини за смяна на съдебния състав с друг.
Всички неща, които касаят едно подобно дело може би е най-добре да се обсъждат с адвокатите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.