Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Не си права. Това не е хомосексуален мъж.нови [re: Kaтя]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 10:27



Хомосексуалните не се женят. Това го правят бисексуалните, които май са нежелани нито от гейовете, нито от жените по разбираеми причини.
Нито една жена не би се радвала мъжът и да и изневерява с мъже а нито един гей не би се радвал партньорът му да му изневерява с жени.

Ето защо, най-добре е да не се замесваш с бисексуални мъже, тъй като те са непостоянни, обикновено доста прикрити, мнителни и големи мошеници и лъжци. Чудят се, в кой ден да излъжат жена си и в кой ден тебе. Затова - ШКАРТИРАЙ бисексуала, т.е. разкарай го.

Това е цитат от един дълъг пост на един гей, касаещ човешкото общуване. Съгласен съм с тези думи.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Да се разберем нещо.нови [re: MamaNetty]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 10:30



Тези хора от самото начало / както и бисексуалните/

Това, за което тя говори е само бисексуален. Осъзнатите гейове не се занимават с жени. Може да излязат на вечеря с жена (ако е приятелка), да поговорят с нея на теми, които са им интересни, но чистите гейове аванси на жените не пускат.

Останалото са си живи бисексуали.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Маменови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано11.09.07 10:37



в огромна заблуда си.
За какво разобличаване пред обществото става дума - да ги пребием с камъни защото си падат по собствения пол или защото имали проблеми с потрентността ? Я влез в 21 век малко.

Като контрапункт - какво правим когато жената по една или друга причина хич я няма в леглото (в смисъл прави го с мъжа си примерно веднъж месечно от немай къде) и мъжът не го свърта в подобен брак ? Разобличаваме я пред обществото или какво ?



Тема Re: Не си права. Това не е хомосексуален мъж.нови [re: Severous_Snape]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 10:37



Мани, мани ... то голяма просвета се иска вече би, хомо, метро... не знам си още какво. Добре, не е ли ясно, че като се жени една жена тя иска нормален мъж, не би, хомо или метро.
Не знам би ли е, или какво, но никак не си личи от страни. Има нещо, но то се вижда като те светнат.



Тема Re: Мда...нови [re: Kaтя]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано11.09.07 10:41



ходиха 4 години заедно и тя все казваше той какъв бил джентълмен и не били правили секс

Ако мъж ходи 4 години с жена и не са правили секс ще си мисля:
1) Той е гей;
2) Прави секс с друга жена/други жени;
3) Импотентен е;
4) не го привличам сексуално.

Това, което разказваш за поведението му е отвратително, не че не се случва и при нормални мъже. Държат се мило, прекрасно и после изведнъж, не те харесвам, не мога да те понасям или имам си друга.

Трябвало е да я предупреди. А се държи като негодник.

Доведи я на следващото клубно парти или я накарай да пише в клуба. Тук всички получават подкрепа.



Тема Re: Мда...нови [re: Kaтя]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.09.07 10:44



ходиха 4 години заедно и тя все казваше той какъв бил джентълмен и не били правили секс.....
Четири години без секс?????



просто се ожениха, човекът изглежда на външен вид много сериозен и стабилен между другото.
Как така просто човек се жени заради външния вид - каквото и да означава той???

Ближи си сладоледа...



Тема А тя къде е гледала като се е женила?нови [re: Kaтя]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 10:48



Не е да не са се познавали преди, ходиха 4 години заедно и тя все казваше той какъв бил джентълмен и не били правили секс........?!

4 години да ходиш с някого и да не легнеш с него? Сори ама приятелката ти или те лъже, или е патка, или нещо не е наред с горния етаж, или представата ти, твоята или нейната за това какво означава да "ходиш" с някого е тотално сбъркана.

Нищо лично. Не желая да обидя никого ама цитираните от мен думи на малоумие ми мязат. Вече никой не очаква някоя да се ожени девствена а аз лично не бих си и помислил за подобно нещо без да знам как е в леглото една жена поради причини, които не желая да коментирам.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема А тя малоумна ли е?нови [re: Vestica]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 10:52



Или да?

Сори ама за никой на този свят не е нормално да ходи 4 години с жена без поне да поиска да и го отпраска.


При това жената била хубава. Ми дайте я на една среща да я видим дали наистина е хубава.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Чак сега разбирам, че има детенови [re: Kaтя]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 10:52



Момче при това.

Твоята приятелка да се развежда и да бяга колкото може по-далеч. Каквото и да й струва това. Можеш да й кажеш да дойде в този клуб и да пише.



Тема Може би не е било точно заради външния вид.нови [re: djavolche]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 10:53



Човекът е изглеждал стабилен, каквото и да означава това.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.