Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хомосексуалните мъже, които се женятнови [re: Kaтя]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано13.09.07 02:12



Катя, аз съм гей на 36 г. и никога не съм започвал връзка с жена именно по тази причина. Защото си мислех, че това би било нечестно към жената. Но с течение на годините започвам да осъзнавам, че от много честност в живота няма смисъл.

Обществото ми казва, че да съм гей е болест, че не съм срещнал точната жена, че ако я срещна ще се "оправя" и т.н. Ами може би хората да са прави? Защо да не се опитам да я срещна и да пробвам да се оправя? И защо същото това общество трябва да ме наказва за опита ми? Плюс това много жени се женят не заради секс. Т.е. не е секса в брака дето ги прави щастливи.



Тема Re: Хомосексуалните мъже, които се женятнови [re: jaytee]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.09.07 10:36



Еее, споко, това което изживяваш се нарича "хетеро рецидив" :) Случва се на вскички. Понякога на човек му писва да плува срещу течението и решава да се подчини на обществения натиск, да се ожени, да има деца и да е нещастен докато е жив :)

Сигурен съм, че много хетеродвойки наистина намират смисъл на живота в семейството и децата. За мен лично обаче, това е представата ми за ада...

Преди години, с последната ми сериозна приятелка нещата бяха тръгнали в сериозна посока, но тъй като не бях истински влюбен в нея, аз й го казах и скъсахме въпреки, че тя нямаше вина за това...

Съвестта ми обаче явно не ми е давала мира, че съм я зарязал, защото по-късно, след месец - два, сънувах сън в който тя ми е казала "Скъпи искаш ли да се оженим" и аз като не съм намерил причина да й откажа се бях съгласил. През цели сън се чувствах като в капан и накрая реших да се развеждам. Събудих се и бях двойно по щастлив, че всъщност това е била една възможност, която мъдро съм пропуснал...



Тема Re: Тинови [re: mizrahi]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 11:02




Редактирано от anbra на 13.09.07 12:13.



Тема Re: Хомосексуалните мъже, които се женятнови [re: jaytee]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 12:46



Много добре казано. Дори да искам да се заям с нещо от думите ти просто няма с какво.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: ха ха х а)))нови [re: ASSASSlN]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано13.09.07 13:58



Супееер! А имаш ли звук и на Вартбург?)))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Ето ти "Вартбург"нови [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 15:25



Като ми остане време ще ти потърся "Запорожец".







Тема Ето ти наведнъж Лада, Жигула, Трабант, Победа,нови [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 15:33



Москвич, Запорожец

Лозунгът в началото много ми хареса. "Когато нямаш пари, опитвай се да изглеждаш добре".


Редактирано от ASSASSlN на 13.09.07 15:36.



Тема Ето как паркират жените в Китай [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 15:40









Тема Ми хубаво, ама тук е клуб за разведени [re: redjeep]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 15:50



Но нищо, де. Ние сме състрадателни. На 22-ри септември имаме среща. Много мъже ще има.

Редактирано от anbra на 14.09.07 05:51.



Тема Ето как жена взима завой [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 16:11








Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.