Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Заклеймявате хомосексуалните неправилно,нови [re: Kaтя]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.09.07 14:59



Гейовете нямат усещане за част от нещата при нас точно така, както ние нямаме усещания за техния сексуален и емоционален живот. Просто говорим за различни светове.

Гледай сега как някой ще ми скочи, че ги обиждам, но емоционалният им свят наистина ми е толкова чужд, колкото и моят на тях.
Емоционалният свят по отношение на интимния партньор имам предвид.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Редактирано от Severous_Snape на 11.09.07 15:01.



Тема Аз изказвам контратеза на твоята,нови [re: ASSASSlN]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано11.09.07 15:00



която е доста оскърбителна, обобщаваща и неправилна. [това разбира се пак е лично мнение]

"Дръвча се" на всеки, който говори глупости за сексуалността ми, без да е наясно и да си мисли, че всеки гей е педофил и прилича на Азис или Евг. Минч. или пък е част от някаква световна конспирация. И държа да ти напомня, че "дръвченият" ми тон е доста по-спокоен и неутрален от твоят.

Успокой се.



Тема Re: Дори ще ви препоръчам mizrahi за адвокат,нови [re: martyr]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.09.07 15:00



Постъпката на този човек е оскърбителна и трябва да си понесе последствията.

Хах, та коя постъпка е осъдителна и заслужава да му се отнемат родителските права? Това, че е гей ли и то при 7 години щастлив семеен живот и без никакви прояви, които да събудят съмнения в съпругата?
Хм, я ми кажи кой гей е способен да играе такава роля цели 11 години = 4 гаджета + 7 брак?

Веднага скочихте да го заклеймявате само защото е гей по нейните думи, а тя милата невинното излъгано камилче!


Има нещо гнило в цялата история!

Ближи си сладоледа...



Тема не нямам обувки за 1800лвнови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано11.09.07 15:03



Важното в случая е да се разбере, че сексуалната ориентираност е въпрос на гени. Няма защо да коментираме дупедавците, които си сменят ориентацията според пачката. Това е. Може да бъде чудесен родител на хетеросексуално дете, което да си остане хетеросексуално и до пенсионирането си. Асаси, родителите трябва да не забравяме, че е задължително да Не се бъркаме в живота на децата си.



Тема Брей, че много емоция!нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.09.07 15:07



Че и лично отношение влягаш...Защо ли?!



Аси, ти да не си латентен хомосексуален хомофоб?!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Значи,нови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.09.07 15:08



ако твоя син случайно се беше оказъл такъв, ти щеше да спреш да го обичаш ли?
Едва ли!!!!

Каквито и деца да имам ще си ги обичам без значение каква сексуална ориентация ще имат!!!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Опааа, извинявам се. Не съм забелязал, че нямашнови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.09.07 15:09



Благодаря!



Ближи си сладоледа...



Тема Браво Снейп, най-после си се събудилнови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано11.09.07 15:11



Този път не мога да не се съглася напълно с теб.

Дано и Мама Нети се е събудила, че да ми даде да чета нищо по съвременните психологически теории за бисексуалността.



Тема Да, права си.нови [re: Severous_Snape]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано11.09.07 15:13



Нямаме майчин инстинкт или колосална интуиция и подхождаме доста прагматично към проблемите, в доста от случаите без да се поддаваме на емоции и чувства.

Факт е обаче: НАМЕРИХ преди години жена, която за 20 хиляди евро щеше да ми роди дете и да ми го остави.

Правил съм и разни глупости, които не искам да споменавам, защото и без друго емоционалният заряд срещу мен тук е доста отрицателен без да съм направил нещо някому.

Друг факт: Фройдистите смятат *всички* жени за потенциално бисексуални.



Тема Re: Аз изказвам контратеза на твоята,нови [re: martyr]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано11.09.07 15:13



Съжалявам, но мисля, че няма да успееш да накараш хората, които не са готови да проявяват разбиране, да променят гледната си точка. Така е по-изгодно и удобно. Има лозунг и всички под него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.