Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Боже, ела си прибери вересиите!нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 16:22



Твърде истинско звучи за да е провокация. И освен това къде ти беше това мнение, когато всеки ден имаше поне по три нерегнати теми с тъпи въпроси? Тогава трябваше модераторките ни да резнат нечие Ай Пи, но тогава никой не си мръдна пръста.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: влагаш прекалено много емоции!нови [re: Pocицa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 16:23



Което не е професионално! Нищо, като поизпатиш, ще се научиш))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде



Тема Re: След развода, проблемнови [re: Pocицa]  
Автор bubble ()
Публикувано08.09.07 16:24



как си го излъгала...ако всичко е на името на родителите ти-не виждам какъв е проблемът ти...делата са минали, разведена си-всичко е на името на родителите ти...явно той не е лош човек и ти е вярвал, защото не се е "заял" за имотни и бизнес въпроси....



Тема Re: ...че какво му е лошото да си..нови [re: makeover]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 16:25



бе, то че си права - права си, ама ако напраим паралел с вица за педераста-гея, малко стил/класа би различил обикновената тривиална курва от пачаврата.



Тема Re: Боже, ела си прибери вересиите!нови [re: Severous_Snape]  
Автор bubble ()
Публикувано08.09.07 16:27



ами има една приказка: "Каквото повикало-такова се обадило..." не може вечно да се разминава с ...нещото...пфууу егати



Тема Re:Темата е супер...иначе...нови [re: миpa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 16:27



...почти взехме да си "доскучаваме"! Защото това са наистина теми от реалния живот!
Wellcome to the real life!))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: След развода, проблемнови [re: bubble]  
АвторPocицa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 16:30



Все още не се е заял. Все още. Но като се види по бели гащи..не знам...Трябва да го омая по някакъв начин...Още повече, че развода беше по моя инициатива..То уж имал още някакви останки от чувства..ама дори и да няма вече - си оставам най-добрият му приятел. Дано това си изиграе ролята.

Въпросът е колко пари трябва да се лиши човек, за да си осигури спокойствието..А не мога да лъжа, че съм крайно зле - все пак е навътре в бизнеса..ше взема да посика нещо баснословно и аз да не стигна до извода, че по-лесно да не се бях развеждала и да си имам любовник..Е такива въпроси ме мъчат...





Тема Re: След развода, проблемнови [re: Pocицa]  
Автор bubble ()
Публикувано08.09.07 16:32



знаеш ли-недей да ми отговаряш, моля те...
просто на различни планети сме...



Тема Re: След развода, проблемнови [re: Pocицa]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 16:34



Не ти завиждам изобщо, имам доста стабилен бизнес, но смятам, че не можеш просто ей така да го изгониш от бизнеса, който сте развивали двамата.
Вие сте започнали в магазина на родителите ти, но един празен магазин не носи пари, трябва работа, връзки, идеи, постоянство.Тогава сте били двамата и сте носили товарът заедно.Сега просто да му кажеш - чао е много гадно.
Аз съм малко вярваща и знам, че ако искаш да ти върви трябва да си добър и честен с другите, иначе в един момент всичко тръгва назад.
Помисли върху нематериалната част на въпроса- не всичко е пари.



Тема Re: ...че какво му е лошото да си..нови [re: бekъp]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 16:36



Пачавра е нещо, с което хората са бърсали, бърсали...! Та прав си, че факта да се докараш до там е неприемлив/но не е болка за умиране))/...това си е вече житейски урок!)) Но ако ш последствие се влезе в час , може и да се обърне играта)) Абе въпроси на интелект...и свето, цвето и пр. усещания....
Номера е - парцала да е в твоите ръце))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.