Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 20:45



Е, аз знам за жена, която и на 65 ходеше с 25 годишни ама никой не си и помисли да я осъди за това. Нали мога и да не пиша името и публично?



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 20:49



Защо трябва да занимаваш сериозен клуб с твоите абнормни съждения?

Ами след като за теб подобно поведение е нормално кажи и ще ти кажа сайта и профила на момичето. Роксана авно не е успяла да те откаже от авантюрите и като те гледам май и на това момиче ще налетиш, ама да не ревеш после ако неочаквано те вържат с някое дете да плащаш издръжка или те изкарат педофил.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано08.09.07 20:52



Ти наистина си веселяк.
Аз се заглеждам в жени над 35



Редактирано от questing на 08.09.07 20:54.



Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 20:54



А ти чети бе Наденцееее... чети и виж, че съм писал, че подобни уклони и на живо наблюдавам и при това при жени около 40, което вече е далеч от пубертета.
И още нещо. Въпросните жени са си позволявали да кажат подобни неща пред мъже, което автоматично означава, че не биха си позволили да се разпищолят така, както биха го направили ако са удобно скрити зад монитора и са напълно анонимни, както може да бъде човек в интернет.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: Severous_Snape]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 20:55



Ще ми дойдете и вие на акъла, че жените не стават за нищо, ама много рядко си го признават, но време ви трябва.

Които стават са изкл,чение потвърждаващо правилото, или стават, ама за малко. После влизат в релси.



Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 21:01



За разлика от теб, аз се заглеждам вече само в зрели жени. И зрелостта не я обвързвам с годините.

За сведение както на теб, така и на останалите любопитни, тази година съм имал няколко срещи с жени, и да уточня - срещи а не свалки, с жени, които бяка... едната на 49, другата над 50, за останалите не съм сигурен, но също над 40, които жени бяха тотално инфантилни и нередовни. В училище, където задръжки няма, за поведение, подобно на тяхното, моменталната реакция е една или повече плесници.

В същото време съм имал и някои запознанства, които направо са ме възхитили, като и там възрастовото многообразие е голямо. Максимумът беше 65 а минимумът беше 24-26, но не съм съвсем сигурен за възрастта на минимума.

А ти продължавай да преценяваш зрелостта на жените по годините. Рокси отдавна е навършила годините за пълнолетие по всички стандарти, но това не ти попречи да си го отнесеш от нея, нали?



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: XAXO]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 21:04



или стават, ама за малко.

Що бе? На тебе за малко ли ти става?


Е, понякога и на мен ми става за малко, ама в повечето случаи или не става, или става за малко повече.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: Severous_Snape]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 21:08



Не бе става ми за много, ама като ми заговоряти и виждам, че и за малко не става

та затова предпочитам да изляза на балкона да ме подуха вятъра . другото ще го спестя, че стана много нецензурно



Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: XAXO]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 21:14



И после става: върнал се след малко поручик Ржевски а панталоните му целите опръскани.
- Дъжд? - попитала Ростова.
- Не. Вятър. - отвърнал поручик Ржевски.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: of Да се смееш ли, да плачеш ли?нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано08.09.07 21:14



Добре, че избягах навреме от Рокси.
Иначе...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.