Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема HELP MEнови  
АвторANO (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 12:28



Здравейте,искам и аз да споделя набързо моята история и да ми дадете съвет.Заедно сме 11г.,имаме 1 дете на 8г. и всичко беше супер до преди 2 месеца.Като казвам супер имам предвид повече от рутината за една 11 год.връзка.За ръце се държахме дори нощем,опити за 2-ро дете,планове за бизнеса и т.н.Разбрах по поведението му ,че нещо става през последните 2 месеца.Намерих смс-и и продължителни телеф.разговори.Неприкрити отношения с колежка.Викове,скандали,после разговори и безцеремонно и категорично заявяване,че къса с мен но не заради нея ами заради свободата си.Не се интересувал от мен и детето(а двамата имат страхотна връзка,бяха луди един за друг).Да съм подавала молба за развод,отказ да напусне жилището в което живеем(под наем сме),щял да си реши кога да излезе,а до тогава сме съквартиранти.Излишно е да казвам как се чувствам,като посечена съм.А ако знаете колко добре изглеждам(дано не звучи нескромно)....Това е общо взето.Сега се чудя дали да подавам молба за развод,да му улесня за пореден път живота,или напротив да се инатя и дори той да подаде аз да не се съгласявам.Освен детето нямаме нищо общо,което да губим при евентуален развод.?!

Благодаря ви!



Тема Простонови [re: ANO]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано04.09.07 12:32



проследи нещата - дали скъсва с другата.
Възможно е да е объркан и да иска да се оттегли и от двете - това минава с времето и ще се върне (освен ако поддържа връзката с другата!).
Според мен максимум до 1 година ще "преболедува".



Тема Re: Простонови [re: jamie]  
АвторAHO (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 12:45



Благодаря,за бързата реакция!Вярно е,че объркан много говорихме за това как никой не е застрахован от"гръмотевицата на влюбването",но трябва си изясни приоритетите.Нали така?!След поредния смс от нея го накарах да й се обади и да каже ,че сме му по-важни пред мен.А той ми се изсмя,голяма болка преживявам и дори да е объркан аз трябва да съм толерантна към тръпката му и да го оставя да се наиграе...не става.Да бе ше изтрезнял за 2-те седмици през които вече знаехи му поставих условия,не заслужавам 2-ро място,аз съм страхотен човек и жена,особенно на фона на селската пача..Кво да правя,да подам молба и да се хващам в ръце заради детето?????//////





Тема Re: Простонови [re: jamie]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано04.09.07 12:49



Брат, ако може да издържи толкова...Добре. Пък и щом е хубава тя да реши колко ша чака. Аз бях слабичък, след 4м разговори и 1,5м. разделени, влака продължи с другия пътник. На всичкото отгоре не се смятам за красив.

Сега по темата: скромното ми мнение е да решиш първо дали можеш да продължиш да живееш с него след това което се е случило. Останалите решения ще дойдат сами. И 10 пъти мисли 1 път режи, ама като отрежеш, режи до дъно, ако не....ВИЕНСКО КОЛЕЛО

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Простонови [re: AHO]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 12:58



А какво намира в селската пача на теб ясно ли ти е?



Тема Re: Простонови [re: AHO]  
Автор flambe (въртолетина)
Публикувано04.09.07 13:10



Във всички случаи в момента (и доколкото можеш) е важно да се успокоиш малко. Разбирам напълно на какво влакче на ужасите се возиш, обаче що не изчакаш една идея преди да вземаш такова важно решение? Поне да си постигнала някакво (макар и относително) вътрешно равновесие и не само нараненото его да те тика към развод?





Някои неща са толкова сериозни, че за тях може да се говори само на шега!


Тема Re: Простонови [re: cool_alyn]  
АвторAHO (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 13:30



Не знам,човече какво намира.Дано не ви звучи прекалено,но аз съм от жените които са и мъж, и майка и любовница.Имам страхотно чувство за хумор,изключително подържана жена съм,нямам сексуални проблеми, с 2 думи се изкарах супер...но не може да мре целия свят за мен,включително и приятелите му.Сега не ме оставят за секунда да скучаяи ме подкрепят ,съответно укоряват него.А той така да ме нареди.За нея само ще кажа,че е наистина селска пача като визия,и че това и е номер в живота-да си зарязва едната(сериозна)връзка заради друг и така...вече за 4,5 път.И това му обясних,че може да е поредния забавлител за нея,но....не била тя виновна.Ей,тази обява със защитаването й направо ме втриса.Той бил виновен и ако сега била тя,утре ще е друга ,просто искал вече такъв живот.Нещо като "сетила се Мара да се побара".А за 2 пъти мери и 1 път режи,не знам колко още ще издържа да спи до мен ,да е толкова близо до мен,да го желая със същата страст а всъщност да ми е толкова чужд.Имам май нужда и от професионала помощ,защото това се отразява на бизнеса ми и на детето.......Благодаря ви ,че Ви има!



Тема Re: HELP MEнови [re: ANO]  
Автор Ивeтo_77 (неразбрана)
Публикувано04.09.07 13:42



Да не си преписала моята история?
Шегувам се, исках да кажа, че знам как се чувстваш, макар това да не те успокоява сега. Лост ти е дал добър съвет, послушай го. Наистина трябва да решиш какво искаш и най-вече дали можеш да простиш, защото това е най-трудното. Като начало просто се дистанцирай, предложи му да се разделите временно, всеки да помисли сам и да реши за себе си какво иска. Най-вече ти. Избора е много труден, винаги ще се питаш дали е правилен. Но ако го обичаш, не насочвай болката от предателството към него. Опитай се да се усмихваш, не го обвинявай, излизай с приятели... Обърни внимание сега само на себе си, просто го изолирай временно. В момента нищо повече не можеш да направиш. И не забравай, че трябва да имаш огромно търпение ако си решила да го върнеш. Защото не става с едно махване на ръка, а с цената на много нерви и сълзи. Продължавай да пишеш тук и да споделяш, това помага! Успокой се и вярвай в себе си! С теб сме!



Тема Опиши подробно как прекарвате вечерите синови [re: AHO]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано04.09.07 13:52



Ситуацията, в която си изпаднала освен на психиката ти може да се отрази неблагоприятно и на бизнеса ти. Внимавай.

ПодготвИ де за най-лошия вариант на развитие на събитията. Чуй тази песен. Най-вече текста на Блага Димитрова. Наплачи се в тоалетната, измий си лицето, оправИ си грима и ела да разкажеш за вЕчерите ви.







Тема Мъжът ти колко често говори с майка си?нови [re: AHO]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано04.09.07 13:58



Имам подозрение, че е налице поредния случай на "мамино детенце".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.