Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такива  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 10:31



Преди няколко дни положих усилия да изчета голяма част от написаните теми. Това ме наведе на мисли, особено когато става въпрос за изневяра и въобще до човешките отношения на доверие. Винаги съм смятала, че хората след като се обичат трябва да си имат взаимно доверие, от друга страна смятам, че инстинкта за самосъхранение е по-силен от обичта ни към другият, поради което и се наблюдава това явление дебненето. Никога до сега не съм проверявала човекът до мен, никога не съм гледала разпечатките му, кореспонденцията му, телефонът му, нито дори съм бъркала в джобовете му. Мисля си, че това е нормалното отношение. От друга страна четейки написаното стигнах до изводът, че ако има съмнение имаш правото да се защитиш, лошо е да си последният, който разбира истината и действителността на ситуациите. И тогава изникна не особено риторичният въпрос смятате ли, че е редно да проверявате хората до себе си? Лично аз не смятам, но както казах, особено ако няма повод за съмнение. Може би защото винаги съм била ревнувана, проверявана и дебната се чувствам отвратена от такава преднамерена мнителност, но в крайна сметка се чудех къде точно е тънката граница на личното пространство, и в кой точно момент тази граница се прекрачва и навлиза някой в живота на другият (опустошително го разрушава без дори да разбира, колко много е взел от другият).

Редактирано от Silly_Girl на 05.09.07 10:32.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 10:53



Мога да кажа, че в момента на проверка, когато почувстваш, че трябва да го направиш е началото на края.

Никога не съм си позволявала дори в джобовете на дрехи оставени за пране да бръкна, какво остава за друго. Отворих смс-ите му, за да мога да му ги хвърля в лицето и да спре да ми се прави на невинно и неоправдано ... а всъщност бях убедена какво ще намеря на 90%. Ако не го бях направила в този ден, то няколко седмици по-късно той ми даде неговия телефон да набера един общ приятел. Лежеше на дивана, аз седях на масичката. Странна игра на съдбата - натискам избери, но в този момент се получава смс и се отваря той, а не се набира номера... Каквото не трябва да видя и да искам да не го видя то ще ми се натрапи самичко. Не се чувствам виновна.

Сега понякога пак му "проверявам" телефона, за да не забравям, защо взех решенията си. Пак не се чувствам виновна и не съжалявам.

Няма ли доверие, няма за какво да говорим, няма ли и уважение към човека до теб, то по-добре да не се мъчим и двамата...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Finch!]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 11:02



И аз точно това си мисля, ако трябва да съм честна дори и някога да имам съмнение пак не бих. Възпитанието ми е такова, не бих желала да ровя в нещата на някого, нито пък бих имала желание да се превръщам в частен детектив.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 11:19



аз пък мисля, че клишето, че не бива да се бърника из нещата на другия не е универсално, понеже и най-прекрасния човек обикновено не намира сили да уведоми този, на който изневерява овреме. друг е въпроса, че обикновено бърникането е симптом, че нещата са свършили /без значение дали се дължи на основателни наблюдения или параноя/ - неговата цел е не да запази връзката, а ... "достойнството" на тоя, който е в неведение. аз самият бърникнах из телефона на бившата си половинка и не мисла, че трябва да се срамувам от това.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 11:20



Женска ви работа. Нещо прескочи много леко съмнението. При мен, ако се стигнало до там, че да се съмнявам.... то се стогна де та и резултата се сещай какъв е .Но рано или късно в смс-тата мейлите и другото и да ровиш, и да не ровиш, въшката блесва на челото. Рови, само ускоряваш нещата, нищо повече.Пренебрегнали са те, пренебрегваш и ти. Първо го приемаш за средство да излекуваш егото си, после те води за ръка мъст и равносметка и после те хваща за ръка адвоката. Ясно е, че после идваш в клуба, нали?
Къс път с много рани и болка. Готова ли си?

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Права си,нови [re: Finch!]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано05.09.07 11:45



макар че най-малко аз имам право да говоря.





Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 12:01



Който е до мен и тайно ми гледа разпечатките ми, кореспонденцията ми, телефонът ми и ми бърка в джобовете - е незабавно аут!!!
Ако нещо го интересува - да пита и да си го провери сам. Нямам тайни.

Доверие му е майката!




Нямам!

Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Lostway]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 12:04



Не, не ме разбра. Нямам такива терзания. Просто ми направи впечатление, че всеки пише, че е ровил, търсил! Все пак се чудех, кое е това което подтиква да ровиш, търсиш?



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Lostway]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 12:11



Отделно аз съм разведена от 2 години и няколко месеца, така че реално съм в клуба. Причините при мен не опираха до доверие или изневяра. Бил ми е абсолютно верен, просто имаше най-доброто. За радост други неща ни разделиха. Истината е, че ако ми беше изневерил щеше да ми е по-лесно да го напусна и то много по-рано, за съжаление не го направи. Моралът и набиваното в главата ми нравствено задължение към съпругът ме накараха да търпя този брак по-дълго от колкото на мен самата ми се искаше.
Всъщност въпросът ми беше провокиран от факта, че винаги аз съм била ревнуваната, проверяваната, дебнатата. Никога не съм давала повод и за това ми стана чудно. Никога не ми е било приятно да си намирам претършувана чантата, разбъркани дрехите или да гледам, че е ровено в разпечатките ми. Да не говорим за обидното следене.



Тема След катонови [re: Silly_Girl]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 12:14



половинката се изнесе скоростно с думите "напускам те, намерих си квартира" - изрових всичко. Тя се върна още на другия ден но вече я бях "напуснал".
Иначе знаех за другия две години преди да се стигне до СМС-ите, разпечатките, мейлите и т.н.....



Тема Re: След катонови [re: jamie]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 12:22



Съвпъдък! Знаех, търпях, не изтърпях....

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 12:23



А дали без да искаш не си му дала храна за тази история със следенето? Ама чесно!

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: abettor]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 12:25



юридически. Уточнявам, че теми от вида: "Случайно видях смс-ите му/й, е-мейлите му/й, разговорите в ICQ-то му/й..." са обичайно явление в този клуб.

Наскоро имаше "дебати" тук дали такива разговори стават за доказателство пред съда при развод. Казвай как стоят нещата.

"Който е до мен и тайно ми гледа разпечатките* ми, кореспонденцията** ми, телефонът ми и ми бърка в джобовете - е незабавно аут!!!"

Добре, но този някой, който е до теб не може ли да те изпревари и ТИ да си аут? Съвсем сериозно питам.

-----------
* К'ви са тия разпечатки? За какво са ви потребни?
** Какво е "Лична кореспонзенция"?



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 12:32



"Просто ми направи впечатление, че всеки пише, че е ровил, търсил!"

Всеки???

Аз що не мога да се сетя за нито един такъв в клуба?!

Все си мисля, че човек би започнал да рови, едва когато е събрал достатъчно много подозрения и просто е искал да се убеди, да бъде сигурен, преди да предприеме каквито и да било действия по-нататък. Да ровиш, без отсрещната страна да ти е дала някакви поводи, си е чиста проба параноя. Апропо, най-често търсят под вола теле хора, на които не им е чиста съвестта, и подозират и другите в същите прегрешения като своите.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: бekъp]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 12:37



По изключение съм съгласна с теб и само едно малко уточнение - не винаги пази "достойнството" на другия, доста често пази себе си



Тема Re: Точно!!!нови [re: abettor]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 12:41



Доверие му е майката!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: MonaMonsano]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 12:42



абсалютна!

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Lostway]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 12:44



Струва ми се, че не съм давала повод. Да, ходя на фитнес 3 пъти в седмицата, правя дълги преходи пеша, ходя някога и да плувам, поддържам външният си вид и определено смятам, че съм харесвана жена. Все пак смея да твърдя, че не съм му давала повод, нито пък с нещо провокирах съмнение. Въртях си и домакинството, винаги е имало топла вечеря, закуска сутрин, чисти дрехи и бельо. Не съм закъснявала без негово знание и съгласие, съобразявала съм се с факта, че съм омъжена дори тогава, когато вече беше ясно, че сме изгубени един за друг, че няма начин да се преоткрием.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 12:45



...а ми какво да ти кажа, мен една ме провеери още на втория ден след като се срещнахме...провери ме в база данните на софииска следствена . да служба...просто тя там работи и има такава възможност. разбира се че съм разведен съм, но ако общината не изпрати справка за гражданското ти сустояние, в компутрите на разни служби можеш да си останеш женен завинаги. ...да, тогава аз си наложих да разбеар мотивите й, поведението й, опасенията й т.н. Можеби още тогава трябваше да прекратя тази връзка с такъв човек- мнителен, двуличен, с претенций. разбира се, за телефона и смс няма смисъл да говорим...телефонът ми беше в ръцете й при всяка възможност...после се оказа , че маила също се проверйва редовно, като и да е. аз прекратих с моите контакти с други жени още в самото начало, докато тя-оказа се не. и така 2 години по-късно, интелектуалното предизвикателство се оказа житейско и морално такова...ползваше морални и поведенчески клишета удобни само за нея. оффффф абе кво ви знаимавам с глупости...



Тема Re: Ненови [re: бekъp]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 12:46



че клишето, че не бива да се бърника из нещата на другия не е универсално, понеже и най-прекрасния човек обикновено не намира сили да уведоми този, на който изневерява овреме.

Не е клише, а въпрос на морал и личностна ценностна система!
И не всеки човек изневерява, дори и да не е най-прекрасният!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: След катонови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 12:49



И защо ти бе нужно да изравяш всичко, след като си знаел за това цели две години?

Ближи си сладоледа...



Тема Re: И с каквонови [re: Silly_Girl]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 12:51



този "изверг", кокото си напуснала, така непоправимо събори семейните устои?

Да не би той да те е изхвърлил, а ти сега тук да ни баламосваш колко си перфекна, ама нали...



Тема Re: Точно!!!нови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 13:02



Да му е майката на доверието!



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 13:04



Брей, ти Елена Образцова.
Нещо го е накарало, някаква промяна, нещо. Замисли се, подай ни жокер за да помислим и ние по темата. Иначе той завалията ша излезе параноик. Случва се, ама рядко.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Точно!!!нови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 13:05





Ближи си сладоледа...



Тема Я !нови [re: MonaMonsano]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 13:06



Мона, ти дойде ли на сбирката ?





Тема Алооо, Гърмяна зайко!нови [re: MonaMonsano]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 13:07



Що се изказваш неподготвена? Четири години вече чета как "случайно" няко/й/я е прочел/а кореспонденцията на половинката си.

"Да ровиш, без отсрещната страна да ти е дала някакви поводи, си е чиста проба параноя."

Ами, ако отсрещната страна е ДАЛА повод?



Тема Re: И с каквонови [re: Lestr57]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 13:07



Истината е, че не това ги събори. Други бяха причините. Ако сега реша да се върна пак ще ме приеме, съжалявам ако те разочаровам. Не ме е изхвърлил, аз го напуснах. Отделно, не бих се върнала. Дори това да беше последният мъж на този свят. Не мега да живея с чувството на безразличие, а точно това е чувството което изпитвам към него.



Тема Re: Ненови [re: djavolche]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 13:08



Не е клише, а въпрос на морал и личностна ценностна система

ми, не е въпрос на морал, а на клишираното разбиране за морал. и като експерт в тва отношение ше цитирам индулгенцията на рогоносеца: "не е проблема в изневярата, а в лъжата"



Тема Теб скоро не съм те сайдисвалнови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 13:10



Смучи си банана...



Тема Re: И с каквонови [re: Silly_Girl]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 13:10



Имате ли деца?



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Lostway]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано05.09.07 13:12



Промяна ? Ми то всеки се променя и то за съжаление не към по-добро понякога. А ако човекът си е имал своите комплекси, дали пък с времето те не стават все "по-сериозни" причини да ревнува? Не е необходимо да си дал повод, за да изпиташ на гърба си това "чувство" на човека, с когото споделяш леглото си

.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Lostway]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 13:16



Не бих се нарекла образцова, но пък наистина съм Елена.

Някой тук написа нещо в духа на дежавю-то, май ще излезе прав/а. Не съм перфектна, но мисля, че параноята му се дължеше на неуспешните му връзки до сега. Проблемът му е доста по-сложен и психиатричен. Мисля, че той сам осъзнава заболяването си, лечението, но се е предал на вътрешните си страхове.



Тема Re: Я !нови [re: jamie]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 13:16



За съжаление, не



Благоверният съпруг въобще не прие с възторг идеята

Нищо...ще го оставим да узрее до следващата сбирка



Тема Re: И с каквонови [re: Lestr57]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 13:17



Не, отлагахме за по-добри дни.



Тема Чекай, бе! Ти на кого ги приказваш тези приказкинови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 13:18



на Шехерезада?

Да ти види личните данни - да, възможно е, зависи от управата на съответното РПУ.

"мен една ме провеери още на втория ден " Ти кога разбра? На третия ден? Как разбра?

"телефонът ми беше в ръцете й при всяка възможност...после се оказа , че маила също се проверйва редовно"

Че що ще телефонът ти в ръцете й? Що не си си го закачил на врата? Проверявала ти мейла?! Как, бе, пич? Яааа вземи я прати тази специалистка да дойде и да провери МОЯ мейл.



Тема На твоя благоверен му кажи, че в този клубнови [re: MonaMonsano]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 13:22



има доста семейни хора. Кажи му да влиза отвреме-навреме при нас. Нищо няма да му стане. Най-много да поумнее.



Тема Защотонови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 13:25



ми бе вменено че аз съм виновен за всичко (клише, съжалявам).
Затова се постарах всичко да излезе наяве. Пред фактите и боговете мълчат !



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: MonaMonsano]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано05.09.07 13:25



"Да ровиш, без отсрещната страна да ти е дала някакви поводи, си е чиста проба параноя. Апропо, най-често търсят под вола теле хора, на които не им е чиста съвестта, и подозират и другите в същите прегрешения като своите"
когато нямаш поводи и го правиш е параноя...вярно е..а лекува ли се:)
а за второто изречение има и изключения...но в 90% е така май



Всичко е суета!

Тема Re: Защотонови [re: jamie]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 13:39



Пред фактите и боговете мълчат
бе, обикновено двете страни си избират различни факти за интерпретиране /тия дет са им изгодни/ и секи си събира парцалките с идеята, че той е добрия



Тема Re: Ненови [re: бekъp]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 13:39



И кое е клишираното разбиране за морал?

Както написах, всичко си е до личността и нейната ценностна система влючително и морал!

индулгенцията на рогоносеца: "не е проблема в изневярата, а в лъжата"
- за мен и двете са важни макар да не съм експерт като теб, но пък съм бивша рогоноска!

Всеки прави своя избор!



Ближи си сладоледа...



Тема Re: Теб скоро не съм те сайдисвалнови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 13:42



Какво означава думичката сайдисвал?



Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано05.09.07 13:43



Има една мъдра приказка - Който търси намира! Та и с sms-ите и mail-ите е така.
Преди да се стигне до проверката е имало някаква индикация, някакви съмнения в некоректност и проверката се явява като следствие. Има ли лъжа, тя рано или късно излиза наяве. Дали ще прочетеш съобщение (случайно или нарочно) или ще ги видиш на улицата ... пак ще се разбере. Не смятам, че е редно да се четат чужди съобщения, но и на мен ми се е случвало.

И ако имам някакви съмнения .... пак бих го направила заради себе си. Защото, ако някой крие нещо от мен, което силно ме касае ... то той ограничава моето право на избор. Ако аз знам, че той има връзка, смятам, че имам право да избера дали това положение ме устройва или не, дали искам да продължавам да живея така или не.

Т.е. личната свобода свършва там където освен теб са засегнати и други хора.

Прави сте, че доверието му е майката, ама коректността му е бащата!




Тема Re: Защотонови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 13:44



Разбрах!
Зачудих се просто защо ти е било допълнително да си причиняваш болка.
Сега разбрах!

Ближи си сладоледа...



Тема Тованови [re: бekъp]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 14:01



наистина е обичайния подход.
Всеки според гледната си точка - сигурен съм че най-лесния начин примерно е да обвиниш партньора че е виновен за това че си отишъл при друг (реален макар и доста краен пример). Чак да се просълзи човек - ама като си спомни че партньора му има и паспорт, и (уж) глава на раменете за да взима решения и да си носи отговорност ....



Тема Re: Чекай, бе! Ти на кого ги приказваш тези приказкинови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 14:07



е ако можеш да ми обясниш какъв смисъл има да да лъжа...щото аз не го виждам. за проверката в компа на ченгетата сама ми каза , щото ми се обади на секундтата с гнусното обвинение че сум я излъгал...скандал съответно т.н.
а и малко трудно ми беше да разбера защо трябва да ми се държи сметка още след втората среща...аз не правя така и сигурно очаквам малка доза реципрочност, ама може и да сум наивен. вероятно.



Тема Вярваш или ненови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 14:08



но бях оставил да ме убедят че заради мен само и единствено става всичко





Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 14:14



И да продължа...



"Все пак се чудех, кое е това което подтиква да ровиш, търсиш?"

Мога да дам множество примери, че "това, което подтиква" е третата страна в любовния триъгълник, която доста често дава мило и драго, за да излезе "на светло" и всички да разберат, че я има. За съжаление трябва да призная, че това е приоритет на жените, не на мъжете-любовници. Пращат смс-и, когато много добре знаят, че семейството е заедно...или пък посред нощ... така че да няма начин да не се наложат някакви разговори на тема: абе, кой ти пише по никое време?....или поне да посеят зрънцето на съмнението.

А настани ли се съмнението, доверието пИши го бегало.



Тема Сайдисване = онодване = пенетрация = коитуснови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:16



Задявам се с теб.

Както ти се задяваш.



Тема Re: Чекай, бе! Ти на кого ги приказваш тези приказкинови [re: oщe eдин]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано05.09.07 14:17



Не само при ченгетата го има това инфо, на ..... защо пък трябва да се ползва за такива неща се питам аз, ама ...... Разни хора, разни ..............





Тема Re: Чекай, бе! Ти на кого ги приказваш тези приказкинови [re: Li-da-da]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 14:19



е така де, и аз не разбрах защо трябва. мдаааа наивен ще излезе че съм май.



Тема Re: Вярваш или ненови [re: jamie]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 14:30



Ми то това е било целта

.

Мисля, че всеки има глава на раменете си и трябва да си дава сметка за последиците от всяка своя постъпка. А когато не го правиш, най-лесното е да изкараш някой друг виновен. Отказвам да се съглася и не приемам широкоразпространеното мнение, че когато единия изневерява, към това го е подтикнал волно или неволно другия. Всеки да си носи отговорността за постъпките.



Тема Не те обвинявам в лъжа, бренови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:31



Само ти се чудя на акъла.

Ба тия ченгета. Как така някаква си там служителка може да бърка в хорските компове? Що не вземеш да ми дадеш телефона й че да я питам лично?



Тема Re: Не те обвинявам в лъжа, бренови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 14:35



..бе правят го редовно, се оказа. държава. телефон,естествено, не бих ти дал...не е редно най-малкото.



Тема "Проверката е висша форма на доверие"нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:39



казал някой си.

Който клубар има време да чете - моля. Аз нямам. Само видях, че това било лозунг на счетоводителите.





Тема Прощавай, казваш, че не само при ченгетатанови [re: Li-da-da]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:42



го има това инфо.

При кои други го има?



Тема Re: Сайдисване = онодване = пенетрация = коитуснови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 14:43



Най- сериозно си пиша по темата, не се задявам!



Ближи си сладоледа...



Тема Re: Вярваш или ненови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 14:46



Познато!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 14:46



Мисля, че уважаващите себе си хора не тършуват из чужди телефони, портфейли и разпечатки.
няма нищо по - отблъскващо от това, да бъдеш следен в личния си живот.
"Който търси - намира" - и, като много си си навил на пръста, все нещо ще откриеш. А, ако не откриеш, нали затова е фантазията - за да запълва липсващото!


Да ти кажа...за мен нещата изглеждат така - една жена би следвало да знае, кога е обичана и, кога някой си играе с нея. Затова Господ й е дал по - изострени сетива.
Оттам нататък - както Дарена говори за доверие и коректност - аз гледам да съм коректна, защото отговарям за себе си. И давам доверието си. И не питам. В този смисъл - не ме интересуват малките тайни на някого - стига той да е коректен към мен. Стига аз да съм приоритетът за него. Стига да се чувствам и да знам, че съм обичана - да чувствам грижи, внимание и топлина около себе си. И - потребност от себе си за този човек.
Имам ли го това - имам всичко и не ме интересуват резпечатки и сметки.
Но, започнат ли да ме пренебрегват по една, друга и трета причина, почне ли да се губи емоцията и доверието - трябва да ти кажа, че ми е все тая, дали е, заради любовница, работа, родители или просто охладняване. Карам докато мога да издържа и, в един прекрасен момент, си вдигам шапката без да ме интересуват разпечатките, отново.
С една дума - не съм физически ревнива, а емоционално.
А, обикновено, стигне ли се до изневяра, емоционално нещата са изчерпани много по - отрано.



Тема Какво правят редовно? Подслушват телефони ли?нови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:48



Може. Ама ти какво толкова си казал по телефона та си успял да разгневиш въпросната дама?

Прочела ти е смс-ите ти. Може, но се иска прокурорско разрешение. Добре, приемам че въз основа на някакви приятелски взаимоотношения и това е станало.

Прочела ти е мейлите ти? И това може. Кой ти е интернет доставчика?

Тц, тц, тц. Тази твоя дама е с чин най-малко полковник.



Тема Re: Прощавай, казваш, че не само при ченгетатанови [re: ASSASSlN]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано05.09.07 14:50



Както още някой каза по-нагоре ...... не е коректно да кажа.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: MonaMonsano]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 14:52



Апропо, най-често търсят под вола теле хора, на които не им е чиста съвестта, и подозират и другите в същите прегрешения като своите. Абсолютно. Или хора, които разглеждат живота и личното пространство на човека до себе си, като бащиния.
За съжаление, подписът често дава необходимото оправдание на такива.
и, те рано или късно намират точно това, което търсят. После стават отчаяни съпруги и съпрузи и...се почва една


Хората щяхме да сме толкова по - щастливи и пълноценни, ако практикувахме повече йога за сметка на четенето на ужасии в "клуб на разведените"...и чуденето, от кой храст (от кой шкаф)ще изскочи любовницата



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: oщe eдин]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 14:57



Това нейното си е професионална деформация и няма начин. Следващият път заобикаляй държавните служители, особено от системата на МВР, ако не си готов да си подложен на това или имаш какво да криеш...



Тема Така така !нови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 14:58



Ама що не продължаваш и нататък ?





Тема Че то и аз съм сериозен, но защо да не тенови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:04



сайдисам?



"Сайдисвам" буквално значи "уважавам", но в нашия селски край се употребява най вече преносно.



Тема Аман от загадки инови [re: Li-da-da]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:07



празни приказки.



Тема Re: Какво правят редовно? Подслушват телефони ли?нови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 15:08



...чкаи да опитам да обясня, че има недуразумение май...по телефона нощо не сум и казвал...опитх се да обяснй, че след втората среща, беше в рамките на по-малко от седмица, тя вече беше ангажирала службата и с личните отношения...та, това което се опитвам да кажа е, че веднага след като ме е проверила ми се обади с обвинения. нападки и обиди..бе караи...



Тема Re: Аман от загадки инови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 15:09



Ами не са празни приказки, вЕрвай ми, но пък можем да ги пропускаме и избягваме





Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: ASSASSlN]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 15:09



Не съм тук. Просто минах и видях темата. И се разписах.
Иначе аз, като един щастливо разведен човек, нямам нужда от този клуб (в смисъл, чувствам се жив, а не разведен).
Иначе въпросът ти е интересен, спорен, зависи от съдилищата.
Професионалното ми мнение е, че СМС-и и мейли не могат да се представят като доказателство в съда.
Също така не могат да се представят тайно направени снимки. Той и тя. В изневяра.
Това е постоянна практика в София.....някъде (например в Несебър) става.
Законът (ГПК) също не дава възможност това да са писмени доказателства, според мен.
Но тук става въпрос за друго. Ако една жена ми няма доверие и ми чете мейлите незабавно няма да е жената до мен.
Не изневерявам по мейли :))) Но определено нямам желание някой да ми чете служебната поща. А, както и написах, това е проява на тотално недоверие!

Нямам!


Тема Така така,нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 15:10



на Господа разчитай за сетива - ножа в гърба ще те изненада и ще ти светне

Питай дамите в клуба колко от тях са били с изострени сетива



Тема Re: Така така !нови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 15:10



Къде е това нататък?

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Finch!]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 15:10



...е да сигурно е така, ама не мога цял живот да живея с подозрения кум хората



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 15:10



Чета те и почвам да те харесвам :) Мога ли да те поканя на кафе?



Нямам!

Тема Няма да пропусна да се заям с теб. Пак.нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:11



"Но, започнат ли да ме пренебрегват по една, друга и трета причина, почне ли да се губи емоцията и доверието - трябва да ти кажа, че ми е все тая, дали е, заради любовница, работа, родители или просто охладняване. Карам докато мога да издържа и, в един прекрасен момент, си вдигам шапката без да ме интересуват разпечатките, отново."

Брееей, тц, тц, тц. Човек ще вземе да си помисли, че си сменила стотина мъже.



Тема Re: Че то и аз съм сериозен, но защо да не тенови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 15:18



оф, съвсем не ги разбирам преносните и буквалните значения на думичките по вашия край



Ближи си сладоледа...



Тема Ангажирала службата си???нови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:24



Може, макар да изглежда невероятно.

"веднага след като ме е проверила ми се обади с обвинения. нападки и обиди..бе караи..."

Питах те вече. От човешко любопитство.

Какво толкова е имало в смс-ите и мейлите ти та си успял така да изнервиш дамата?



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 15:27



Ти видя някоя, дето не седи да рови в телефоните и да души ризите на мъжа си - та си помисли - "Таз ще да дава гювеч да й кръшкат и хич няма и да й пука!

" Признай си!



Тема Re: Аман от загадки инови [re: ASSASSlN]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано05.09.07 15:28



Вярно друго мнение освен твоето ................. няма





Тема Не ме разбираш защото съм от старотонови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:28



поколение.



"Уважих Еди Коя Си" ще рече, че съм правил секс с нея.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 15:29



Ми грешни сме ние мъжете.....признавам си, че точно това си помислих!



Нямам!

Тема Re: Така така,нови [re: jamie]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 15:29



С радио и с Джейми не се дискутира. Още повече по въпросите за личния живот, емоциите, гаджетата, браковете, разводите и изневерите - той ги разбира тия работи!





Тема За какво мое мнение става дума?нови [re: Li-da-da]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:31



Ти казваш нещо, от което нищо не се разбира, задавам ти уточняващ въпрос, ти ми се правиш на загадъчна и предизвикваш у мен подозрения, че лъжеш и плямпаш колкото да не заспиш.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 15:33



Видя ли?!
А, знаеш ли, защо не ровя по разпечатки и тефтерчета и не душа ризи?...Шотооо...кака ти Маркиза е родена с червената тога с пелеринките - и шмекериите ги надушва от километри!

Та,колчем надуши нещо, просто поставя шмекерджията на кръстосан разпит, какт' си знае и...човекът сам си изпява всичкото, прочита си присъдата и си я самоизпълнява! Взима си чантата, шапката, гащите и - кръгом!



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: oщe eдин]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 15:36



3 години в системата и е вечна диагноза, няма бивши



С времето могат да се научат на доверие към някого, в къщи, но е съвсем закономерно в началото да те проверят. Виж скандала и обвиненията са малко в повече и тя не е добър професионалист.

/Асаси, ако дамата беше полковник, човека изобщо нямаше да разбере, че е бил проверяван ;)))/



Тема Re: Не ме разбираш защото съм от старотонови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 15:43



Лелееей що израз


ама вашето поколение си знае защо така

Ближи си сладоледа...



Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: abettor]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано05.09.07 15:44



Иначе аз, като един щастливо разведен човек, нямам нужда от този клуб (в смисъл, чувствам се жив, а не разведен).


Извинявай,но толкова професионално ли се държиш в съда????
Освен това ние също сме живи и разведени......



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 15:50



Ако присъдата му е скопяване - за къф чеп му трябва да си взима гащите?




Нямам!

Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: njakoya....tam]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 15:54



Просто исках да кажа, че има хора със щастлив развод. Които се чувстват добре след него.


Това на фона на постоянните сълзи, сополи и самоубийствени напъни тук.




Нямам!

Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: abettor]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано05.09.07 15:58



Според мен думите "щастлив развод" са несъвместими...Това не значи,че хората тук се самоубиват по три пъти на ден...Просто звучи много глупаво



Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: njakoya....tam]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 16:01



А на мен "щастлив развод" ми звучи много ясно.
Но очевидно ти няма да го разбереш.
Както сигурно няма да разбереш и "нещастен брак" - това май е антипода, нали?
Лек ден!

Нямам!


Тема Неееееееенови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 16:02



Скопяване?! - не съм чак толкова милостива!


Присъдата му е, да си взима гащите и това, дето е в тях и да си ги занесе на оная, дето е запозната със съдържанието им - и да забрави, че съществувам.




Тема Защотонови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 16:04



съм опитал. Там е разликата





Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:08



Темата ми явно предизвика интерес, но по скоро търсеше отговор на въпросът защо някой си е позволявал да ми рови в нещата. Нямаше повод, нямаше право. Четеше ми мейлите, гледаше ми разпечатките, следеше ме, преследваше ме след като се разделихме, въобще доста усилия положи да прояви всичките си негативни качества. Някак си съм наплашена, наплашена, че някой ден може да се случи пак, а не искам!



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано05.09.07 16:10



Сигурно си дала повод да не ти се вярва ... или просто са търсили скрити козове за пред съдията при евентуален развод.



Тема Re: или от чиста психопатия...нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 16:15



Причини всякакви! Питащата е добре да не развива фобии))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:15



Може би, но той не искаше развод. Пък и не успя да го предвиди, беше изненада за него. Имаше абсурдни предложения само и само да остана формално съпругата му. Обичаше да се фука с мен.



Тема Страннанови [re: Silly_Girl]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 16:23



причина - да се фука с теб.
Не го разбирам - ако не сте комфортно заедно - това с фукането не му ли носи повече негативи от положителни емоции ?



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано05.09.07 16:23



Аз да си кажа незная кое е по правилното ве4е,толкова много сьм вярвала на другата страна ,4е изобЩо не сьм си и помисляла да проверявам каквото и да е.Друг е вьпроса ,4е ние дори и паролите на имейлите си знаехме,4е какво можехме да скриеме

.
Ммм да,в един прекрасен момент се оказа оба4е ,4е е трябвало да сьм по мнителна,оба4е ,нали доверието трябва да стои на висШа степен в отноШенията на хората и аз не се и замислях даже,4е другата страна може да има други намерения освен да нахрани детето или да го изкьпе.
Та така.....след като си "изпатих"ве4е зная ,4е това "висШето доверие" не е за простосмьртни като мен,и от време на време "проверявам" някой и друг телефон,не заЩото не вярвам а просто ей така ,за мое успокоение.



Тема Re: Страннанови [re: jamie]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:31



Понякога в живота се случва така, сега се замислих и над себе си. Защо всъщност съм търпяла такова унизително поведение, унизително е да те дебнат. Просто явно израствам сега, когато имам спокойствието да мисля върху нещата. Надявам се да не ми се случи пак, много ще ме заболи.



Тема Re: Запомни едно!нови [re: Silly_Girl]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 16:38



На никой не му пука дали теб те боли или не! Освен на теб...Хевентуално))
Желателно е да НЕ употребяваш повече това словосъчетание от тук насетне....ни в постинг, ни на яве! Инфантилно е!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 05.09.07 16:39.



Тема Re: Запомни едно!нови [re: makeover]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:45



Може да изглежда романтично, но ми се струва, че когато хората се обичат ги е грижа един за друг! Може би бъркам, не знам. Моята гледна точка е такава, не правя на другите нещата, които не искам и те да направят на мен. Просто казано: давала съм доверие, очаквала съм доверие.



Тема Re: Добре! No comment))нови [re: Silly_Girl]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 16:49



Всички навярно са съгласни и ти се радваме...



Има една приказка - "Обади се утре...))"/с ударение в/у О-то))/

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 05.09.07 16:50.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Little_girl]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 16:53



Успокоява те, че нищо съмнително не намираш!
Обачее, за да го правиш, явно си имаш капчица съмнение, а то си просто липса на доверие към човека до теб!
Това, че някой някога ни е излъгал, не означава, че трябва да подхождаме с недоверие към новия човек до нас!
Не бива да пренасяме в новата връзка негативния товар от старата!
Лично мнение!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано05.09.07 16:55



Ами то може да се прави тактично и да не разбереш, докато не се успокои човека



Това в кръга на нещата, а сериозно: съгласна съм с Бекър, че рецепта няма...
Не съм съгласна обаче, че да ровиш, значи да е свършило всичко...

Понякога е просто импулс или инстикт за самосъхранение. И не е задължително ровенето да е ревност....

На мен една банкова разпечатка определи много важна част от живота ми преди много години. Радвам се, че я отворих...И ако почувствам друг такъв импулс, ще му се поддам! Това не ме прави дедектив! Просто с някои хора не може по друг начин.

I'll think about it tomorrow!

Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: djavolche]  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано05.09.07 16:58



Напьлно сьм сьгласна с теб ,само 4е ве4е не мога да вярвам безвьзмездно на някой.Ина4е винаги сьм се опитвала ниЩо от предиШните ми врьзки да не пре4и на следваЩите,но.......



Тема Re: Права си,нови [re: Rado™]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано05.09.07 17:01



Върховна наглост!

Защо не разкажеш как влизаше в кенефа с телефона и по час уж ! Въпреки това, пак бях сляпа, та трябваше да попадна на тях точно като Финч! А, имах основанията и скруполите на Джейми. Въпреки това, че ти показах откритието и те помолих да напуснеш, ти продължи не само да живееш у дома, да спиш до мен, а и да получаваш нощно време СМС-и, от такива доброжелателни желателки, за които спомена Мона.Тръгна си след месеци, защото нараних нежните им души, като се обадих от собственя си телефон, с призив да си те приберат, да ти купят къщичка, каквато нямаш и да ти помогнат да отгледаш синовете си, че си несъстоятелен:Знаела ли съм аз с кого говоря?
И още по-нагло: Обади ми се тя да ме заплашва, че ще ме съди за психически тормоз, а ти,че ще ме убиеш!
Месеци по-късно открих разпечатките от преди три години:20 смс-а на 7-8 март до нея, а си лежал до мен.
Вече не живееше при нас, не и при нея: Дебнеше отстрани, заживя наблизо, да не би да съм щастлива с друг. Дори стигна до там, че се прибра един ден уж да помогнеш за нещо мъжко и с ловкостта на крадец, да свиеш въпросните разпечатки под якето и то пред очите ми и тези на приятелките ми.
Завърна се у дома, защото прочете всичко, което си мисля по този и други въпроси тук, в клубчето. До ника ми стигна горе-долу със същите прийоми, а онзи ден....се вживя в ролята на пръв клубар.

Нещо да лъжа, че и в лъжа ме обвини?
И пряко по темата. Онзи ден даваха "Сблъсък", май повторение за изневерите. Една девойка просто ме подсети: Верно ли си мислите, че не знаем защо половинката влиза в кенефа с мобилния и седи по час? Може и да Ви се ще, но абсолютно точно Дарена или Финч Ви го каза: Аз имам право да знам, за да имам избор да реша как да продължа напред. Затова целта оправдава средствата. За доверието, то просто го няма, каквото и да съм решила на доверие не разчитай!

П.С. Мисля да ти предложа ти да пуснеш тема : Наръчник за изневяра /СМС-и, Скайпове, Ай Си кю-та и пр./



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Little_girl]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 17:04



Споко!
Като срещнеш точния Човек за теб, няма да се замисляш дали, или и до колко да му се доверяваш, а просто ще го направиш!


Усмивки за теб и горе нослето!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Ангажирала службата си???нови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 17:40



...ама виж сега, става дума за това, че не може още след първите 2 срещи, да започнеш да ровиш в живота на човек, а пък на всичко отгоре и да го обвиниш и напднеш, че след 2 виждания тои не те обича безумно...офффф абе знам колко неестетсвено иглежда, но нямам причина да измислям
та това беше, в общи линий, началото между нас. можеби още тогава трябваше да прекратя...сега вече стигнахме до такова кално и вонящо дъно, че ще бъде трудно и дълго измъкване обратно нагоре...



Тема Не се карайте, деее!нови [re: abettor]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 17:56



Браво Абеторе. Щом си щастлив - много добре. И бившата ти половинка е щастлива. Поздравявам ви най-сърдечно.

А ти можеше да дойдеш на срещата и да видиш усмихнати, весели разведени. Е, имаше и тъжни, като изключение от правилото.





Тема Съжалявам, че така се е случило, наистинанови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 18:01



е трябвало да й теглиш майната още тогава.

Недей да рониш горчиви сълзи. Само две години сте били заедно. Приключвайте цивилизовано. Не сте един за друг и толкова. Грешка е станала. Продължавай напред с вдигната глава, а не с наведена като че ли броиш плочките на тротоара.

Успех.



Тема Re: Съжалявам, че така се е случило, наистинанови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 18:07



хахахахахаа...благодаря, прав си естствено, но не мога да отрека- тя има качества и това ме накара да затворя очи за много други неща...



Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: njakoya....tam]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.09.07 19:10



Тук бъркаш. Щастлив развод има. Моят беше такъв.
Може би са доста по-малко от нещастните по всеобщо убеждение, макар, според мен, нещастен развод да няма - какво лошо и нещастно може да има в това, че се разделяш с човек, с когото по ред причини не можеш повече да живееш? Виж, има нещастен брак. Но той завършва /ако завърши/ с щастлив развод. Щастливите бракове не завършват с разводи...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 19:48



Значи - ти започваш да губиш доверие в него..
И - с пълно основание.


Ако държиш на него, покажи му достатъчно ясно, че това те е наранило и обидило до краен предел. Накажи го с безразличие за определен период. Да разбере и осъзнае, че е направил ОГРОМНА грешка и да не си помисля да я повтаря!
Но, ако все пак се повтори...аз, на твое място, няма да чакам трети път - независимо какво и що.
Ако, пък, не държиш на него - разкарай го още сега.
Няма извинение за това, което е направил! И не го търси тук, в мнението на някой си, който има н - брой лични причини и обременености.
То, за някого, и убийството от ревност може да бъде морално оправдано и съвсем в реда на нещата!...
Научиш ли веднъж някого да ти се качва на главата - така ще бъде, докато го търпиш до себе си.
Затова - сега трябва да реагираш колкото е възможно по - остро и да не допускаш трети път.



Тема Уф-ф-ф!нови [re: tyrsiistina]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано05.09.07 19:51



Аз имам право да знам, за да имам избор да реша как да продължа напред.
Е, добре, след като знаеш, защо не продължи напред? Или, може би, си продължила, но нима това е напред?

Целта оправдавала средствата...Хубаво, но дори и да е така - каква всъщност беше твоята цел? Да си забъркате един хубав ад, насред който да си късате взаимно нервите и да си потъпквате всичко ценно, което все още имате? Това ли беше?





Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 19:59



Сигурно си дала повод да не ти се вярва
Учудваща логика!


или просто са търсили скрити козове за пред съдията при евентуален развод.и такива ли копелета има?



Тема Моят отговор е доста изчистен.нови [re: Silly_Girl]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.09.07 20:02



1. АЗ имам право да се ровя в живота на пратнора си, когато се усъмня в непочтенност или груба, продължаваща във времето лъжа / дребните лъжи ги подминавам с усмивка, нали съм дама...


Тоест ровя не за да контролирам, а за да се информирам.
Това право си го давам сама.

2. Той има право да се рови в моя живот, но при същата мотивация.
Ровене заради дребни съмнения и налагане на контрол чрез ровене не позволявам и съответно - вземам мерки ДА НЕ МОЖЕ да го прави.
Тоест правото за налагане на контрол чрез ровене му го отнемам пак АЗ.

Неравнопоставено ли ви се струва?
Ами на любов, като на война.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:02



Лапе, Лапеееее.......при развод няма "копелета"......Досегашните "муцунки", "зайчета", "пиленца" и прочие нежни твари стават врагове. И всички непозволени удари са позволени. Предимно на женската част от развеждащата се масовка, но напоследък виждам и доста мъже, които не подбират средства.



Нямам!

Тема Re: Не се карайте, деее!нови [re: ASSASSlN]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:05



Не се караме!


А за срещата - щях да дойда да заснема въргала между теб и джейми, ама се разбра, че такъв няма да има.




Нямам!

Тема Pravna terminologiaнови [re: MamaNetty]  
Авторzabraven nik (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 20:12



Nevinen do dokazvane na protivnoto !
No pyrvo triabva da ima prezumcia za Vina.
Posle estestveno ti triabvat dokazatelstva.
Samo ne zabraviai da gi polzva6 za izbistriane na istinata,
a ne sre6tu niakoi .
tova go znam ot li4en opit i vie go znaete, no ste go zabravili kakto az nika si :)



Тема Чудесно казано...нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.09.07 20:14



Изкефи ме...



Защото, ако някой крие нещо от мен, което силно ме касае ... то той ограничава моето право на избор...
...имам право да избера дали това положение ме устройва или не, дали искам да продължавам да живея така или не.

Т.е. личната свобода свършва там където освен теб са засегнати и други хора.

Прави сте, че доверието му е майката, ама коректността му е бащата!


Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 20:23



Отвратителното е, че, докато ти си мислиш, че си женен за Х - чо, той не само е решил да вади ножа на брака ви, ами и подмолно търси непозволени средства по непозволен начин.


интересното е, дали някой съд ще приеме за доказателство, някакви смс - и на някаква разпечатка, с неясно и недоказуемо съдържание.
изневярата, ако се не лъжа, е едно от най - трудно доказуемите провинения...което не пречи хората да се поупражняват и без причина - за спорт...
Все по - убедена съм в едно - на този свят му трябват колкото може повече дървета и колкото може по - малко хора!
За съжаление, от година на година, всяка минута, става все по - наобратно...
Странен венец има природата...от тръни.

Редактирано от Markizata на 05.09.07 20:28.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:29



На един свят му трябва колкото се може повече любов и доброта.
И тогава всичко е наред!

Нямам!


Тема Няма такова нещо!нови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 20:38



"Любов" и "доброта" са измислени от човека поведенчески прояви (неясни, по своя произход и същност), които се свързват само и единствено с човешкото поведение и ментална дейност.
А светът и нашата планета са съществували милиарди години, без да щъкат по тях двукраки, говорещи за "любов " и "доброта"...които безмилостно да унищожават същата тази планета с аргумента, че те са най - великите и тя е тяхна собственост.
Всъщност, "любов" и "доброта" са много относителни понятия, наистина.
Гангстерът може да си мисли, че всичко е оправдано в името на добруването на семейството и дечицата (на които е любящ и добър баща) и по тоя повод, да избива дървета, животни или хора наред.
Кое е мерилото за любов и доброта?
Всички изхождаме от егоизма си.



Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: anbra]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 20:41



Аз също смятам, че има щастлив развод, когато хората като разведени се чувстват по-добре и по-щастливи, отколкото в брака си.
Аз съм един от примерите, чувствам се много по-добре след развода, бившия също може да прави нещата, които го правят щастлив съвсем свободно и открито.

сложи край на лицемерието и на лъжите като цяло, а това определено прави живота по-качествен.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: abettor]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 20:46



abettor, бих искала да си прав, но всъщност смятам , че не си


На нашия свят му трябва любов и доброта, но още повече му трябва здрава сила, която да озаптява злото, което не можеш да спреш само с любов и доброта, за съжаление



Тема Re: Няма такова нещо!нови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:47



Станала си с гъзЪ нагоре! Ще кажа......и ще прекратя тази безсмислена дискусия.




П.С. - всички категории,определения, цели, стремежи и чувства (морални и физически) са измислени от човека. Аз си избирам "любов" и "доброта".
При животните има само нагон и инстинкт.
При растенията и това няма.

Нямам!

Тема Ахаааанови [re: abettor]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 20:52



финалите в категория Перо ?


Луд ли си, въргали може да заснемеш със Снейп и Алби - ама не помня друг да е размахвал юмруци в клуба



Тема Re: Ахаааанови [re: jamie]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:54



Е не съм чак толкова изкушен в клубарските междуособици.
Простено ми е!



Нямам!

Тема Re: Моят отговор е доста изчистен.нови [re: MamaNetty]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 20:56




1. АЗ имам право да се ровя в живота на пратнора си, когато се усъмня в непочтенност или груба, продължаваща във времето лъжа / дребните лъжи ги подминавам с усмивка, нали съм дама...
Тоест ровя не за да контролирам, а за да се информирам.
Това право си го давам сама.

И полицията, когато се съмнява, че някой е извършител на престъпление, не може нерегламентирано на тършува в личното му пространство.
Ако някой те лъже, това говори зле за него. Но, ако ти също не се свениш да използваш нередни средства, това, пък, говори зле за теб.
Защото всеки отговаря за себе си.
Принципът "целта оправдава средствата" не е донесла нищо добро.
А, тръгне ли човек да прави война там и с този, когото твърди, че обича, да се говори за любов, е абсурдно.
Любовта изключва агресията, ревността и правенето на мръсни номерца и игрички. Нея или я има, или я няма.
Никой не е задържал никого, който е тръгнал да си ходи, с ровене по сметките и разпечатките.
Виж, обратното, да прогониш някой, който нищо не е направил, само с ревността и подозренията си, е ежедневие...
Това са си мои разсъждения, разбира се! Не се опитвам пък аз да морализаторствам в чужда лична сфера и решения!





Тема Пропуснанови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 20:57



права 1.2 и 2.2 а именно:
Имате право да си биете шута той на тебе или ти на него при възникнало събитие по ал. 1. или 2. респективно


Колкото до коментарите ти под ал. 1 и 2 - те са си просто ами .... коментари. Сещай се какво значение имат.

ПП: Май искаше да направиш омлет без да счупиш яйцата ?



Тема и слава Богунови [re: abettor]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 20:58



щото нямаше да понеса и това, стига ми чадъра над главата





Тема Re: Няма такова нещо!нови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 21:01



Станала си с гъзЪ нагоре! Ще кажа......и ще прекратя тази безсмислена дискусия.
Това обикновено казват хората, като оправдание на липсата си на издържани и логични аргументи!


Бтв., аз верно станах трудно и мъчително тая сутрин...събуди ме един идиот по телефона...още се чудя д му измисля подобаващо достатъчно бавно и мъчително изтезание за отмъщение!



Тема Re: Няма такова нещо!нови [re: abettor]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 21:02



Сигурна съм, че никога не си имал домашен любимец-например куче, за да кажеш това**При животните има само нагон и инстинкт. **
Животните имат и чувства, сигурна съм че някои от тях знаят какво е любов, а и много други чувства , а социализираните животни успяват да намерят и начин да ги изразят.





Тема Лесна работа !нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 21:18



"измисля подобаващо достатъчно бавно и мъчително изтезание за отмъщение!"

Омъжи се за него !





Тема Re: Няма такова нещо!нови [re: XXL]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 22:23



Кокерка, Кали......почина от старост......на 17 години.
Сега колко си сигурна??

Нямам!


Тема Re: Моят отговор е доста изчистен.нови [re: MamaNetty]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 22:52



Ами на любов, като на война.

Двете са взаимоизключващи се и средствата-действията би трябвало да различни! - или греша?



Ближи си сладоледа...



Тема Re: Няма такова нещо!нови [re: abettor]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 22:56



Тогава гледаме по различен начин на животните, аз виждам в очите им едно, а ти друго





Тема Re: Няма такова нещо!нови [re: XXL]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 23:06



Може да не ти се вярва, ама кучето ни при развода си преживя своя дял от стреса, оставихме го само да избере с кого да живее, отиваше ту при единия, ту при другия, накрая избра да дойде с мен и децата на новото място, макар че и сега понякога ходи на гости на бившия , прави една обиколка на апартамента и се прибира.Имаше моменти, в които ни виждаше заедно по някаква причина и започваше да се държи истерично радостно, та едни такива неща не мога да приема, че са само на основата на нагон и инстинкт



Тема Re: и слава Богунови [re: jamie]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 23:12



Чадъра? Жена?



Нямам!

Тема Re: Чудесно казано...нови [re: MamaNetty]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано05.09.07 23:52







Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: XXL]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано05.09.07 23:53



присъединявам се,макар и неразведена..откакто сме разделени...и двамата живеем по-качествено..



Тема Не знам ...нови [re: tyrsiistina]  
Автор Лилa_ ()
Публикувано06.09.07 00:09



... защо още се тормозиш?!

Не знам защо като отворих темата ми се пльосна точно твоя отговор...

Зарязвай го и това е!
Толкова ли не си вярваш и не се обичаш, бе момиче?!



Това е положението ...

Тема А Фройд,нови [re: abettor]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.09.07 00:10



мастилено петно, жена ?


Нещата са простички драги Абеторе, без ирония ще кажа че чадъра си беше чадър - обикновен, черен и разперен. Абе и жената си я биваше ама няма общо.



Тема Re: Не знам ...нови [re: Лилa_]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано06.09.07 00:24



Извинявам се за намесата, но как да го зареже като го обича повече от себе си
Хъх

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: Не знам ...нови [re: kuhata leika]  
Автор Лилa_ ()
Публикувано06.09.07 00:32



Ами, тогава да не хленчи, а да му мие краката и да го моли за ... усмивка, похвала, секс ... и каквото и се иска там.
Няма лошо, но какво прави?

Това е положението ...


Тема Re: Не знам ...нови [re: Лилa_]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано06.09.07 00:39



Да ти кажа и аз не знам какво прави
Веднъж така, веднъж онака
по мои наблюдения тя не е наясно със себе си
Просто констатация, чела съм доста теми вече от нея

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Така е така е...нови [re: Markizata]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.07 09:20



много хубаво си ми отговорила - умничко и традиционно морално, но уви, отговорът ти не важи за мен.

1. Съотнасянето с полицията и престъплението е неадекватно, дори на фона на иначе добрите логични аргументи.
В личните отношения законите са неписани, уви.
Според писания закон - посягането на личната кореспонденция е нарушение, но такова е и изневярата / чела си семейния кодекс, нали?/.

2. А, тръгне ли човек да прави война там и с този, когото твърди, че обича, да се говори за любов, е абсурдно.
Не измествай значението на поговорката.
"На любов - като на война", не означава да правиш война с някой който обичаш. Смисълът е съвсем друг.
Ще го усетиш като се стигне дотам и понеже те виждам колко си умна, интуитивна и сърцата - не се съмнявам, че ще го приложиш доста по-добре от мен навремето...



3. Любовта изключва агресията, ревността и правенето на мръсни номерца и игрички..
Не бих казала "изключва", поне не автоматически - защото в живота има толкова голямо разнообразие от любови, колкото и от личности.
В най-добрия случай бих казала, е агресията, ревността и правенето на мръсни номерца водят до постепенна и трудно обратима деградация на любовта.... в някакво друго чувство.

4. Нея / любовта/ или я има, или я няма.
Звучи логично, направо по математически, но животът е по-сложен.
Любовта има много междинни състояния - около момента на появата си и около момента на изчезването си.
Не е черно бяла - има изгрев и залез...да пък да не говорим, че понякога и в най слънчевата любов има затъмнения...

5.Никой не е задържал никого, който е тръгнал да си ходи, с ровене по сметките и разпечатките.
Това я вярно, но не виждам кой го оспорва?!
Не аз във всеки случай...Целта не е " да го задържа", както писах - не е контрол, а информиране и то както по-горе ме поправиха - когато има " презумпция за вина".

Сега е по-ясно, надявам се... то затова го и написах.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Грешиш.нови [re: djavolche]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.07 10:29



Смъсълът на сравнението идва от друго .

Не става дума за това, средствата с които се постигат целите на войната да са еднакви с тези на любовта - макар, че привидната им близост на моменти.
Не - нито целите, нито средствата на двата процеса са еднакви - а където се доближават, това е повърхностно,привидно, а понякога парадоксално сходство.

Смисълът на сравнението между любовта и войната е, че изтъква готовността и решимостта в използването на крайни средства за постигане на силно желана цел.

Както на война си готов да приложиш всичко необходимо да свърши войната / защото иначе не е живот/ - така и в любовта си готов на всичко, за да не свършва любовта - / защото без любов - не е живот/.

Сега тук ще ме заядят за това кое точно включва " всичко" и " крайни средства"... и дали в любовта има смисъл да рискуваш живота си, както във войната.

Няма значение конкретният отговор, който бих дала, разбира се... защото той е различен за всеки човек.
За някои, който обича партньора си " крайно средство" може да е да вдигне битов скандал или да удари плесник, за друг - да заведе любимият/ любимата на почивка или да купи диамантен пръстен, за трети да направи най-после дългоотказваната френска или анална любов в леглото... познавам двойки, за които запазването на любовта е дори въпрос на допускане на трети човек в леглото...както и такива, при които прекъсването на всякакви връзки " отровни" родители или пък заминаването в чужбина е било въпрос на живот и смърт за двойката ... наистина сме много различни !

Колкото хора - толкова и степени на " крайност".
И нека никой не хвърля камък по другия...защото глупостта, егоизмът, чувството за собственост, ревността и промените в характера при страсово ежедневие са около нас, точно толкова, колкото и емоционалната интелигентност, нежността, себеотдаването, партнорската подкрепа, страстта и нирваната на взаимното сливане.

Но си остава правилото : на любов - като на война... пък всеки с каквото "оръжие" може.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 06.09.07 10:52.



Тема Не те разбрах за яйцата, нонови [re: jamie]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.07 11:04



иначе си прав за допълнителните алинеи - 1.2 и 2.2.
Това право си е априрори дадено в една връзка и затова не ми се стори нужно да го споменавам.

Както казва един забравен ник в темата - при презумпция за вина има право да се търсят доказателства по съответен законов ред.
Тоест излиза / ако продължим до край юридическата схема/, че аз съм си ищецът, който се съмнява, и прокурор/съдията, който разрешава средствата за набавяне на доказателствата, аз съм и полицията която ги търси на практика.
Е, къде е проблемът тогава!?


Само не ми казвай, че законът / тоест моралът ми / нещо е не минал поправките на второ четене....хе

Подозирам, че цялата тема с ровенето по джобове, четенето на СМС си и разпечатки идва от липсата на предаване Cheaters и у нас.
Ние, рогоносците и кандидат рогоносците щяхме да спестим доста усилия да влизаме и в трите по-горе изброени роли...

Не искайте много, за да може да платите цената.



Редактирано от MamaNetty на 06.09.07 11:16.



Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: XXL]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано06.09.07 11:18



Явно не съм се изказала правилно...По тази логика,аз също имам значи щастлив развод...Може би защото още помня нещастният си брак обаче съм се деформирала малко...Иначе,да поемеш въздух свободно,когато вс. свърши - не го отричам





Тема С яйцатанови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.09.07 15:51



си е добре забравен израз просто. Не ония яйца - а тия за омлет !



Само една поправка - не си и съдията ...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано06.09.07 21:48



Изчетох цялата тема.

Чудя се на хората, които "проверяват" партньора си, т.е. му нямат доверие, как вечер лягат да спят до него. Нима можеш да спиш до някокого на когото нямаш доверие.



Тема Re: Така е така е...нови [re: MamaNetty]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано06.09.07 22:03



Изневярата е нарушение...по - точно, основание за вина на изневеряващия при развод.
Но не е основание, човек да прави други нарушения, като отговор на това.
Но - както казва една поговорка - законът е бариера в пустинята - лъвовете я прескачат, лисиците я заобикалят, а, само магаретата се спират пред нея.


Въпросът е, какви закони и правила си поставяш ти. До къде се разпрострат границите ти на самоуважение, уважение на чуждото пространство и твоята ценностна система. В личните отношения, писаните закони имат много малко място - така е. И, за мен, това беше просто пример.
И, в тази връзка, за да правиш каквото и да било в тази насока, не се нуждаеш от чуждото одобрение, приемане или оправдаване на действията си.
Лично моето мнение е, че това е неправилно и безсмислено. За мен е неоправдано - най - малкото, защото има хиляди други начини човек да научи за една изневяра. Много по - сигурни, ясни и чисти.
Иначе - и като доказателствена тежест в съда не струват много.
Но - разбира се - за това всеки си има онова (красиво) нещо на раменете - за да взима сам решенията си и носи последствията от тях.



Тема Аз мисля,нови [re: tyrsiistina]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано06.09.07 22:09



че имаш нужда от психиатър. И то много добър.



Тема Re:нови [re: Silly_Girl]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано06.09.07 22:47



Имах едно гадже, което веднъж ми разказа как за известен период от време последователно е чел съобщения, изпратени от тогавашната му приятелка (живеели от няколко години заедно) на някакъв, с когото тя била заформила флирт и впоследствие изневяра. Едно от съобщенията гласяло: "Не мога повече да понасям да спя до него!" ... (а те все още живеели заедно...)

Питах го защо въобще си е причинявал това. Не ми отговори. А сега, две години след връзката ми с него, си мисля, че той все още не я беше преживял и все още я обичаше...



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано06.09.07 23:18



кофти е да попаднеш във връзка с човек, който се лекува от ..наранени чувства..
Връзката е много бурна..но...почти няма шанс да се развие..
Когато човек е наранен..има нужда от приятели...краткортайни връзки и..необвързващи..
Просто...не си имала шанс да те допусне до себе си..прекалено е било...болезнено за него..и прясно...нараняването..



Тема Re:нови [re: *жeнa*]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано07.09.07 13:16



За мен беше може би най-хубавият период от живота ми, чувствах се много добре, чувствах се обичана... Макар че май съм се била влюбила в човек, когото не познавах достатъчно.

Един ден търсех нещо и отворих някакъв кухненски шкаф - високо горе. Беше празен, имаше само два лосиона за тяло на Oriflame. Казах му, че съм попаднала на тях, а той ми отговори (живееше сам в свое жилище), че когато се е местел от квартирата, имал толкова много багаж, че се чудел кое къде да захвърли. Иначе били нейни. Егати, толкова прилежно бяха подредени в шкафчето... Цялото беше само за тях.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано07.09.07 13:26



Кофти е, да живееш в сянката на друга, голяма любов. Чудя ти се, как си го търпяла - аз едва ли бих издържала.





Тема Re:нови [re: Markizata]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано07.09.07 13:38



Не, към мен беше безупречен и винаги е бил много мил с мен и ми е угаждал за всичко. Но едва около година след като се разделихме и след като поутихна болката, ми изплуваха някои случайно изпуснати думи и ми просветна, че всъщност... най-вероятно той не е обичал мен, а е обичал идеята да изгради стабилна връзка с някоя жена тип "добро момиче" (за каквато ме имаше). Дано е щастлив сега.





Тема ревноста в болезнената и....нови [re: Silly_Girl]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано07.09.07 15:27



... форма, каквато е дебненето, ровенето и слухтенето не гадна а направо отвратителна... Не може да има каквото и да било между мен и жена, която вместо да се наслаждава на момента в който сме заедно е седнала да ми търси кусури или под вола теле.... !
Така или иначе щом съм с нея.. значи точно в този момент искам да съм с нея... а не с някоя друга тогава няма какво да мисли...
Ако пък мислено вече съм другаде тогава така или иначе раздялата ще е факт с или без ревноста....



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Е, няма какнови [re: Markizata]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.09.07 20:17



да не се съглася - личната отговорност за делата си я носи всеки.
Но ми е интересно, какви други " хиляди" начини има да научи човек за изневяра, особено, ако са както казваш - сигурни, ясни и чисти

Човек се учи, докато е жив и може би аз съм пропуснала нещо.


Защото освен наемане на детектив, което е скъпо, а в някои населени места и неприложимо практически, друг сигурен метод не ми хрумва.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 07.09.07 20:35.



Тема Мда...нови [re: Vestica]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.09.07 20:28



Нима можеш да спиш до някокого на когото нямаш доверие.

Истината е, че можеш.
От едно ниво нататък човек може какво ли не...

Дано цял живот не разбереш как така става горното и да си щастлива в любовта - пожелавам ти го!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: ревноста в болезнената и....нови [re: Apxaнreл]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано07.09.07 21:20



Прав си...
Само не разбирам защо хората свързват РЕВНОСТТА с ЛЮБОВТА...Изобщо не е задължително да обичаш някого, за да го ревнуваш...И..със сигурност не е задължително да ревнуваш човек, когото обичаш..
За мен ревността е болезнено чувство на...несигурност в собствените си качества...
Ако живееш с мисълта,че не си достоен за любовта на някого в собствените си мсили..то..рано или късно ще успееш д аму предадеш това усещане и..той ще разбере,че не си жена за него..
Ако пък ревността е на база собственическо чувство към някого...(Има и такъв тип ревност:"Не те ям, но и не те давам на друг"), то...тогава...определено няма НИКАКВА любов..,а чист егоизъм
Сигурно има и други разновидности..Аз не се сещам..
..
Във всеки случай..няма нищо по-мъчително от това да живееш с ревнив човек..
И..само да вметна още нещо..
Има мъже (и жени), които съвсем НАРОЧНО провокират чувство за несигурност в партньорите, поради...............собствената си несигурност...
Така..напълно нормален човек би могъл да бъде подлуден от ревност, ако се остави...(..познавам хора, които не могат да живеят с някой, ако той не ги ревнува...)

Разни хора...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.