Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: След катонови [re: jamie]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 12:22



Съвпъдък! Знаех, търпях, не изтърпях....

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 12:23



А дали без да искаш не си му дала храна за тази история със следенето? Ама чесно!

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: abettor]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 12:25



юридически. Уточнявам, че теми от вида: "Случайно видях смс-ите му/й, е-мейлите му/й, разговорите в ICQ-то му/й..." са обичайно явление в този клуб.

Наскоро имаше "дебати" тук дали такива разговори стават за доказателство пред съда при развод. Казвай как стоят нещата.

"Който е до мен и тайно ми гледа разпечатките* ми, кореспонденцията** ми, телефонът ми и ми бърка в джобовете - е незабавно аут!!!"

Добре, но този някой, който е до теб не може ли да те изпревари и ТИ да си аут? Съвсем сериозно питам.

-----------
* К'ви са тия разпечатки? За какво са ви потребни?
** Какво е "Лична кореспонзенция"?



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 12:32



"Просто ми направи впечатление, че всеки пише, че е ровил, търсил!"

Всеки???

Аз що не мога да се сетя за нито един такъв в клуба?!

Все си мисля, че човек би започнал да рови, едва когато е събрал достатъчно много подозрения и просто е искал да се убеди, да бъде сигурен, преди да предприеме каквито и да било действия по-нататък. Да ровиш, без отсрещната страна да ти е дала някакви поводи, си е чиста проба параноя. Апропо, най-често търсят под вола теле хора, на които не им е чиста съвестта, и подозират и другите в същите прегрешения като своите.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: бekъp]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 12:37



По изключение съм съгласна с теб и само едно малко уточнение - не винаги пази "достойнството" на другия, доста често пази себе си



Тема Re: Точно!!!нови [re: abettor]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 12:41



Доверие му е майката!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: MonaMonsano]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано05.09.07 12:42



абсалютна!

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Lostway]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 12:44



Струва ми се, че не съм давала повод. Да, ходя на фитнес 3 пъти в седмицата, правя дълги преходи пеша, ходя някога и да плувам, поддържам външният си вид и определено смятам, че съм харесвана жена. Все пак смея да твърдя, че не съм му давала повод, нито пък с нещо провокирах съмнение. Въртях си и домакинството, винаги е имало топла вечеря, закуска сутрин, чисти дрехи и бельо. Не съм закъснявала без негово знание и съгласие, съобразявала съм се с факта, че съм омъжена дори тогава, когато вече беше ясно, че сме изгубени един за друг, че няма начин да се преоткрием.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 12:45



...а ми какво да ти кажа, мен една ме провеери още на втория ден след като се срещнахме...провери ме в база данните на софииска следствена . да служба...просто тя там работи и има такава възможност. разбира се че съм разведен съм, но ако общината не изпрати справка за гражданското ти сустояние, в компутрите на разни служби можеш да си останеш женен завинаги. ...да, тогава аз си наложих да разбеар мотивите й, поведението й, опасенията й т.н. Можеби още тогава трябваше да прекратя тази връзка с такъв човек- мнителен, двуличен, с претенций. разбира се, за телефона и смс няма смисъл да говорим...телефонът ми беше в ръцете й при всяка възможност...после се оказа , че маила също се проверйва редовно, като и да е. аз прекратих с моите контакти с други жени още в самото начало, докато тя-оказа се не. и така 2 години по-късно, интелектуалното предизвикателство се оказа житейско и морално такова...ползваше морални и поведенчески клишета удобни само за нея. оффффф абе кво ви знаимавам с глупости...



Тема Re: Ненови [re: бekъp]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 12:46



че клишето, че не бива да се бърника из нещата на другия не е универсално, понеже и най-прекрасния човек обикновено не намира сили да уведоми този, на който изневерява овреме.

Не е клише, а въпрос на морал и личностна ценностна система!
И не всеки човек изневерява, дори и да не е най-прекрасният!

Ближи си сладоледа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.