Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Е, няма какнови [re: Markizata]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.09.07 20:17



да не се съглася - личната отговорност за делата си я носи всеки.
Но ми е интересно, какви други " хиляди" начини има да научи човек за изневяра, особено, ако са както казваш - сигурни, ясни и чисти

Човек се учи, докато е жив и може би аз съм пропуснала нещо.


Защото освен наемане на детектив, което е скъпо, а в някои населени места и неприложимо практически, друг сигурен метод не ми хрумва.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 07.09.07 20:35.



Тема Мда...нови [re: Vestica]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.09.07 20:28



Нима можеш да спиш до някокого на когото нямаш доверие.

Истината е, че можеш.
От едно ниво нататък човек може какво ли не...

Дано цял живот не разбереш как така става горното и да си щастлива в любовта - пожелавам ти го!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: ревноста в болезнената и....нови [re: Apxaнreл]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано07.09.07 21:20



Прав си...
Само не разбирам защо хората свързват РЕВНОСТТА с ЛЮБОВТА...Изобщо не е задължително да обичаш някого, за да го ревнуваш...И..със сигурност не е задължително да ревнуваш човек, когото обичаш..
За мен ревността е болезнено чувство на...несигурност в собствените си качества...
Ако живееш с мисълта,че не си достоен за любовта на някого в собствените си мсили..то..рано или късно ще успееш д аму предадеш това усещане и..той ще разбере,че не си жена за него..
Ако пък ревността е на база собственическо чувство към някого...(Има и такъв тип ревност:"Не те ям, но и не те давам на друг"), то...тогава...определено няма НИКАКВА любов..,а чист егоизъм
Сигурно има и други разновидности..Аз не се сещам..
..
Във всеки случай..няма нищо по-мъчително от това да живееш с ревнив човек..
И..само да вметна още нещо..
Има мъже (и жени), които съвсем НАРОЧНО провокират чувство за несигурност в партньорите, поради...............собствената си несигурност...
Така..напълно нормален човек би могъл да бъде подлуден от ревност, ако се остави...(..познавам хора, които не могат да живеят с някой, ако той не ги ревнува...)

Разни хора...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.