Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 20:23



Отвратителното е, че, докато ти си мислиш, че си женен за Х - чо, той не само е решил да вади ножа на брака ви, ами и подмолно търси непозволени средства по непозволен начин.


интересното е, дали някой съд ще приеме за доказателство, някакви смс - и на някаква разпечатка, с неясно и недоказуемо съдържание.
изневярата, ако се не лъжа, е едно от най - трудно доказуемите провинения...което не пречи хората да се поупражняват и без причина - за спорт...
Все по - убедена съм в едно - на този свят му трябват колкото може повече дървета и колкото може по - малко хора!
За съжаление, от година на година, всяка минута, става все по - наобратно...
Странен венец има природата...от тръни.

Редактирано от Markizata на 05.09.07 20:28.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:29



На един свят му трябва колкото се може повече любов и доброта.
И тогава всичко е наред!

Нямам!


Тема Няма такова нещо!нови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 20:38



"Любов" и "доброта" са измислени от човека поведенчески прояви (неясни, по своя произход и същност), които се свързват само и единствено с човешкото поведение и ментална дейност.
А светът и нашата планета са съществували милиарди години, без да щъкат по тях двукраки, говорещи за "любов " и "доброта"...които безмилостно да унищожават същата тази планета с аргумента, че те са най - великите и тя е тяхна собственост.
Всъщност, "любов" и "доброта" са много относителни понятия, наистина.
Гангстерът може да си мисли, че всичко е оправдано в името на добруването на семейството и дечицата (на които е любящ и добър баща) и по тоя повод, да избива дървета, животни или хора наред.
Кое е мерилото за любов и доброта?
Всички изхождаме от егоизма си.



Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: anbra]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 20:41



Аз също смятам, че има щастлив развод, когато хората като разведени се чувстват по-добре и по-щастливи, отколкото в брака си.
Аз съм един от примерите, чувствам се много по-добре след развода, бившия също може да прави нещата, които го правят щастлив съвсем свободно и открито.

сложи край на лицемерието и на лъжите като цяло, а това определено прави живота по-качествен.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: abettor]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 20:46



abettor, бих искала да си прав, но всъщност смятам , че не си


На нашия свят му трябва любов и доброта, но още повече му трябва здрава сила, която да озаптява злото, което не можеш да спреш само с любов и доброта, за съжаление



Тема Re: Няма такова нещо!нови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:47



Станала си с гъзЪ нагоре! Ще кажа......и ще прекратя тази безсмислена дискусия.




П.С. - всички категории,определения, цели, стремежи и чувства (морални и физически) са измислени от човека. Аз си избирам "любов" и "доброта".
При животните има само нагон и инстинкт.
При растенията и това няма.

Нямам!

Тема Ахаааанови [re: abettor]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 20:52



финалите в категория Перо ?


Луд ли си, въргали може да заснемеш със Снейп и Алби - ама не помня друг да е размахвал юмруци в клуба



Тема Re: Ахаааанови [re: jamie]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 20:54



Е не съм чак толкова изкушен в клубарските междуособици.
Простено ми е!



Нямам!

Тема Re: Моят отговор е доста изчистен.нови [re: MamaNetty]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 20:56




1. АЗ имам право да се ровя в живота на пратнора си, когато се усъмня в непочтенност или груба, продължаваща във времето лъжа / дребните лъжи ги подминавам с усмивка, нали съм дама...
Тоест ровя не за да контролирам, а за да се информирам.
Това право си го давам сама.

И полицията, когато се съмнява, че някой е извършител на престъпление, не може нерегламентирано на тършува в личното му пространство.
Ако някой те лъже, това говори зле за него. Но, ако ти също не се свениш да използваш нередни средства, това, пък, говори зле за теб.
Защото всеки отговаря за себе си.
Принципът "целта оправдава средствата" не е донесла нищо добро.
А, тръгне ли човек да прави война там и с този, когото твърди, че обича, да се говори за любов, е абсурдно.
Любовта изключва агресията, ревността и правенето на мръсни номерца и игрички. Нея или я има, или я няма.
Никой не е задържал никого, който е тръгнал да си ходи, с ровене по сметките и разпечатките.
Виж, обратното, да прогониш някой, който нищо не е направил, само с ревността и подозренията си, е ежедневие...
Това са си мои разсъждения, разбира се! Не се опитвам пък аз да морализаторствам в чужда лична сфера и решения!





Тема Пропуснанови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 20:57



права 1.2 и 2.2 а именно:
Имате право да си биете шута той на тебе или ти на него при възникнало събитие по ал. 1. или 2. респективно


Колкото до коментарите ти под ал. 1 и 2 - те са си просто ами .... коментари. Сещай се какво значение имат.

ПП: Май искаше да направиш омлет без да счупиш яйцата ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.