Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Запомни едно!нови [re: makeover]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:45



Може да изглежда романтично, но ми се струва, че когато хората се обичат ги е грижа един за друг! Може би бъркам, не знам. Моята гледна точка е такава, не правя на другите нещата, които не искам и те да направят на мен. Просто казано: давала съм доверие, очаквала съм доверие.



Тема Re: Добре! No comment))нови [re: Silly_Girl]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 16:49



Всички навярно са съгласни и ти се радваме...



Има една приказка - "Обади се утре...))"/с ударение в/у О-то))/

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 05.09.07 16:50.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Little_girl]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 16:53



Успокоява те, че нищо съмнително не намираш!
Обачее, за да го правиш, явно си имаш капчица съмнение, а то си просто липса на доверие към човека до теб!
Това, че някой някога ни е излъгал, не означава, че трябва да подхождаме с недоверие към новия човек до нас!
Не бива да пренасяме в новата връзка негативния товар от старата!
Лично мнение!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано05.09.07 16:55



Ами то може да се прави тактично и да не разбереш, докато не се успокои човека



Това в кръга на нещата, а сериозно: съгласна съм с Бекър, че рецепта няма...
Не съм съгласна обаче, че да ровиш, значи да е свършило всичко...

Понякога е просто импулс или инстикт за самосъхранение. И не е задължително ровенето да е ревност....

На мен една банкова разпечатка определи много важна част от живота ми преди много години. Радвам се, че я отворих...И ако почувствам друг такъв импулс, ще му се поддам! Това не ме прави дедектив! Просто с някои хора не може по друг начин.

I'll think about it tomorrow!

Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: djavolche]  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано05.09.07 16:58



Напьлно сьм сьгласна с теб ,само 4е ве4е не мога да вярвам безвьзмездно на някой.Ина4е винаги сьм се опитвала ниЩо от предиШните ми врьзки да не пре4и на следваЩите,но.......



Тема Re: Права си,нови [re: Rado™]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано05.09.07 17:01



Върховна наглост!

Защо не разкажеш как влизаше в кенефа с телефона и по час уж ! Въпреки това, пак бях сляпа, та трябваше да попадна на тях точно като Финч! А, имах основанията и скруполите на Джейми. Въпреки това, че ти показах откритието и те помолих да напуснеш, ти продължи не само да живееш у дома, да спиш до мен, а и да получаваш нощно време СМС-и, от такива доброжелателни желателки, за които спомена Мона.Тръгна си след месеци, защото нараних нежните им души, като се обадих от собственя си телефон, с призив да си те приберат, да ти купят къщичка, каквато нямаш и да ти помогнат да отгледаш синовете си, че си несъстоятелен:Знаела ли съм аз с кого говоря?
И още по-нагло: Обади ми се тя да ме заплашва, че ще ме съди за психически тормоз, а ти,че ще ме убиеш!
Месеци по-късно открих разпечатките от преди три години:20 смс-а на 7-8 март до нея, а си лежал до мен.
Вече не живееше при нас, не и при нея: Дебнеше отстрани, заживя наблизо, да не би да съм щастлива с друг. Дори стигна до там, че се прибра един ден уж да помогнеш за нещо мъжко и с ловкостта на крадец, да свиеш въпросните разпечатки под якето и то пред очите ми и тези на приятелките ми.
Завърна се у дома, защото прочете всичко, което си мисля по този и други въпроси тук, в клубчето. До ника ми стигна горе-долу със същите прийоми, а онзи ден....се вживя в ролята на пръв клубар.

Нещо да лъжа, че и в лъжа ме обвини?
И пряко по темата. Онзи ден даваха "Сблъсък", май повторение за изневерите. Една девойка просто ме подсети: Верно ли си мислите, че не знаем защо половинката влиза в кенефа с мобилния и седи по час? Може и да Ви се ще, но абсолютно точно Дарена или Финч Ви го каза: Аз имам право да знам, за да имам избор да реша как да продължа напред. Затова целта оправдава средствата. За доверието, то просто го няма, каквото и да съм решила на доверие не разчитай!

П.С. Мисля да ти предложа ти да пуснеш тема : Наръчник за изневяра /СМС-и, Скайпове, Ай Си кю-та и пр./



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Little_girl]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 17:04



Споко!
Като срещнеш точния Човек за теб, няма да се замисляш дали, или и до колко да му се доверяваш, а просто ще го направиш!


Усмивки за теб и горе нослето!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Ангажирала службата си???нови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 17:40



...ама виж сега, става дума за това, че не може още след първите 2 срещи, да започнеш да ровиш в живота на човек, а пък на всичко отгоре и да го обвиниш и напднеш, че след 2 виждания тои не те обича безумно...офффф абе знам колко неестетсвено иглежда, но нямам причина да измислям
та това беше, в общи линий, началото между нас. можеби още тогава трябваше да прекратя...сега вече стигнахме до такова кално и вонящо дъно, че ще бъде трудно и дълго измъкване обратно нагоре...



Тема Не се карайте, деее!нови [re: abettor]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 17:56



Браво Абеторе. Щом си щастлив - много добре. И бившата ти половинка е щастлива. Поздравявам ви най-сърдечно.

А ти можеше да дойдеш на срещата и да видиш усмихнати, весели разведени. Е, имаше и тъжни, като изключение от правилото.





Тема Съжалявам, че така се е случило, наистинанови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 18:01



е трябвало да й теглиш майната още тогава.

Недей да рониш горчиви сълзи. Само две години сте били заедно. Приключвайте цивилизовано. Не сте един за друг и толкова. Грешка е станала. Продължавай напред с вдигната глава, а не с наведена като че ли броиш плочките на тротоара.

Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.