Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Неееееееенови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 16:02



Скопяване?! - не съм чак толкова милостива!


Присъдата му е, да си взима гащите и това, дето е в тях и да си ги занесе на оная, дето е запозната със съдържанието им - и да забрави, че съществувам.




Тема Защотонови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 16:04



съм опитал. Там е разликата





Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:08



Темата ми явно предизвика интерес, но по скоро търсеше отговор на въпросът защо някой си е позволявал да ми рови в нещата. Нямаше повод, нямаше право. Четеше ми мейлите, гледаше ми разпечатките, следеше ме, преследваше ме след като се разделихме, въобще доста усилия положи да прояви всичките си негативни качества. Някак си съм наплашена, наплашена, че някой ден може да се случи пак, а не искам!



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано05.09.07 16:10



Сигурно си дала повод да не ти се вярва ... или просто са търсили скрити козове за пред съдията при евентуален развод.



Тема Re: или от чиста психопатия...нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 16:15



Причини всякакви! Питащата е добре да не развива фобии))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:15



Може би, но той не искаше развод. Пък и не успя да го предвиди, беше изненада за него. Имаше абсурдни предложения само и само да остана формално съпругата му. Обичаше да се фука с мен.



Тема Страннанови [re: Silly_Girl]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 16:23



причина - да се фука с теб.
Не го разбирам - ако не сте комфортно заедно - това с фукането не му ли носи повече негативи от положителни емоции ?



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано05.09.07 16:23



Аз да си кажа незная кое е по правилното ве4е,толкова много сьм вярвала на другата страна ,4е изобЩо не сьм си и помисляла да проверявам каквото и да е.Друг е вьпроса ,4е ние дори и паролите на имейлите си знаехме,4е какво можехме да скриеме

.
Ммм да,в един прекрасен момент се оказа оба4е ,4е е трябвало да сьм по мнителна,оба4е ,нали доверието трябва да стои на висШа степен в отноШенията на хората и аз не се и замислях даже,4е другата страна може да има други намерения освен да нахрани детето или да го изкьпе.
Та така.....след като си "изпатих"ве4е зная ,4е това "висШето доверие" не е за простосмьртни като мен,и от време на време "проверявам" някой и друг телефон,не заЩото не вярвам а просто ей така ,за мое успокоение.



Тема Re: Страннанови [re: jamie]  
Автор Silly_Girl (непознат)
Публикувано05.09.07 16:31



Понякога в живота се случва така, сега се замислих и над себе си. Защо всъщност съм търпяла такова унизително поведение, унизително е да те дебнат. Просто явно израствам сега, когато имам спокойствието да мисля върху нещата. Надявам се да не ми се случи пак, много ще ме заболи.



Тема Re: Запомни едно!нови [re: Silly_Girl]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 16:38



На никой не му пука дали теб те боли или не! Освен на теб...Хевентуално))
Желателно е да НЕ употребяваш повече това словосъчетание от тук насетне....ни в постинг, ни на яве! Инфантилно е!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 05.09.07 16:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.