Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Не върви и това енови  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:01



От една година сме разделени, все още неразведени, но преди месец и това е направила- пуснала си е молбата! Хайде кажете що за жена е това - виждаме се само, и то защато аз й се обаждам и искам да се видим, не живеем заедно, един ден е в настроение - държи се мило, на другия ден глава я боли, след това пак е в настроение, после корем я боли, после пък имала напрежение в диафрагмата, абе всички ли са такива или аз съм особен вид мазохист, който се измъчва в някаква и аз не знам но според мен безмислена сага. А беше хубаво с нея едно време! Пък не знам, все имам чувството, че не мога да започна и не искам нова връзка!



Тема Re: виноват я, виноват!нови [re: шok]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.09.07 16:09





Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: Не върви и това енови [re: шok]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.09.07 16:09



Да знаеш само колко ми е познато написаното... като стил.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Не върви и това енови [re: Severous_Snape]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:13



Те в Казанлък всички така пишат.





Тема Ти сеганови [re: шok]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.09.07 16:15



вместо да ти олекне - се товариш ?





Тема Re: Не върви и това енови [re: шok]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:19



ми, не нам дали сички сме такива, ма не си сам, брато. ако можех да се абстрахирам от мазохизма /или глупостта=на нелепи надежди/ обаче, бих избягвал сичко, което ме свързва с такава "връзка"



Тема Re: Не върви и това енови [re: бekъp]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:29



а, и да не забра'а - пази си апартамента и ... сперматозоидите - в осемдесе процента от случаите подобни ситуации ги застрашават. щот може и да не си най-подходящия за довършване на живота с, ма за един съботно-неделен татко вероятно ше минеш. пък после кат вденеш, че тя не била най-прекрасната на света, ша си ядеш гъза



Тема Re: Не върви и това енови [re: бekъp]  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:54



"щот може и да не си най-подходящия за довършване на живота с, ма за един съботно-неделен татко вероятно ше минеш."

Пък после има да я боли главааа...





Тема Re: Не върви и това енови [re: бekъp]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:58



Абе усещам се, че постъпвам тъпанарски, наистина го знам и продължавам като кон с капаци. На всичкото отгоре искам и дете от нея и то не едно- Даже вчера и изпратих СМС, че искам да си имаме две деца, съответно без отговор. Братче имам чувството, че се държи супер темерутски с мен, хайде тя е тук от едно софийско село, нали шопите са инати, но баш пък толкоз, наистина човек, който кара 37-та си година да не знае какво иска е страшно! А ми казва, че иска дете, но преди искала от мен, а сега искала да има дете, но от кой и тя не знае, а дали някога ще знае - едва ли! Дне с не ми вдига телефона, преди го изключваше, а вече не го вдига, и вечно намръщена. Не знам! Миля си, че дори и да се върне при мен едва ли бих искал да живея с нея, а сега удовлетворявам изглежда амбициите си! Не знам, не знам! Пък и всички тия нови връзки дали някога ще имам вече, плаша се, отвратително е дали ще мога да се доверявам на някоя!



Тема Re: Не върви и това енови [re: шok]  
Авторшok (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 17:02



по ирония на съдбата изглежда си търся майстора, щото най-вероятно ако стана таткото на нейните деца ще бъда съботно-неделен родител




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.