Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема и такаааа.....нови  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 18:55



Честит рожден ден и много целувки от мен!



А сега да ви питам: Защо не дойдох аз? Въпросът ми е много сериозен и е отправен към всички, присъствали. Как смятате, какво ви е казано:недостойна, тъпа, неможеща да простира тениските правилно, некупонджийка, неносеща на максимум 2-3 шамара, неразличаваща любовта от страстта, защото първата не съществува, а втората да, но пък я търсим, търсим, търсим?

И сега си представете следната ситуация:
Поканени сте на РД на скъпи приятели. Може да не сте виждали очите им, но тогава, когато ти бе най-тежко те се отзоваха. Къде срещу, но доброжелателно, къде с теб. И така проблемът се завърна. И на него му харесаха тези твои приятели. И той реши да им се хареса повече или да попречи те да те видят и да решат, че може да те харесат.Това се случи снощи. И този път, като част от моя проблем Ви моля да ме нарисувате:Много ми е интересно как?
Бонус-кълна се, че следващия път НАИСТИНА ще ме видите. Е, не обещавам да съм неотразима, ама знае ли човек.
ЗА себе си и за него: За наше благо е да не живеем повече заедно, щом щастливите ни моменти,с харесвани хора не са заедно.Ами, това не знам кой ми го е казал- чувствам го, а не ща да се представя пред когото и да било.
Не намерих нищо в пощата и затова ще ти го изпратя аз.Поне да си спестим тая мъка.
И пак, много сте хубави и нужни!
Иииииииии, обрисувайте ме, мнооооого ми е интересно! Точно като любопитството как сме обрисувани пред другия/другата. Всъщност, това вече го четох: Онова нещо съм, но все пак "Нещо".

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
Автор bubble ()
Публикувано02.09.07 19:10



май съм най-тъпа или най-много ме боли глава, но ти отговарям..така...значи, ако аз бях на твое място щях да дойда, защото това са И моите приятели...а ти защо всъщност не дойде, защото са те представили като неможеща да простира- булшийтс...пфу-изпопризнахме си повечето възможностите и пак си простираме, -за себе си-никога не съм твърдяла, че блестя с мъдрост, но пак бях там-на срещата, пак за мен- страст, секс и л#бов /тук някъде ми изчезна иу-то/си кретат ръка за ръка при мен и не правя разлика, и пак цъфнах на купона..
честно- изглеждате ми като безумно вл#бени, решили на всяка цена да си докажат колко се ...ми необичащи се хора...и само се чудят за какво да се закълват...като тези малките петлета сте...



Тема Re: и такаааа.....нови [re: bubble]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 19:19



Бъбълче, я си полегни и се наспи, че виж к,ви клавиши удряш. Съвестно ми е да те товаря с мрачни мисли.


Снощи град, буря, той си ИЗГЛАДИ сам сватбените доспехи иииии ме превари. Нали имаше заплюфка, а аз съм културна. Чаках, чаках нещо да каже....
Когато някой не ще, не ще! И като си представя как можехме да ви сговнясаме, добре, че не!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.09.07 19:22



А всъщност ти защо не дойде? Поканата беше адресирана към всички и щяхме да се радваме да се запознаем и с теб - за пръв път дойдоха доста нови хора.
Негласно правило е на сбирките да не се говори по тематиката на клуба - повечето си знаем историите оттук, но факт е, че никога не сме се изкушавали да ги коментираме по срещите. Поне аз не съм присъствала на подобно нещо. Там сме именно за да се отърсим от ежедневието с всичките му болки и проблеми. И понеже повечето вече се познаваме, най-много да се информираме за здравето на децата - кое накъде и докъде се е докарало. Професиите са ни твърде различни за да стане смислен разговор - максимум информативен - тип "ами ти с какво се занимаваш". Оттам нататък смях и майтапи. Спомени от предишни срещи. Младежта танцува. Натанцувалите се в живота - кротко пийват. Цигарен дим - само аз съм достатъчна да задимя цялото заведение

, останалите са направо умерени. Разговорите могат да прелеят в алкохолно- философски разсъждения, но за кратко - много шум в тия кръчми, беее...
А тебе мога лесно да си те представя - Лъв с Лъв /асцендент/. И аз съм така Та в този смисъл си ми ясна...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано02.09.07 19:27



Страхувам се, че не схванах по - голямата част от написаното!


Единственото, което разбрах, е, че си искала да отидеш на сбирката снощи и съпругът ти ти е забранил.
Ако не се лъжа и, съпругът ти е същият, който те тормози по всякакъв начин, от когото се страхуваш и, в когото виждаш НАСИЛНИКА.
Послужи ли ти за нещо всичко онова, което се изписа в клуб "борба с насилието" още преди година, близо?
Спомняш ли си темата "жените сами са си виновни, че ги бият"?
Не, че ми е работа да питам, но, понеже си пуснала постинг...отново...по същата тема...кога смяташ да сложиш край на всичко това? Кога смяташ да спреш да се самосъжаляваш пред непознатите хора и да направиш нещо за собствения си живот и оцеляване? колко още смяташ, че ще издържиш по този начин и, ако някога, след още толкова н - брой години и н - количество тормоз, всичко това свърши по някакъв начин, какво мислиш, че ще е останало от теб, като човек, като личност, като жена???
Знам, че си мислиш, че "отстрани винаги е лесно да се каже". Така е наистина!По - трудно е, да се направи. А, кой е казал, че трябва да е лесен животът?
Винаги имаме избор. Всяка глътка въздух, начинът, по който посрещаме и изпращаме всеки ден от живота си - е избор.
Ако държиш обезателно да избереш лесния път и, за теб, по - лесният е, да продължаваш да търпиш да те бият, унижават и ограничават...тогава...защо се оплакваш?
Винаги имаме изборът, да живеем сковани от страх или да се осмелим.
За момента, това, което се случва, е твой избор.
Не клубът на разведените, сбирката иливиртуалната общност, не мъжът ти, не децата - само ТИ можеш да избереш, до кога ще продължаваш да избираш същото.



Тема Re: и такаааа.....нови [re: anbra]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 19:29



Тогава не питай. По мислите ще се познаем....особено с теб! Убавец е, нали?



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.09.07 19:37



Мии, млад човек, а както навремето казваше баба ми, а аз не я разбирах /сега я разбирам вече/ - "то щото е младо е хубаво"...
Ама именно понеже сме в една зловеща астрална комбинация, не успявам да те разбера - на твое място, ако съм искала щях да дойда и окото ми нямаше да мигне. То явно проклетията ни се засилва с възрастта, а аз съм къде-къде по-напред от тебе...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: и такаааа.....нови [re: Markizata]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 19:40



Не, не ми забрани! Готина си, но много сухичко приемаш нещата. Много си права и много не. Не отидох, защото той знаеше как да ме настъпи за пореден път.
Да, болна съм от нещо психическо, но е интересно да чуеш или прочетеш звяр ли е звярът, особено от хора, които го видяха снощи. И после пак ми обясни, колко сме виновни, че ни бият за стокхолмския или не нам къв синдром.
Сигурна съм, че хората са го харесали. Е, аз ли съм единствена? Да ти пратят снимки поне. Какви устни има само.....нищо, че не ме целува с тях! Иначе си права за много неща, дори за моето решение да дам посока на живота си. Правя нещо, ама ми е трудно. Това споделям всъщност.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: и такаааа..... [re: anbra]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 19:53



Не ме ядсвавай! Знаеш ли как следващия купон ще е у дома! Ааааааааааааа, лъвска му работа! Ще те изям!



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: и такаааа..... [re: Markizata]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 20:06



Много си сладка, особено като гледам всеки път към какво се стремиш!
Но, може налудничаво да ти прозвуча и с много специално пожелание за теб, имам много шантава мисъл, но моя. Значи, имам две прекрасни мамини, сладки оффф, много хубави и живи и здрави. И ти ще ги имаш, щом ти го желая!
Та, нещо физически, утопически, земно и неземно се е е случило. Нечия "чужда кръв" е вилняла по вените ти. И ти к,во? Хайде шамара и ......негде?Ебах я в кръвта, в избора, в съдбата, в живота? Ама не става така! Аз отсявам мнения на хора с или без деца по тая причина.
Пак ти повтарям, ти юе имаш деца и ще са най-най-сладките и имам и хора дето ще искат именно от теб!
Лудка съм, сори, ама чужда кръв тече по вените ми. От нея е, да знаеш!



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.