Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Има ли лек?  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано31.08.07 16:04



Само аз ли съм такова говедо или е масово при нас, загубените женки, да искаме този, който бяга от нас и да не търпим тези, които ни свалят звезди?
Или просто не съм попаднала на този, който хем да ми сваля звезди, хем да го искам?
Боли ме, ебати, много ме боли - вчера казах на този, с който бях известно време и който искам, да не ми се обажда повече, защото не понасям начина, по който се държи с мен - беше в стил иди ми, дойди ми, ще се видим, няма да се видим, ама аз не съм обещавал да се видим; ще пътуваме за уикенда евентуално, ама нали не го планирай за сигурно; и аз седя като маймуна и чакам да му дойде акъла иска ли аджеба да е с мен, не иска ли. Ай сиктир. Не съм на 19 да търпя глупости, голяма жена съм, имам ангажименти и отговорности, колкото и да не му се иска, живота ми трябва да се планира, импулсивните постъпки са за свободните от ангажименти хора. Аз имам дете и работа, с която издържам себе си и детето; имам и приятели, с които няма да спра да се виждам, за да стоя у дома и да чакам дали на него ще му скимне да ме удостои с присъствието си.
Предишната седмица разкарах едно кротко мило момче, което по всичко изглеждаше беше лудо по мен, защото не понасях начина, по който се лигави около мен с миличко и Ах, Ох, ти си Жената.
Спирам мъжете, докато не успея да си налея малко мозък в тъпата кратуна.
Асасин, чувствай се свободен да ми сложиш пореден номер на синдрома, напълно си го заслужавам!



Тема Синдрома тинови [re: Бъpбopeлa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 16:06



не е от тия на Асасин.
За тия неща няма порастване и узряване - ловджийка такава !





Тема Стига денови [re: jamie]  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано31.08.07 16:12



аз се надявах да поумнея и да го надрастна това.



Тема Re: Има ли лек?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано31.08.07 16:13



Абе не си само ти. Тръпката те дърпа назад.Ще боли и ще мине.
Кой какво ти сваля не е интересно. Интересно е ти кой ще решиш да ти сваля нещо, па било и астероиди. За мистър иди ми дойди ми-питай право куме в очи
и след това, ако отг. е пак ляво дясно, РЕЖИ!

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Има ли лек? [re: Lostway]  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано31.08.07 16:23



Точно "право куме в очи" попитах вчера - кога да те чакам довечера, на което получих отговор - ама чааакай, аз не съм обещавал; и аз казах край.
Омръзна ми това и не го искам повече, ама пак си боли.



Тема Re: Има ли лек? [re: Бъpбopeлa]  
Автор bubble ()
Публикувано31.08.07 16:29



другият път, когато хукна да скачам от мостове и пещери-идваш с мен...за разнообразие...така само ще те е страх, без да боли...сериозно ти говоря...намери си веднага нещо адреналиноповдигащо и ник,ва болка...и смей се с детенце, виждай се с приятелите си/ те са ценни/ и ...болката заминава неусетно... В една връзка човек, чувства ли се по-самотен, отколкото извън нея...няма смисъл да се мъчи





Тема Re: Има ли лек? [re: Бъpбopeлa]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано31.08.07 16:32



Пиши ни и ша я лекуваме твоята душа, то моята и тя е за лекуване, ама нали знаеш, мене ме боли крак, тебе ръка и при мои две здрави ръце ще те превързвам, па и другите от клуба ще помага и така. Рана е не си за ефтаназия.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Има ли лек? [re: Бъpбopeлa]  
АвторИвeтo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 16:33



А има ли нещо, което да обещава? И... спазва ли обещанията си? Аз пък си имам един такъв с много обещания

, искаш ли да си ги разменим?



Тема Re: Има ли лек? [re: bubble]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано31.08.07 16:37



От изброените неща само ''смей се с детенце'' ми помогна за по-дълго време,
ама при нея знае ли се. Забравила си рафтинг да предложиш.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Има ли лек? [re: Lostway]  
Автор bubble ()
Публикувано31.08.07 16:38



какво е рафтинг....сериозно питам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.