Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: значи....нови [re: tyrsiistina]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.09.07 13:55



...грешно разбираш нещата!
/пък не е за пренебрегване и поддържащата роля!...Оскари се печелят за 1 минута! Дано ме разбираш какво казвам...щото е професионално, а не ми се обяснява.../
Де Ниро е печелил Оскар не с главна роля!/подсещам!/

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде



Тема Re: Ваше благородие...нови [re: ASSASSlN]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.09.07 13:57



...не везет мне в смерти, повезет в любви!
Ех, раз...ешчо раз.....многа, многа раз...!!!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: Глей ся...нови [re: tyrsiistina]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.09.07 14:10



...ошашкала си се напълно! Релакс плийс!
Верно си е, че всичко си е тактики и стратегии...размърдай се и ти))) Ако искаш развеждайте се и си хвани едно младо гадже! Няма по-голяма мъст...ха ха )) Значи ще те отнесат като пиле домат))
Мъжа ти е готин пич....ти пък що да не си готина...да не уточнявам))
Като няма пари...здраве да е! И аз си ги завъждам такива, ама като се поотъркат в кака и страшен късмет им излиза...и започват да правят пари, няма спирка)) Щото кака им дава стимул....за да съм си добре аз де)))
Мъжа управлява света, жената управлява мъжа! Сети се за Хилари Клинтън и пр. , Е г-жа Саркози - пресен пример))

Да ти кажа и ние за купона си купихме скъпарски цигари)))....иначе караме на по-народните/то вече няма и такива))/....ама реших да си припомня Бай Тошовото време...така си купувахме цигарки когато отивахме да се ташкареем)) Мани ма на мен така ми се услади Кента....та сега минавам само на него! Ето постарах се да дам стимул на слънцето тия дни за да го подготвя ,че минавам на КЕНТ))...докато му го кажа /след стимула))/, той сам ми предложи, каза че няма проблем да се понапъне за да не се тровя с боклуци)))


Нека ми казват че съм меркантилна! По голям комплимент няма!

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 03.09.07 14:13.



Тема Re: Готино!нови [re: parvaty]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.09.07 14:18



Абе тя ако ни се довери за няколко урока, ще стане нов човек...ама ей на , чакаме личностното израстване да я сполети)) Има хляб в жената, малко се е пообъркала, ама това е поправимо))
Шокира ме това , че ще се поборим докато прегърне идеята за грима!))
Има си едни постулати без коити не може...



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Уважаема Десислава! Стига!нови [re: tyrsiistina]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано03.09.07 14:23



Вече ме гневиш. Аз може би съм единствения клубар (без да броим Радослав, разбира се), който те е виждал и говорил с теб наживо. Недей така, знаеш ме що за стока съм. Не цепя басма на никого. Включително и на вас двамата.

Прекаляваш! Да се водят семейни спорове в този клуб си е напълно нормално, нищо нередно. Даже - напротив. Полза може да има външен човек като чете такива спорове. Спорове - да, но стига вече с кирливи ризи и ненавист.

Ти и Радо прекалявате. Аман ви и фланелките, аман ти и цигарите, аман ви чудесиите. Сега какво излиза??? Радо не те е пуснал да дойдеш?

Ми да беше дошла сама! Да беше седнала до мен. Напук на Радо. Какво толкова? А? Не ви знам и не искам да ви знам какви ги вършите вкъщи, но вече ми намирисвате на психиатрия.

Аз можах да се вдигна от майна си райна и да дойда, ти - не. Най-случайно и изненадващо Лила и Лестър можаха да дойдат, ти - не. Изгубилия пътя можа да се вдигне и да дойде, ти - не. Вещицата можа да дойде трепереща в най-големия порой, ти - не.

Събрахме се под дъжда и градушката петима съвършено непознати хора от всякакви краища на България.

-----------------

СТИГА ВЕЧЕ ! Като ще се развеждате - развеждайте се! Питайте ни за подробности около развода, раздялата, децата, душата... Стига с тези дребнавости.



Тема Ама тя не се гримира ли?нови [re: makeover]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано03.09.07 14:42



О! Не си представях, че има такива жени

Явно ще се поборите



Тема Женска ти работа! Дай някакъв линк, дееенови [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано03.09.07 14:45



"Много раз", а, Ваше сиятелство?

Вот Вам один особый вариант этой песни. Всъщност има само първия ред на припева.

После чукни адреса в оранжевия правоъгълник. Има една реклама по време на песента, запиши си телефона да ги повикаме тия цигани на следващата среща.

Ето ти и един от вариантите на текста.

------------
Две гитары, зазвенев, жалобно заныли.
С детства памятный напев. Милый, это ты ли?
Припев:
Эх раз, еще раз, еще много, много раз!
Поговори хоть ты со мной, подруга семиструнная!
Вся душа полна тобой, а ночь такая лунная!
Как тебя мне не узнать? На тебе лежит печать
Буйного веселья, горького похмелья.
Перебор и сердце вновь стонет, замирает.
Полыхает в жилах кровь, голова пылает



Тема Нищо й няма на жената. И на Радо нищо му няма.нови [re: parvaty]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано03.09.07 14:53



Знам ги и двамата. Лично.

Полудели са от дългото съвместно съжителстване.

Но поне да се въздържат от такова публично оплюване. Като имат проблем - да го кажат ясно и точно. Може някой от нас да помогне, но така - какво правим???

Губим си времето!



Тема Re: Зайка моя!)))нови [re: ASSASSlN]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.09.07 15:01





Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: Десииии! Отваряй си ушите!нови [re: tyrsiistina]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано03.09.07 15:13



Повече няма да се занимавам с теб!
Слушай това! В следващият постинг щот се обАрках...с тебе))

бря, ко тана?Ассасинеее...помагай...а, оправих се)) Почивай))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 03.09.07 15:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.