Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.09.07 20:20



Нещо май ти е тясно в кожата ти...


Като те чета какво си изпонаписала, тая твойта мисъл за развод е само мисъл, теория демек... Поне на този етап. Докато те занимават устните му, пръстите му, очите му, намсикво му - пиши я бегала тая работа...
Я пробвай с план Б

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Ако е ималонови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано02.09.07 20:49



"или аз или ти на купона" - сте луди за връзване.
Аз човека го видях, не го чух да оплюва (то и бая дандания беше).
Мисля че имате много по-голям шанс да сте добре на купон заедно отколкото у дома. Помисли върху това.



Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 21:03



С развод или без, разделени или заедно, още си свързана с този мъж, може би емоционално, може би с любов, може би с омраза, а най-вероятно от всичко по-малко.Документите не променят нещата, те са само една хартия.
Честно казано, правите клуба по-интересен, нещата са по-шарени с вас.
Не мисля, че някой тук би се наел да ви съди кой е прав и кой крив, кой простира по-правилно, кой наранява другия повече.
Хубавото е, че чувствата ви са още живи, то и затова още боли





Тема Re: и такаааа.....нови [re: anbra]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 21:23



Хората и събитията са измислени! Моля, публиката даааааа, дере гърла!

Да, ама не,всичко е Истина!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re:Супер тъпа тема!нови [re: tyrsiistina]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано02.09.07 21:30



От човек дето иска да насочи прожектора само към себе си...ако може и слънцето само него да огрява - най-добре!
Само че не осъзнал как да насочи силата на това да бъдеш зодия "Лъв"
/с такова впечатление останах от казаното/.
За справка аз също съм тази зодия))....така че знам всичките и номера и специално тази тема пред мен не минава!
Грешен ти е подхода!
Излагаш се!
Нищо, ще мине време, ще се научиш...и колкото по -малко инатлък, толкова по-благоприятни стечения на обстоятелствата!

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде



Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.09.07 21:30



Без лично участие истината няма да стане Твоята Истина.
Или ще остане Истина - такава каквато е в момента. Защото когато не знаеш какво да правиш, просто спираш и изчакваш да се случи.
Пожелавам ви да се случи не това, което си мислите, че искате, а което ще е най-добре за вас четиримата.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: и такаааа.....нови [re: tyrsiistina]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано02.09.07 21:33



Лудка съм, сори, ама чужда кръв тече по вените ми. От нея е, да знаеш!
Тц, не е от нея, да знаеш!
Ако правилно разбирам метафората ти, ""чуждата кръв" отдавна не тече по вените ти. Тя тече в чужди вени.
А, ако това, да бъдеш майката на нечии деца за теб оправдава това, да бъдеш нечий роб, нечия собственост, функция от нечии настроения и прищевки...по - скоро това ми звучи като оправдание.
Виждаш ли, в живота има два типа хора - хищници и тревопасни. жертви и агресори. Роби и робовладелци. Пасивни и активни - и още каквото се сетиш....
Всъщност, във всеки един от нас има и от двете - просто, при различните преобладава различно количество от двете и прави различен баланс и съотношение. Оттам и - различна личност.
Може би на теб ти е нужно да си жертва. Да си зависима, да си поттискана, дори - мазохизмът е състояние на духа.
Но той няма нищо общо с кръвта, с децата и с нечии устни - той е в главата.
И, не мисли, че не знам, какво е, да се пуснеш по пързалката заради нечий устни или хищен блясък в очите - изживявала съм го и още как!
Но -явно - аз не съм от типа хора, които могат да бъдат жертва.
Поне, не жертва на нещо и някой, различен от себе си.
Може би трябва да разбереш, каква си ти. И, да бъдеш щастлива със себе си - такава, каквато си.
Прочети темата за самообичането - има много съдържателни неща по нея - самообичането е най - вече самоприемане.
И, дори мазохизмът да е твоето аз, ако разбереш, че е така, бъди щастлива просто такава, каквато си!
И, дано и този, заради когото правиш всички тези жертви, те обича такава, каквато си (не е невъзможно - насилникът също обича и дори се пристрастява към жертвата си - до степен на пълна зависимост, която дори самият той не осъзнава, докато не я загуби!)
Бтв. - не ми пожелавяй деца! Знам, че го правиш от добро чувство, но...не е това за мен. И няма да ме направи щастлива - не ме питай, как го знам Не, защото се страхувам, че някога ще допусна да ми се случи нещо такова, каквото на теб. Просто - има си хора за всичко.
Знам, че не можеш да ме разбереш, както и аз не мога да разбера теб.
Което не ми пречи да те приемам:)

Редактирано от Markizata на 02.09.07 21:37.



Тема Re: Ако е ималонови [re: jamie]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано02.09.07 21:50



Всъщност Джейми е много прав.
Като ви е толкова тясно на двамата у дома ... излизайте по-често. На всякакви срещи, по отделно, заедно ... както ви е добре, ама не стойте да се дърлите у вас. Излизайте и се забавлявайте, ако щете поиграйте си на “здравей, айде да се запознаем” (леко перверзно, но пък държи интереса)



Тема Re: и такаааа..... [re: Markizata]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 22:02



Единственото, което ще ти кажа е, че уважавам мнението ти, много!
Имам приятелка в твоето положение. Много я харесвам. Знам мислите И и те са твоите. Не ме изненадваш. Даже много, много ми харесваш!Даже мисля, че двете с теб бихме написали перфектната книга за жената....

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: и такаааа..... [re: anbra]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано02.09.07 22:05



Иииииииииии, да знаеш, обичам се! Вече има мнго начини да го самодокажа!



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.