Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Аха,нови [re: njakoya....tam]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано04.09.07 17:21



влизат за сондажи, за материал за статии, дори от скука.
Но влизат и с реални проблеми.



Тема Re: М'чи така де !нови [re: Lostway]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано04.09.07 20:30



Няма нужда да се хабиш в коментари относно моята личност.
не съм тук, за да правя "добро впечатление" - най - малкото на подвластничките на Джейми и неговата секта на Муун!


Това, за което ти правя забележка е, че се нахвърляш непредизвикано и без всякакъв повод върху странични хора, които нямат нищо общо с теб и твоите лични драми.
Ожесточението и самосъжалението са най - саморазрушителните сили А, когато ги демонстрира някой, който има себе си за мъж, срещу жени - става жалък.
Както и да е - мен не ме касае твоята автоагресия. Касае ме, да не я изливаш върху други хора в клуба, нямащи нищо общо. Грозно е, просто!



Тема Оф!нови [re: jamie]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано04.09.07 20:57



Само това ли успя да измислиш тоя път?! Разочароваш ме, Джейми!





Тема Re: Дететонови [re: lzgubena]  
Автор izgubena (непознат )
Публикувано04.09.07 23:22



Хей, хора, поспрете се!!!Не ви обявих война да си доказвате кой прав и кой крив!

Чета и не мога да повярвам!!Ставаше въпрос за децата?!!
Как те приемат раздялата на родителите си! Как действаме на детската психика с нашите егоистични често решения без те да имат правото на глас! Как им се отразява тази травма след време и какво може да се направи да намалим стреса,болката и неразбирането. Дъщеря ми след като и казах,че с тати ще живеем отделно защото не се разбираме,само се караме и това не е добре за нея,ми отговори : "Нищо че се карате.Аз изключвам,няма ме,защото съм ви ядосана,но искам да сме заедно защото сме семейство." Тъжно е , не мислите ли?И те си имат мнение което често звучи доста разумно и възрастно!



Тема Re: Дететонови [re: izgubena]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано04.09.07 23:42



дори прекрасно го е казало детето...
а вашите караници...толкова ли са сериозни,че не можете да ги...спрете с ..целувка?



Тема Re: Дететонови [re: lzgubena]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано04.09.07 23:48



.".Затова следва дебело да се подчертае, че с брак или не, това, което травмира детето ви, е, че в определен момент от живота си то трябва да вземе страната на един от родителите си, тоест да избира между двете половини от самото себе си... Може ли човешкото същество да направи подобен избор, без да изпита дълбоко страдание? Необходимо е да се разбере, че при развод спасението на детето минава през съхраненото взаимно уважение на родителите му.
Решилите да се разделят родители следва да знаят, че винаги ще имат нещо общо помежду си - детето. А то, при когото и да живее, трябва да запази целостта си и никога да не му се налага да избира между това, което изпитва към баща си, и онова, което изпитва към майка си. В противен случай и то ще изживее своя вътрешен развод, а това става прекалено често, за да си затваряме очите - развеждащите се родители обикновено принуждават детето да „сподели" раздялата им, като отхвърли едната си половина, а това оставя белег в душата му за цял живот..."

Важна е обичта ви към детето

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: М'чи така де !нови [re: Markizata]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано05.09.07 00:11



„не съм тук, за да правя "добро впечатление"”

Я сподели защо си тук ... имам предвид форума, че ми стана интересно. Да не пишеш дисертация по психология на наш гръб



Пп. Извинявам се на авторката, че спамя темата



Тема Re: М'чи така де !нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 00:43



А, я сподели, от кога ти дължа обяснения, защо съм тук, там или където и да било?





Тема Re: М'чи така де !нови [re: Markizata]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано05.09.07 00:51



Хич даже нищо не ми дължиш , питам си само ... ей тъй от чисто женско любопитство.
Понеже беше тъй добра да ни кажеш защо не си тук, си помислих, че може да си тъй добра и да ни кажеш защо си.





Тема Re: Дететонови [re: Mиpa]  
Автор ilatan (непознат )
Публикувано05.09.07 01:14



Здравей, Мира!
Имам един единствен въпрос: как успяхте да си запазите отношенията с бащата на децата си? Знам, че всичко е въпрос на характери, но все пак...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.