Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дететонови [re: izgubena]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано03.09.07 22:00



ох...не знам вече..много е тежко..
А целта..
В крайна сметка целта е да изградим едни достойни и щастливи личности..които се справят добре и самостоятелно в живота...
Силно се надявам да сме успели...каквото и да ми е струвало, ако те са щастливи, си е заслужавало..

Нали това е целта - те да имат най-доброто ..какво да ти кажа...материалнит енеща никога не са имали примамлива стойност за мен..Сигурно, защото не съм била притисната откъм материални неща..и никога нищо не ми е липсвало реално...
Моята цел беше..да се сближат с баща си..и с баба си и дядо си...,а не да ги откъсна от себе си

...В смисъл..не до такава степен..
Крайностите не са хубаво нещо...- права си..



Тема Re: Дететонови [re: izgubena]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано03.09.07 22:11



Според мен, варианта да е при теб, а през деня да е с него, когато му е възможно също е добър...НО..проблема е,че той вероятно ходи на работа..и..няма да му е лесно да е с нея през деня..


Може да опитате един ден единия да я взема от градина, друг ден другия...Но..вечер е добре да спи при единия..(събота и неделя може при другия..?)

Не мисля,че е удачно да се дава право на избор на дете на 6г дали да спи тук или там..понеже..това разваля детето..прави го капризно и..може да започне да спекулира с вас..(сигурно за някой звучи странно, но..децата обичат правилата да са предварително определени от родителите и да се спазват...,независимо,че понякога им се иска да ги нарушават
)
Та...хубаво е да й обясните,че така сте решили...(както решите) и...че за сега всички ще се съобразявате с това (и тя включително)...След време най-вероятно нещата ще си дойдат на мястото..


Аз например съм убедена,че ако съпругъ тми се престраши да ми остави децата за няколко часа на ден (дори), само след няколко дни,това толквоа ще му хареса,че..ще е дори доволен...Обаче..НИКОГА не би си го признал..и..понеже и той го знае..не иска да опита..
Та..така..



Тема Re: Защо продължаваш да плещиш глупости?нови [re: *жeнa*]  
Автор lestr57 (новак)
Публикувано03.09.07 22:45



"Аз например съм убедена,че ако съпругъ тми се престраши да ми остави децата за няколко часа на ден (дори), само след няколко дни,това толквоа ще му хареса,че..ще е дори доволен...Обаче..НИКОГА не би си го признал..и..понеже и той го знае..не иска да опита..
Та..така.."


Нали не разведена? За какво оставяне на децата става дума? Кой да ти ги остави, за да си с тях?
НОРМАЛНА ЛИ СИ?
Или просто просто образована циганка с всичко останало...



Тема Re: Защо продължаваш да плещиш глупости?нови [re: lestr57]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано03.09.07 23:18



Виж..ти четеш темите избирателно и не следиш цялата история..за тов аи така реагираш

.Не се обиждам-вече свикнах,че това често се случва тук особено сред по-заетите клубари..
Обаче..не бих казала,че е честно да се взима отношение, когато не си запознат с цялата ситуация.


Сега..относно Нали не разведена?- не съм, но от 5 години живеем разделни и децата са при .родителите МУ..(две от децата) Тях именно не мога да виждам,понеже родителите му възпрепятстват достъпа ми до тях..
Прав си..сигурно трябва да отида да спретна скандал и да направя цирк на целия квартал, но..така би постъпил ти..аз явно съм просто образована циганка с всичко останало...
,щом не искам да правя скандали пред децата си и искам да пазя авторитета на хора, на които не им пука за моя... Обаче..има и хора като мен..-грешно възпитани..да търпят всякакви простотии...и да чакат..другите да постъпват...както е редно..
И знаеш ли защо нямам достъп?Страхуват се да не си отвлека детето...ама точно това заслужават да направя... Само ако допусках,че това ще е по-доброто за него...не бих се поколебала..
И..знаеш ли кое ме спира да отида да вдигна скандал и да си взема децата ?? Това..,че в момента в който ги дам на баща им..той пак ще ги върне на родителите си..а .аз азнм как действаха години наред на психиката на голямата ми дъщеря, която не пожела да отиде там.. и..не искам това з амалките си деца, понеже..за никого не го искам....
А ти можеш да ме обиждаш колкото си искаш!!!
Не ми пречиш



Тема Re: Като те чета,...нови [re: *жeнa*]  
Автор lestr57 (новак)
Публикувано03.09.07 23:34



... та си мисля-що не родиш още 2-3 деца?

Така, де, във фертилна възраст си!

Покрай малките, ще забравиш големите и всичко ще е наред...

И ще си пишеш, пишеш....

п.п. Ти си майка-героиня!



Тема Абе тинови [re: lestr57]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.09.07 23:41



на нея може и да не и пречиш - ама на мен ми пречиш.
Държиш се като недоклатен келеш - ще ме извиняваш. А уж минаваш за достатъчно голям да се научиш да не пускаш празни мнения още по-малко в тоя тъп стил.



Тема Re: Абе , бот,...нови [re: jamie]  
Автор lestr57 (минаващ)
Публикувано03.09.07 23:50



... няма да те извиня!
Ти чел ли си цялата И история, та сега се изказваш неподготвен?
На Дон Кихот ли искаш да се правиш?



Тема Ботнови [re: lestr57]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.09.07 23:52



е на тате ти синчето.
Чел съм я, не ме мисли. Има хора които и аз не одобрявам - но не ги наричам цигани. Това говори повече за теб отколкото за тоя когото се опитваш да засегнеш.



Тема Re: Като те чета,...нови [re: lestr57]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано03.09.07 23:53



Може...не съм решила да спирам с раждането...
Карам леки бременности,още по-леки раждания, раждам прекрасни ЗДРАВИ деца..БЪЛГАРЧЕТА,имам достатъчно средства да ги изхраня и изуча...Що да спирам???


Само таткото да е достоен...
..
Да ти кажа...колкото повече деца имам,толкова повече си ги обичам..
Не само не ги забравям,ами и подробности почвам да си припомням за всяко...
И..още не 2-3 ,ами 10 да си родя, пак ще са ми дупка в сърцето тия, дето не мога да си ги гушна и нацелувам,когато ми се иска,и когато те имат нужда..
..
Между другото..в момента най-голямото има най-голяма нужда от мен..та по цял ден се опитвам да помогна на него с каквото мога..(нали ще заминава д аучи в странство, та и двете сме се шашнали отвсякъде..) Мисълта ми е,че..покрай нейните грижи сега, от време на време забравям грижите за най-малкото.....( в смисъл..минимизирам ги)
Всяко, когато има нужда-получава повече време, грижи и внимание...и..това НИКАК не зависи от възрастта..
..
И..да..сигурно ще си пиша,пиша...докато намеря някакво решение...как да постъпя, така че да съм си аз...и..да се уважавам за начина по който съм постъпила,независимо дали той е разбираем за останалите,или не...
Пиша, защото.......като повечето българи, ми е по-лесно да давам акъл,отколкото да го слушам..
..
И .. ДА...майка -героиня съм... ,но не очаквам някой да ми даде медал за това.. Обожавам децата..Не само своите..



Тема Re: Знаеш ли,...нови [re: *жeнa*]  
Автор lestr57 (минаващ)
Публикувано04.09.07 00:03



... стигнах до убеждението, че неправилно съм те преценил и трябва да се извиня за лошите думи.

Правя го!

Пожелавам ти да си щастлива!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.