Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има ли лек?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано31.08.07 19:18



Ами колкото и аз самият да съм се сърдил на жени, които може би несъзнателно преследват и проявяват интерес към "лошите момчета", към тези, които не ги искат и т.н. ... Така и самият аз съм се хващал понякога как често съм увлечен от може би далеч не най-добрите от женския вид, както искате ги наричайте


Та ми се струва, че тук има някакъв заложен инстикт да не ценим лесно достъпното, винаги да гоним трудното и невъзможното. Лично за себе си се стремя да не бързам да решавам дали отношенията с дадена жена биха си стрували или не. Но жените пък като че ли много държат да решат интуитивно



Тема Re: Има ли лек?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор MonaMonsano (новак)
Публикувано31.08.07 19:41



Има една приказка - "насила хубост не става". Нито можеш насила да започнеш да харесваш някого, нито пък насила да задържиш при себе си. Всички опити да се постигне обратното са си чиста проба мазохизъм. Една връзка предполага да се чувстваш добре с някого и той с теб също и ако това условие не е изпълнено, независимо дали си повече даващата или повече получаващата страна, все няма да си удовлетворена. Така че, явно и двамата, за които говориш, просто не са точния човек за теб.

Апропо, ти да не си зодия скорпион, бе, че така си се захапала самичка?





Тема Олеле [re: MonaMonsano]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 19:43



щом опряхме и до зодиите - сега я втасахме !
Още повече ако наистина е Скорпи





Тема Няма лек [re: Бъpбopeлa]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано31.08.07 19:48



Чувал съм за операции за смяна на пола, ама не вярвам да лекуват синдрома "ми не знам какво искам, ама искам нещо специално".


Нищо, де - следващата двойка - колеблив и лигав ще се появят много скоро и ще пробваш пак.



Тема Re: Има ли лек?нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано31.08.07 19:52



Аха, ей тва е, детенце first.После дъ некст

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Re: Има ли лек?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор elfa (непознат )
Публикувано31.08.07 22:39



Ами...чакалнята е на гарата.А,това с умилкването и лигавенето само след 1-2 месеца свършва.Така че:правилно си разкарала и двамата.Много им здраве





Тема Аз не разбрах - ти оплака ли се, или се похвали,нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано31.08.07 22:49



с този твой постинг??? Ами, щом по двама на седмица ти се предлагат, ама единия "не е сигурно дали", то най-вероятно до след шест до десет седмици ще си изброила възможните комбинации от лигаво-милосващ до бабаито-чорапо-намирисващ, та ще може да си избереш

Не страдая!



Тема Re: Аз не разбрах - ти оплака ли се, или се похвали,нови [re: parvaty]  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано31.08.07 22:59



Егати ти как го прочете


Не бе, мацка, съвсем истински си се оплаках.
Ще се похваля като ми се "предложи" някой, дето да става за нещо.



Тема Не, не,нови [re: jamie]  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано31.08.07 23:00



не съм скорпион и не разбирам особено от зодии. Той е скорпион, това брои ли се





Тема Re: Няма лекнови [re: koм]  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано31.08.07 23:00



И егати хубави живот ме чака, а




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.