Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Моля дамите за коментар и обяснение.  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 22:07



И ми обяснете като на прост мъж, и то много прост, по възможност, така че да ви разбера.

Заслушах се днес в един разговор между двама души. Мъж и жена. Те от една страна говореха достатъчно високо, а от друга страна благородството да си запушвам ушите, когато до тях се води разговор, който е събудил любопитството ми, никога не ми е било присъщо, така че ето ви част от разговора, предаден по памет:

Той: Добре де... миналия път, когето бяхме заедно, ако ти не беше в цикъл, щяхме да се н*****м, а сега ми отказваш, понеже за теб вече е сериозно? Обясни ми.
Тя: Ами... естествено е.

Излишно е да ви казвам че поне докато аз слушах разговора, на него на му беше обяснено, а предполагам, че и изобщо не му е било обяснено, но бих бил благодарен на тези от вас, които ми обяснят това като на прост мъж и по възможност така, че да го разбера.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Обяснение в 3 думинови [re: Severous_Snape]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано30.08.07 22:27



стръв, кукичка, шаран.



Извинявай, че се намесвам без да съм жена



Тема И още 4 думинови [re: Severous_Snape]  
АвторKaлинka (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 22:31



хххххххххххххххххххххх слуша чужди разговори.


Редактирано от anbra на 30.08.07 22:33.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 22:36



никога не става по тоя начин " хайде да се н*****м" - някъде бях чула нещо такова : за да получи секс мъжът е готов да флиртува, а за единият флирт жената е готова на секс - така че ако искаш резултат -поне се постарай да поухажваш една жена...



Тема Е туй е приказка !нови [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 22:49



Мъжа получава секс а жената не получава


А защо да не е обратното м ?



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 22:53



така че ако искаш резултат -поне се постарай да поухажваш една жена...

Де го чукаш - де се пука. Аз те питам защо мацката му е отказала секс, понеже отношенията им вече започвали да стават сериозни. За моя секс не бери грижа. Имам го в нужното ми количество. Ако поискам още - и още ще си осигуря.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Какъв нежен ник имаш...нови [re: Kaлинka]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 22:56



А какви ли груби думи си написала, за да бъдеш толкова скоростно редактирана.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Обяснение в 3 думинови [re: koм]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:00



Не шаран... лапнишаран.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Е туй е приказка !нови [re: jamie]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:01



не отричам че сексът може да бъде удоволствие и за двамата, посъветвах как да се стигне до началото, а как да се стигне до края е значително по дълъг урок /ако не е научен до сега-естествено/



Тема Съветвай [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:05



но не изказвай твърдения от рода на "мъжа иска, жената ако реши - дава".
Мина туй време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.