Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 16.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Уважаеми жени, какво означава "обичам"?нови  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 09:04



Не ги знам другите мъже дали ви разбират. Аз - не. Вече съвсем се шашвам. В този и женския клуб ми взехте акъла. Съвсем се отчаях вече.

Една обичала високи по два метра и зеленооки.
Друга обичала обезкосмени.
Трета ги обичала да са със сиви очи, ама били голяма рядкост.
Четвърта обичала и мъжа си и колегата си, с когото правели секс в обедната почивка.
Пета обичала съпруга си, ама щяла да се развежда и живее с друг, когото обича.
Шеста обича съпругът си, ама нямало вече тръпка и взела да сънува първата си любов, когото също много обича.
Седма обичала мъже с чувство за хумор.
Осма обича мъже с много пари.
Девета, десета...

Питам, за да мога да се ориентирам в тръпнещите ви женски души и да мога да си оправя понятията. Вече.

Още питам: Горе-долу по колко пъти на ден да казвам на любимата си жена, че я обичам?

-------------
Моля ви, отговори от вида: Зависи от жената. някакси нищо не значат.



Тема Re: Уважаеми жени, какво означава "обичам"?нови [re: ASSASSlN]  
Автор bubble ()
Публикувано30.08.07 09:07



Казвай на любимата си жена, че я обичаш винаги когато се сетиш за нея-може и наум:-)Останалите подробности са мъжки и женски фантазии и алчност за всякакви видове размери





Тема Всъщност .....нови [re: ASSASSlN]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 09:12



Жените обичат шоколад ..... обичат да си мечтаят да обичат Брат Пит или поне брат му.

Майната им! ...... аз пък обичам мусака .....Цял живот съм я обичал, а Тинчето само две седмици.



Тема Забравил съм още видове женско обичаненови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 09:26



Ти ме подсети. Благодаря. Аз, пък, обичам такива като теб.

Една обичала шефа си, правят секс, чака го вече втора година да се разведе, ама видите ли - той не ще да се развежда.
Друга обичала мъже с пениси над 22 сантиметра. (Как ли ги мери?)

Ти какви мъже обичаш?





Тема Re: Забравил съм още видове женско обичаненови [re: ASSASSlN]  
Автор bubble ()
Публикувано30.08.07 09:32



ето и това е идея да си ходим с ролетки или шивашки метри в торбичките


Аз просто обичам мъжете, щото са милички същества



Тема Коя е Тинчето, бре?нови [re: Бaтko]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 09:35



Прав си, бате. Все шоколади им се моткат из главите.

Глей до какъв извод съм стигнал. Дали съм прав - де да знам. Широко е разпространен израза: Материалното не е важно, важни са чувствата.

Важни са, ка щяло да не са важни. Мнооого случаи има, когато едно семейство като постигне някакво материално благополучие - жената внезапно пощръклява. Изведнъж й изчезват тръпките и започва да тръпне по друг. Химия било. Поне биохимия да му казват.

Тааа, коя е Тинчето? Защо я разлюби, бре?



Тема Re: Всъщност .....нови [re: Бaтko]  
Автор bubble ()
Публикувано30.08.07 09:36



аха и за кухнята- отказах ливанската с техната гадна соя, калдерон и розова вода в пастите- кощунство, отказвам и всичките разновидности на суши барабар със зеленото топче, за което си мислех, че е единственото нещо ставащо за ядене, а се оказа най-лютото нещо, което съм хапвала, скаридите и тях ги отказах...колкото и лимон да изтисквам-пак ми остава вкуса на червей в устата-не че съм яла червеи де


За шоколада си мноооого прав, ама много



Тема И банани обичате да смучите. [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 09:45



А аз обичам синя слива. И Троянска сливова.

Поетичности такива
люби всяка синя слива
соковете й потичат
тях мъжете ги обичат
Що е то?

Сливова ракия

Конкурс за гатанки на "Винпром" Троян



Тема Re: И банани обичате да смучите. [re: ASSASSlN]  
Автор bubble ()
Публикувано30.08.07 09:48



толкова рано сутрин гатанки и поезия...освен обичам аз банани засмяни...друго не ми щуква в сънената глава



п.с. млъквам защото пак омазах темата-извинявай

Редактирано от bubble на 30.08.07 09:49.



Тема Доста теоретично .... [re: bubble]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 09:51



Практиката показва, че поднасянето на подаръци по-добре подържа приятелството, от колкото бръщолевенето на неща от рода "обичам те".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.