Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Има една откачалка в този клубнови [re: ASSASSlN]  
Автор MonaMonsano (новак)
Публикувано30.08.07 14:25



и това си ти!

Дори и не си разбрал какво съм казала нито първия, нито втория път, а именно, че някакви си дребни недостатъци не са проблем във връзката, когато е налице съответствие в характерите на двамата партньори, в разбиранията за живота, моралните принципи, интелекта, интересите, образованието; когато има взаимно уважение, толерантност, способност да правиш понякога малки компромиси, отзивчивост към нуждите на партньора, да можеш да приласкаваш, да прощаваш, да разведряваш обстановката.... Ми то това не е по силите на всеки...

А по въпроса за "Маминото детенце".... По принцип няма нищо лошо да си отстояваш мнението, въпреки че лично аз понякога предпочитам да спра един спор, дори и да съм права, когато той (спорът) заплаши да прерастне в безмислени заяжданици и скандал (те това е още една от тайните на добрия брак!). И затова ме удивляват хора като теб, чиято цел в живота е да надприказват другия. А когато мноооооого приказваш, процентно вероятността да ръсиш глупости се увеличава правопропорционално





Тема Сакън!нови [re: ASSASSlN]  
Автор MonaMonsano (новак)
Публикувано30.08.07 14:32



"Каквито съвети бих дал на сина си, такива ще дам и на него."

Сакън, не давай съвети на момчето, че ще му объркаш и на него разбиранията за живота!



Ако не ти спазва съветите, вероятността да бъде щастлив е доста голяма.



Тема Браво на теб!нови [re: MonaMonsano]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 14:38



"Дори и не си разбрал какво съм казала нито първия, нито втория път, а именно, че някакви си дребни недостатъци не са проблем във връзката."

Не съм разбрал, я? Ка'щяло да разбера??? На много места дават съвети как да пишем в нет-а, ама кой да чете? Един от тях е: Пишете кратки и ясни изречения.

Ти какво? Третата ракия на мъжа ти, не можеш да вземеш думата, хъркането, което става все по-голямо как трябваше да ги разбирам? Аз като откачалка ги възприех като проблеми, които искаш да решиш.

Сега вече е ясно какво си искала да кажеш.

Едно е да искаш, друго - да можеш, трето и четвърто - да направиш.



Тема Да ти се връща. И теб да те сменят по същиянови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 14:40



начин.



Тема Къснооо чадо !нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 14:46



Вече ме смениха баш по тоя начин


Ама акъла ми се смени навреме - за мой късмет !



Тема И аз та обичам, мари, жено варненсканови [re: Marygold_vn]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 14:54



Помня теее. 1. април 2005 г. И очилцата ти помня, и твоя визитка имам.

Пак ти казвам, че това, което критикуваш го казвам на мъж и бих го казал и на сина си, ако (недай си Боже) попадне в сходна ситуация.

И изобщо не съм черноглед, нито злобен. Приказвам си, какво толкова?

И някоя от вас ще ми обясни ли какво е "курва"? Тая дума я има в тълковния речник, обяснена е. Само не е обяснено може ли жена, която си е заебала семейството дали може да се нарече с тази дума?

Дай да се посмеем.







Тема И ако те сменят пак по същия начиннови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 14:58



акъла ти какво ново ще роди?



Тема Що му е на акъла ми [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 15:01



да ражда бе ?
Живота си върви - недоволните си лаят....



Тема Ти откога си в този клуб? [re: MonaMonsano]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 15:06



Съвсем отскоро ще да си, щом дрънкаш глупости по мой адрес. Ай, писнало ми е от такива, като теб. Като кокошки кълвете по моите мнения, не следите целите разговори, хич не ви е ясно за какво става дума, плямпате после празни приказки.

Синът ми е на 20 години, аз - на 47 и отдавна си разговаряме като мъже, а не като баща и син.

"ще му объркаш и на него разбиранията за живота! " И на него... Щом като И на него мога да объркам разбиранията, значи има И други пострадали от мен. Би ли ги посочила? Чакам.





Тема Аз китката взех, ама после той си я [re: ASSASSlN]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано30.08.07 15:11



поиска обратно...

Смяяяях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.