Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Един деннови [re: Lostway]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано13.09.07 14:12



ще ти светне че всичко туй става защото си го позволил - и ще се промениш за 1 минутка.



Тема Re: Ти колко мъже си обичаланови [re: ASSASSlN]  
Автор dgessi (непознат )
Публикувано13.09.07 23:16



реално един:)



Тема Re: Аватарчеее, женска им работанови [re: ASSASSlN]  
Автор dgessi (непознат )
Публикувано13.09.07 23:25



поне е ясен мироглед:)



Тема Един си обичаланови [re: dgessi]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано14.09.07 02:38



"Асасинне , ще ти кажа от моя гледна точка какво е обич,не говоря за тази обич която се влияе от външни признаци или имотно състояние това не е обич-за мен да обичам някого това е желанието да даваш , да си с този когото обичаш дори и когат о всички са срещу него ,да го обичаш за ради него самия а не заради това какъв би искала да е, да може ш да го приемеш такъв какъвто е с всички плюсове и минуси и пак да го обичаш .Поне така е за мен"

Значи така си обичала този един мъж? И какво стана, че се разделихте?



Тема Re: Един си обичаланови [re: ASSASSlN]  
Автор dgessi (непознат )
Публикувано14.09.07 21:39



Бих ти отговорила,Асасине но това само ще отклони темата ,разделихме се безвъзвратно е приела съм фактите , сама си гледам детето и не искам издръжка.Знам само че ако някога обичам отново бих дала всичко от себе си!



Тема Re: Уважаеми жени, какво означава "обичам"?нови [re: ASSASSlN]  
Автор klarichka (бъдеща свекърва)
Публикувано15.09.07 01:00



наистина зависи от жената. съжалявам. най-вече от претенциите.
аз нямам. т.е. мислех, че имам, но се залъгвам.
всеки иска нещо истинско. ако те обичат - обичаш. искаш да получаваш. ако получаваш - даваш.
готова съм и само да дам. исках дълга коса и обеци. сбогувах се с това. сега искам човек.
само когато си узрял, можеш да го направиш. незнам за себе си, дали съм узряла. знам, че мога да дам, защото имам какво. имам любов, да дам. човекът е далеч от мечтания. принцът на бял кон умря. хубавото на другите е, че не са идеални. в разбирането и приемането на това се крие щастието. не само за мъж - жена, за приятелството също.
ако беше идеален - щеше да е скучно.
така - има към какво да се стремя, има какво да се уча да приемам като процес.
любовта е път. пътуване. там няма обеци, пари, втори, пети, десети, дори добър и лош няма. тя сама идва. и истинската - тя не си отива. тя си е тук - ако ли пък не, не е била истинската.

Freedom awaits, open the gates
Open your mind, FREEDOM'S A STATE


Тема Re: Уважаеми жени, какво означава "обичам"?нови [re: klarichka]  
Автор *жeнa* (ентусиаст)
Публикувано15.09.07 01:05



ако беше идеален - щеше да е скучно..нда...много млада ми звучиш...





Тема Благодарен съм ви. Много. Още един въпрос.нови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано15.09.07 17:28



Дотук всички разказвате за обичта си към ЕДИН. Имам предвид един БРОЙ мъж в даден момент.

Но някои от вас съвсем убедено твърдят, че обичат двама. Съпруга и някой си друг - колегата, първата любов...

Как го правят тоя номер - не ми е ясно. Вероятно в дясната камера на сърцето е съпругът, в лявата - любовникът?





Тема Re: Благодарен съм ви. Много. Още един въпрос.нови [re: ASSASSlN]  
Автор *жeнa* (ентусиаст)
Публикувано16.09.07 00:15



Ето аз съм една от тия жени, дето обичат повече от един мъж едновременно.
Ами..обичта е съвсем различна..
Ти как обичаш двете си деца(ако имаш?)..Е..аз имам четири...Всичките ги обичам..И..любовта ми към тях не е ... по 1/4...Към всички е 100% обич..
Няма да ме разбереш, ако имаш само едно дете..
ГЛЕДАЙ ПЪТЯ КЪМ БАЛКАНА, КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПО НЕГО СЕ МИНАВА, ТОЛКОЗ ПО ШИРОК И ХУБАВ СТАВА, ТЪЙ И С ЛЮБОВТА НА МАМА, САМО СТАВА ПО ГОЛЯМА ЩОМ ОБИЧА ДВАМА.
.това е цитат от детска книжа "Рожден ден в гората".....понякога го четях на дъщерите си, когатоимаха съмнения,че не са достатъчно специални за мен..

Сега..за мъжете..
Самите мъже са различни..и съответно чувството, което изпитвам към тях е различно..
Примерно..имам приятел, когото съм обичала и продължавам д аобичам като брат..
Имам колега, когото много харесвах ...чисто сексуално във време, когато не исках да си го позволя...и се страхувах,че ще остане само един секс...та..там трансформирах това усещане в ...чисто приятелско..Оказа се страхотен човек..Още сме приятели и си споделяме разни неща..Всъщност всякакви..Помня,че като се омъжих ми каза,че съпруга ми е единствения овек на когото някога е завиждал..Лаская се да мисля,че е било заради мен...макар,че..е възможно да си има и други причини..
Имам любовта към съпруга си, която..никога не е била влюбване, страст или..някакво непонятно чувство..Тя се появи вследствие на дълбокото ми уважение към неговите качества и невероятния му интелект..и общите ни интереси и цели и...естествено привличането помежду ни...Сега всички тия неща си стоят..непроменени..Може би дори привличането помежду ни..., макар че...никой от нас не гледа в тази посока..
Любовта към сегашния мъж..Той е точно това, което ми е липсвало и ми е било нужно към времето в което се появи в живота ми.... Като лекарство за наранената ми душа.. Не е съвършен.. Няма очаквания към мен.. Някак успя да включи майчиния ми инстинкт и желанието да го спасявам от него самия от една страна..от друга се възхищавам на идеите му, на интелекта му.. Той успява да се зарадва на моята инициативност, без да ме спъва.. Когато трябва е където трябва.. Топъл и добър човек е.. Човечен..истински..реален..земен.. Не знам...дори не мога да определея кое ми харесва точно.. Може да е това,че свири на китара? Или,че харесваме една и съща музика? Че и двамата обичаме разходките сред природата?
Сигурно след години,ще мога да кажа повече... Сега знам,че ми е хубаво с него..Пък..дали е любов?
..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.