Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Тойнови [re: Lostway]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 13:14



Любов -трънки. Абе като излезеш от пуберитета незнам има ли такова нещо. На моя хубосник по 100 пъти на ден му казвам че го обичам. Като ми звънне по телефона - ооо писе , коте , писанче , обичам те. Ама то не е от любов към него а от любов към мене. И двамата се лигавим и се преструваме че се обичаме безумно. Гледаме да има спокойствие в къщи и поне малко щастие защото последните 10години си отровихме живота с простотии. Сега се правим на влюбени котараци зада има само мъркане и уют в дома ни. Иначе е кошмар. Такава лигла и като момиче не съм била- то тогава изобщо не съм била лигла де . Даже едно обичам те неможеха да изтръгнат от устата ми.Да ме видите сега -баси , даже на моменти съм си неприятна но си играя ролята. Ами просто обичам мене си - това е.



Тема Re: Забравил съм още видове женско обичаненови [re: ASSASSlN]  
Автор dgessi (непознат )
Публикувано13.09.07 02:10



Асасинне , ще ти кажа от моя гледна точка какво е обич,не говоря за тази обич която се влияе от външни признаци или имотно състояние това не е обич-за мен да обичам някого това е желанието да даваш , да си с този когото обичаш дори и когат о всички са срещу него ,да го обичаш за ради него самия а не заради това какъв би искала да е, да може ш да го приемеш такъв какъвто е с всички плюсове и минуси и пак да го обичаш .Поне така е за мен



Тема Re: Забравил съм още видове женско обичаненови [re: dgessi]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано13.09.07 03:27



Я какъв хубав въпрос. Чета и се уча. Значи това нещо любовта се оказа, че всеки по свой собствен начин си го разбира. Интересно, интерсно...

Avatarx


Тема Re: Нищо такова ;)нови [re: Lostway]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 09:01



Не си прав. Ето ти една поезия, която не е точно за влюбени, но никой не може да отрече качествата и. Яворов.


Проклятие


Душата ми, жена, душата ми бе храм
на смелите мечти и светли вдъхновения.
Проклет часа, когато те въведох там! -
Когато сред безименните въжделения
посегнах и извиках: името и знам.

Въведох те светица върху царствен трон,
на моя девствен блян облечена в порфирата.
И волята ти, думах, нека е закон:
доспехите на воин, на поета лирата,
благослови ги! - шепнех, в тих молитвен стон.

Но стана ти и с яд, разметнала коси,
одеждите разкъса, - своето нещастие! -
Кикотене безумно храма огласи...
Ти в блудна голота вертеп на сладострастие
душата ми направи: че бе - което си!

Проклет, жена, часа, когато жадна плът
внезапно те съзрях в мъглата на молитвите.
Посърнали, сънливи дните се влекът...
Угасна жива мощ, калена среди битвите!
И плач е песента ми, плач в изгубен пьт.


Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: А за теб какво означава "обичам"?нови [re: Vestica]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 09:16



Сега искам аз да "обичам", без много приказки, без формули, а така простичко, всекидневно.

Дано ти се случи и дано е споделено.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Нищо такова ;)нови [re: Severous_Snape]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано13.09.07 09:20



Приемам забележката, поезията, която ми заби е жестока наистина.
Моите уважения.
Към днешна дата отхвърлям обаче вариянта със сантименталния привкус.
Още не ми е втасало тестото може би????
Ени уей, ще помисля малко повече, като превъзмогна емоциите!

Пак благодаря за Яворов, препрочетох го..



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Тема Re: Нищо такова ;)нови [re: Lostway]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.09.07 09:22



Помисли си и за другото, което ти казах. Смени си титлата. Тези неща все пак имат своето значение и макар да си нов, не е редно да си убит.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Нищо такова ;)нови [re: Severous_Snape]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано13.09.07 13:15



Тая мойта тъпата ме направи на нищо, що болка, що унижение преживях, щот при мен освен изневярата й има и други компликации. Та затова се кръстих така. Ша дойде време и за промяната, ама като я реализирам, щот ся са дела, простотиите от нейна страна нямат край.... И с детенце имам проблеми- ту мога да го виждам, ту го навива и то ми казва, че сега не е удобно или не иска да е точно сега с мен....
Брат, тъжно ми е още, та затва ника е умрял, ама ша се роди. Дано скоро.

Изгубих всичко, но ще намеря себе си.


Тема Ти колко мъже си обичаланови [re: dgessi]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 13:33



?



Тема Аватарчеее, женска им работанови [re: avatarx]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.09.07 13:38



Аз ги бъзикам, те се взимат насериозно. Никога няма да проумея тия тръпнещи женски души. Всъщност аз отдавна съм се отказал да ги разбирам.

А аз обичам една жена по следния начин:

Или ме привлича или - не. Толкоз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.