Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Ти каквонови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:27



вече натам ли заби мисълта ти ?





Тема Re: Ами вчеранови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.08.07 23:33



Саси ми каза, че не разбирам "иронията и подсмисъла на думите" и аз този път си казвам: "Айде направо"





Тема Re: Щото [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:54



Изоставянето заради друг...е решаващото за кое?
Аз мисля,че е по-почтенно, от продължаване на двете връзки успоредно.. Появи ли се нов мъж в живота на една жена...къде е мястото на предишния?
Не мисли само за конкретен случай...Дори не мисли за семейни хора непременно.. Представи си,че са още гаджета... Същото е.. (поне, докато няма деца -определено е същото)
Повече ли би уважавал една жена, ако си има любовник и всяка вечер идва и си ляга с теб и..секса си е секс и..всичко останало изглежда същото?



..
Честно казано...някой бяше казал,че любовта, както и изневярата не са за аматьори...(може да не цитирам съвсем точно)...,
но...ако отговора ти е ДА..за мен означава,че предпочиташ да те правят на глупак, вместо да чуеш истината...




Тема А какво ще кажеш [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:12



въпросната жена да изостави новата си тръпка заради постоянната връзка(брак или каквото там му е името) ?
За мен това е редно - а не да се изгаря всичко до основи в името на хормоналните и обърквания.
ПП: Като разумен човек мога да проявя разбиране. Донякъде.
За теб може и да означава че предпочитам да съм глупак - за мен означава че избирам по-малкото зло. Ще дам за пример самата теб.



Тема Ааааа, [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:14



това си е неговата ирония и неговия "под"смисъл - прави го в отговори към него ако обичаш





Тема Re: А какво ще кажеш [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 01:06



Много малко са мъжете, дорасли в този момент да изберат по-малкото зло...
И..не давай мен за пример..
При нас нямаше изневяра..


Мъжът в моя живот с когото замених съпруга си, беше между нас 2 години след като се разделихме...
Мисля,че има известен нюанс..



Тема Дадох те за пример [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 01:38



с това че не си успяла да балансираш достатъчно добре - както и да е.
Имаш право че ситуацията не е буквално същата при теб (поне доколкото знаем от писаното).



Тема Не искам да балансирам.. [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 12:44



Обичам почтенните отношения...На тях се гради доверието..
Ако има нещо, което е останало между мен и съпруга ми, то е ...доверие... Колкото и да е ...странно.

Впрочем, не мисля,че един мъж може истински да прости една изневяра на съпругата си и да я забрави..независимо от това какво казва...и..независимо от това дали той е изневерявал или не... ОСВЕН, ако..не се интересува чак толков аот съпругата си...,но..това е друг случай..
Разбира се, така мисля аз...(сигурно, понеже на мен не би ми било все едно..)
Хора всякакви...ситуации също..





Тема Re: Уважаеми жени, какво означава "обичам"? [re: *жeнa*]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.08.07 12:56



След месец и една седмица навършвам 51 и подкаравам 52

което не ми пречи да си падам по качествен джаз, примерно
и по умни жени
също примерно



Тема Re: Уважаеми жени, какво означава "обичам"? [re: Orcad]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 12:59



Ндам...точно така и предположих...


За качествения джаз междувпрочем няма възрастова граница...
А за умните жени...хм..Трябва да си умен мъж, за да не се страхуваш от това да си "падаш" по умна жена..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.