Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Лепя етикети с лека ръка ли??? Тц!нови [re: Marygold_vn]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 18:17



Хич не ми е лека ръката. Много тежко даже удря. Мнооого добре прецених какво да кажа на младежа, който хич не е младеж. Преди малко си поговорихме на бележки, в събота - наживо.

Питах по отношение на кои жени се употребява тази дума? Ще ми отговориш ли нещо?



Тема Re: А за теб какво означава "обичам"?нови [re: Vestica]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.08.07 18:32



Хм

Не можах да намеря едно страхотевично парче- "Кервана",
Джо Завинул и Стен Гетц


ама парчето е култово и още камара други го правят


направо ме замисли
от мен имаш

цвете
поклон
целувка на ръка



Тема Настръхна минови [re: Vestica]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано30.08.07 18:32



косата, като прочетох твоят отговор. Боже, колко истина има в думите ти.
Браво. Много добре казано. Май и аз, за моя жалост, съм такъв консуматор на обич.



Тема Re: Уважаеми жени, какво означава "обичам"? [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано30.08.07 19:58



Да обичаш означава да си винаги там, когато има нужда от теб и да те няма, когато иска да е сам.
Да правиш повече за този човек, отколкото би направил за себе си и да не чакаш нищо в отплата. Да правиш всичко без да те молят.
Щом простиш, да забравиш какво си простил.
Във всяка твоя мисъл да присъства - дори когато съзнанието ти е насочено в съвсем друга посока.
Да му разрешаваш да греши и да не му триеш сол на главата за това.
Да не смесваш неговото щастие с твоето.
Да му дадеш пълно доверие и свобода.
Да помниш, че не ти принадлежи. Принадлежат ти само миговете прекарани с него.
Да усещаш, че да даваш е по-голяма радост, отколкото да получаваш.

Ей такива едни работи...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Доста теоретично .... [re: Бaтko]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 21:36



Приятелството?





Тема Re: Уважаеми жени, какво означава "обичам"? [re: Orcad]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 21:45



Хм...ти да не наближаваш 50-те?

...онзи особено егоистичен период...за мъжете...



Тема Re: Ти откога си в този клуб? [re: ASSASSlN]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 22:09



Ай, писнало ми е от такива, като теб. Като кокошки кълвете по моите мнения, не следите целите разговори, хич не ви е ясно за какво става дума, плямпате после празни приказки.


Туй...все се канех да ти го напиша на теб...

Виждам,че и теб те дразни...значи можеш да разбереш подразнените от твоята "тежка ръка"...понякога

"ще му объркаш и на него разбиранията за живота! "не е задължително да го тълкуваш, както ти го тълкуваш: Щом като И на него мога да объркам разбиранията, значи има И други пострадали от мен. Би могло да се тълкува и" Както са объркани твоите разбирания за живота"..,но...ти подобно твърдение изобщо не можеш да допуснеш, понеже...винаги и за всичко си прав и...всички трябва да си сверяват часовника по теб...
Ей това ти е много голям проблем..


Ничщо лично...просто поглед отстрани..на новопоявил се човек в клуба..Виждам,че и по-ранните клубари са го забелязали "напоследък"...



Тема опс... [re: MonaMonsano]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 22:11



Извинявам се,че съм те дублирала...(не бях прочела всичко..)
Но..това само показва,че не само аз мисля така..



Иначе...браво на Иван...,чак от Казанлък да дойде на купона...Сериозен човек е явно..



Тема Re: Брато, братооо, майната й на твойта [re: Lostway]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 22:17



Ако си беше посипала главата с пепел...и продължеше да не те обича вече(т.е да продължи да обича другия?), повече ли щеше да я уважаваш?

Винаги съм се чудила..защо има хора,които смятат,че вината непременно е само и единствено в единия...
Ти беше ли добър съпруг и баща много преди да те зареже жената? И...какво не беше наред във връзката ви?
..
Не държа на мен да отговориш...На себе си отговори..за да успееш да преосмислиш нещата и колкото и да те боли, да видиш,че и ти имаш някакви грешки в поведението.. После..може да успееш да й простиш...
Не е нужно да ти иска прошка тя..
ЧОвек прощава заради себе си, а не заради другия..
Прошката ще ти позволи да продължиш напред ..
..
Може пък тя да си мисли,че ти й дължиш извинение?





Тема Re: Кажи им го на жените, кажи го! На мен все не [re: ASSASSlN]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 22:20



Ей това е проблем..че мъжете чакат проблемите да разрушат душите им, преди да ги...забележат...
Мили мъже, говорете повече за проблемите си...Споделяйте с жените си какво не ви удовлетворява във връзката ви..Поущрявайте ги и те да споделят какво още бихте могли да направите за връзката ви... Думите "оичам те" са чудесни, ако не се злоупотребява с тях и ако са казани на точното място и в точното време...
..
И...вместо да търсите рецепта за превземане на женското сърце...просто обичайте жените...Нищо не е по-привлекателно за една жена от това ДА СЕ ЧУВСТВА обичана..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.