Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Един доста тъжен ОФФ!нови  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано24.08.07 15:40



Днес един човек сложи край на живота си.Сам и по собствено желание.Доколко с ясно съзнание за действията си-не знам.Вярно-възрастен,с доста болежки,загубил през последните 8год. син и съпруга.Онзи ден успях да го спра,но тази сутрин-не.

Какво ли му е било,че да направи тази стъпка?Колко ли сам и изоставен се е чуствал?И колко ли тежко трябва да му стане на човек,за да посегне на себе си?Какво ли трябва да му мине през главата?Колко ли безнадежден трябва да е живота,за да го направи човек!??
Извинете ме,но съм тъжен.Не ми беше близък,но някак си се почуствах много зле.И в същото време се сещам,колко много хора се оплакват,тръшкат,правят трагедии от и за нищо!
Извинявайте още един път.Това просто бяха размисли,не е задължително да отговаряте.
Сори!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.08.07 15:46



Ти си го казал- било му е безнадеждно. Когато човек не очаква нищо от бъдещето, наистина няма за какво да живее и защо да се мъчи. Само че не всички имаме тази смелост да го направим.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 16:16



И в същото време се сещам,колко много хора се оплакват,тръшкат,правят трагедии от и за нищо
Нали знаеш приказката "куче, което лае, не хапе". Та и правенето на трагедии в този смисъл може да е вид терапия. Защото когато на човек му е много тежко, ако се затвори в себе си, ако няма с кого да сподели, на кого да се изплаче, може да се побърка.
Моя личен опит е, че тръшкането и реването в клуба ме извадиха от дупката.
Тук разбира се изключвам случайте, когато се прави интергалактически проблем от счупени нокът бримката на чорапа или кво казала колежката за другата колежка.

Жалко, че човекът не е намерил на кого да се опре в този труден момент. Дали не е имал близки, или всички са се залисали в своите си проблеми и проблемчета с мисълта "е, ще се оправи"? Кой може да каже, а и какво значение има сега?



Дано наистина няма ад, защото той вече е преживял своя такъв, за да стигне дотук.



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано24.08.07 16:29



Той просто е отишъл при тези, които обича...
Убедена съм, че всеки човек трябва да има право на това...
Вярвам, че Бог му е простил.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор bubble ()
Публикувано24.08.07 16:53



мир на праха му и дано е намерил спокойствие в отвъдното...



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано24.08.07 17:20



Съболезнования за случилото се!
Само не се обвинявай по някакъв начин, че не си го спрял втория път. Това са решения, които не завсият от нас, независимо какво си мислим и, какво ни се иска.
Никой не умира и ден и миг преди часът, който му е писан.
Аз...не вярвам в смъртта.



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 17:29



Снощи се разревах в халите...

Стои там на един ъгъл една баба с китка здравец. Минавам покрай нея и тя ми говори нещо съвсем тихо. Питам я какво има и тя ми казва: "Моля те, купи ми малко сиренце, много те моля искам малко сиренце." Като й подавах пакета, горката трепереше...а аз се разциврих пред всички...
Ами такива хора посягат на живота си, забравени от всички, принудени да се молят за насъщния. Господа управниците трябва да се разходят из народа да видят докъде го докараха, а не само да се крият в мерцедесите си....



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано24.08.07 17:37



Доки, когато някой загуби всичко, което е осмисляло живота му, се предава. Разбирам го. Разбери го и ти. Не се упреквай, не си могъл да го спреш, това не зависи от теб. Избрал е един от пътищата, за да продължи нататък... Съжалявам и е гадно, и няма какво да се каже. За нас остава да си правим отрано равносметката за истинските важни неща в живота ни. Да не изпадаме в дребнавости. Мама Мърморанка правилно го е казала. Когато имаш къде и на кого да си изплачеш болката, вече не е толкова страшно и можеш да я преодолееш, но когато останеш затворен единствено и само в себе си, да, тогава е трудно и безсмислено...



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано24.08.07 18:16



Да, разбирам го, не е виждал смисъл, не е виждал светлинка ....... за какво да живее, за какво му е такъв живот, изпълнен само с болка.....

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: 1]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано24.08.07 18:23



В отговор на:

Стои там на един ъгъл една баба с китка здравец. Минавам покрай нея и тя ми говори нещо съвсем тихо. Питам я какво има и тя ми казва: "Моля те, купи ми малко сиренце, много те моля искам малко сиренце." Като й подавах пакета, горката трепереше...а аз се разциврих пред всички...


И аз съм ревала в подобни ситуации. Не знам дали заради самите възрастни хора или поради факта, че веднага си спомням за моя дядо, който си отиде на 98 години, и с когото прекарах доста време, до края му.

Редактирано от Hungry eyes на 24.08.07 18:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.