Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 16:56



Кое му е обидното, та аз даже нямам скала, за мен просто кучката си е кучка!

някак не можах да схвана какво е зла кучка и щом има зла би трябвало да има и добра, нали!
Их, то май "кучките" са от мъжката компетенция!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:56



Ха Ха Ха - "гладните и озверели български мъже". Помогнете моля ви и ни нахранете и няма да сме свирепи:) Твоя бившия ако е от БГ и той ли е такъв кандидатмилианерко? Незнам, но повечето от нас спокойно си ходят и по заведения и по почивки, отколкото прехвалените ти чужденци, дето малко ли съм ги виждал /в собствените им страни/ как се плюнчат 2-3 часа на една бира или седят 4 човека на 1 бутилка вино /само това/ с часове в ресторанта. Ми кат не ти харесват мъжете тука - чертата и готово:) Ама явно хич не си доволна и от това, щото....толкоз злоба не се натрупва току-така.



Тема Именнонови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 16:57



че за теб кучката няма градации което вече определя че я слагаш на едната крайност в скалата добро-зло.
ПП: Мислех че си женско, не намесвай мъжките мозъци





Тема Re: Милионерканови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:59



Ма не те задължавам да ми повярваш.


Радвам се, че не ми вярваш. Току виж пак си ми пристигнал и без презервативи тоя път.


Радвай се, и не ми вярвай. Предпочитам да не ми вярваш, и е безсмислено и вредно за мен да го казвам това.


Затова просто ще си мълча и ще презирам стотинките на "богатите" и "свестни" бг мъже.


Дето ги мързи да нахранят поне дечицата си. Толкова са им мили заплатите и парите им, че жените са им виновни за всичко, и за беднотията, и за мързела и неграмотността, и за всичко бе.


Айде, почвай да ме изкарваш виновна за всичко, точно това очаквам от бг мъж, и така и ще стане, басирам се, и истината няма да има никакво значение, на кого му трябва истината.


Не и на теб. Всяка удобна лъжа ще ти е по-хубава и по-сладка.



Тема Re: Рокси,нови [re: Roxana]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 17:02



Мога да призная мъж с няколко, поне, пъти над моя доход. По простата причина, че ако се налага да го уважавам, поне трябва да има за какво.

това звучи като, че ли уважаваш дохода на човека, а не него като личност!


Или грешно съм разбрала!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 17:02



Извинявам се, че ти писах ти верно си КЛ /куха лейка/. Можела това- можела онова. Ми направи го и спри да цвилиш! А туй дето го изброи си го имам и беза да се налага да се женя:) Е без издръжката, щото не ме хрантути никой. И си вярваш обаче:) Ако си в Сф на 4-ти км има специализирана помощ за теб:) Се ревеш за пари и някой дето така и так, ама ся пък да не е прекалено богат:) Ами я кажи от колко до колко трябва да му е дохода и до колко пари да има? После ако забогатее повече ще се разведеш ли?:) А ако пообеднее?:) То толкова побъркано чудо кат теб няма - ти биеш всички. Остава да си повярваш, че си Клеопатра и кръга ще се затвори:)



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано28.08.07 17:03



Доста весели неща прочетох в темата, но, честно казано, не възнамерявам да размишлявам обстойно по нея, защото разбирането ми за партньорските взаимоотношения някак не се вмества в дефиницията, че единият може да служи за "парцал" за забърсване на пода и останалите нуждаещи се повърхности, ако е с по- малко доходи. Изобщо подобен род "анализиране" надали е в състояние да доведе до каквито и да било хармонични отношения.
Иначе, признавам, беше ми много забавно да почета това- онова.





Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: PipilotaViktualija]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 17:07



Но със сигурност нямаш обяснение и защо българските мъже смятат, че с подобни издръжки, доходи и похвати все пак са добри съпрузи и бащи, нали?


И при това се оплакват, (цяла тема в съседство), как жените били меркантилни?


Та значи, ти смяташ за нормални мъжките оплаквания, а женските са без абсолютно никакво основание, даже децата ти да гладуват и да боледуват?


Какво значение има все пак, щом закона категорично смята за справедлива издръжка от по 50 лв/месец на дете?


Просто е....абе хора, забравен ли е Освиенцим?


50 лв месечна издръжка на дете е Освиенцим, няма какво да се лъжем. Ако Освиенцим е законен в България, какво тогава е нормално?



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано28.08.07 17:08



Ама ти май наистина си вярваш в това, което си написала? Имам предвид първото то изречение.

Наистина ли мислиш, че мъжете, където и да са родени и възпитавани те, са толкова наивни, че в деня на сватбата, образно казано, да подаряват къщи, банкови авоари и прочие приятни придобивки?
Хубаво е обаче, че още живееш с такива надежди и мечти...



Тема Re: Именнонови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 17:09



Женско съм все още


Ей, не може да се разберам с теб за скалата на кучката
Има още доста да поуча за това явление

п.п. Понякога се срещат доста изкушаващо предизвикателно-интересни мъжки мозъци!

Ближи си сладоледа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.