Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Я да си призная :)нови  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 20:58



Жениии жени, успяхте да ме накарате да стана женомразец.
Да има случайно някоя, която не възприема себе си като стока и не гледа да се продаде мяксимално скъпо, като същевременно не не мисли мъжа за подвижен портфейл?
Аз мисля че и да има ще да е на по малко от 7 г.


Що не вземете направо да си сложите по една тарифа - за едикакво си и за едиколкоси време - такъв подарък или направо толкова пари. Като във фитнес зала. Ще е по-честно поне.
Тези, които ще тръгнат да ми обясняват как някога са обичалли някой - да пропуснат, лъжи не ми се четат.



Тема Не се продавамнови [re: XAXO]  
Авторeтo aз (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:13



Или поне не за пари


Винаги до сега съм имала пари(някакъв късмет) и може би затова не съм тръгвала с тая идея напредАма кой знае какво щеше да е ако нямахЕ за това не мога да говоря
Но не ни намразвай

Ще ти мине някой ден



Тема Я се скрийнови [re: XAXO]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 21:14



и си заври мнението в г..а.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 21:15



Жениии жени, успяхте да ме накарате да стана женомразец.
Няма страшно, батенце!
Хей тука има едно

- вземи, влез там, запознай се! Жени няма да намериш - гарантирам ти! Може да ти хареса - човек трябва от всичко да пробва в тоя живот...
Чааоо - чаааооо (искам да видя как маха ръчичката с мека китчица!)
п.с. - да не дойдеш после пак да се оплакваш, щото, ако и жените , и мъжете, ни тъ кефят...да те пратя в зоопарка освен?...(не знаеш на какво е готова една маймуна за един банан! - гледала съм по телевизията... - ама , на теб, и това ще ти е пак меркантилно отношение...)



Тема Re: Я се скрийнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:28



Нещо друго мога да завра в твоя, само дай адрес за доставка



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Markizata]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:30



Тъпи създания сте ей, не очаквах друга реакция, ама направо ме изненадахте тоз път. Човек винаги има какво още да научи за женската тъпота - Маркизооо, къде видя да пиша, че съм почнал да си падам по мъже лезбийо



Тема Абе, ти защо се обграждаш с едрогърдинови [re: XAXO]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано27.08.07 21:41



манекенки или друга подобна паплач??? Писна ми да ти чета новоизлюпените истини. Като срещнеш ИСТИНСКА жена, ще разбереш, че не всички са меркантилни! Ама, такива обобщения - моля те! Спести ни пък на нас излишното четене

Ама ха, ХАХО



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 21:44



С тоз речник, че и неграмотен (виж това и го запомни много добре - леСбийка се пише със "С"!

)
Коя жена ще ти обърне внимание - дори срещу пари? (забравих - с пари всичко се купува...ама за такива като теб, трябва да са МНОГО пари и да е МНОГО закъсала...) а ти, май, нямаш нито едното, нито другото. Bad 4 u!
Съжалявам, че ще те разочаровам, но не всички мъже се сблъскват с твоя проблем.



Тема Re: Абе, ти защо се обграждаш с едрогърдинови [re: parvaty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:54



Някоя истинкса кат пишещи тук - мерси
Маркизо, не бери грижа за платените. Май на теб ти трябва някой платен мъж.
А тез, които уж нямали подобни проблеми - нямат ги - щот са тъпи и не знаят, че ги имат.
Много си компетентна нещо по въпроса за правописа на хомосексуалистка





Тема Re: Я да си призная :) [re: XAXO]  
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:56



Виж сега. Това, което описваш си е чиста проба проституция.
Това, което в действителност те дразни според мен е, че жените дискриминират по имотен принцип. Аз например съм на мнение, че представителките на нежния /прилагателното не е случайно/ пол са много романтични същества и се влюбват силно, дълбоко, истински, от сърце и душа .... , но в определена категория мъже, като слагат долна граница на финасите. Е стават и грешки понякога и после има ревове тука - "Ау той какъв е измамник, а как се държеше преди, какво самочувствие. Ауу оказа се без покритие. Ауу не ще да харчи /по мен/ толкова пари колкото аз очаквах ... Ах как страдам сега и колко много го обичам ... но ще трябва да се разделим ъъъъъ бхъ бхъб бхъъъб..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.