Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Я да си призная :)  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 20:58



Жениии жени, успяхте да ме накарате да стана женомразец.
Да има случайно някоя, която не възприема себе си като стока и не гледа да се продаде мяксимално скъпо, като същевременно не не мисли мъжа за подвижен портфейл?
Аз мисля че и да има ще да е на по малко от 7 г.


Що не вземете направо да си сложите по една тарифа - за едикакво си и за едиколкоси време - такъв подарък или направо толкова пари. Като във фитнес зала. Ще е по-честно поне.
Тези, които ще тръгнат да ми обясняват как някога са обичалли някой - да пропуснат, лъжи не ми се четат.



Тема Не се продавамнови [re: XAXO]  
Авторeтo aз (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:13



Или поне не за пари


Винаги до сега съм имала пари(някакъв късмет) и може би затова не съм тръгвала с тая идея напредАма кой знае какво щеше да е ако нямахЕ за това не мога да говоря
Но не ни намразвай

Ще ти мине някой ден



Тема Я се скрийнови [re: XAXO]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 21:14



и си заври мнението в г..а.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 21:15



Жениии жени, успяхте да ме накарате да стана женомразец.
Няма страшно, батенце!
Хей тука има едно

- вземи, влез там, запознай се! Жени няма да намериш - гарантирам ти! Може да ти хареса - човек трябва от всичко да пробва в тоя живот...
Чааоо - чаааооо (искам да видя как маха ръчичката с мека китчица!)
п.с. - да не дойдеш после пак да се оплакваш, щото, ако и жените , и мъжете, ни тъ кефят...да те пратя в зоопарка освен?...(не знаеш на какво е готова една маймуна за един банан! - гледала съм по телевизията... - ама , на теб, и това ще ти е пак меркантилно отношение...)



Тема Re: Я се скрийнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:28



Нещо друго мога да завра в твоя, само дай адрес за доставка



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Markizata]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:30



Тъпи създания сте ей, не очаквах друга реакция, ама направо ме изненадахте тоз път. Човек винаги има какво още да научи за женската тъпота - Маркизооо, къде видя да пиша, че съм почнал да си падам по мъже лезбийо



Тема Абе, ти защо се обграждаш с едрогърдинови [re: XAXO]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано27.08.07 21:41



манекенки или друга подобна паплач??? Писна ми да ти чета новоизлюпените истини. Като срещнеш ИСТИНСКА жена, ще разбереш, че не всички са меркантилни! Ама, такива обобщения - моля те! Спести ни пък на нас излишното четене

Ама ха, ХАХО



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 21:44



С тоз речник, че и неграмотен (виж това и го запомни много добре - леСбийка се пише със "С"!

)
Коя жена ще ти обърне внимание - дори срещу пари? (забравих - с пари всичко се купува...ама за такива като теб, трябва да са МНОГО пари и да е МНОГО закъсала...) а ти, май, нямаш нито едното, нито другото. Bad 4 u!
Съжалявам, че ще те разочаровам, но не всички мъже се сблъскват с твоя проблем.



Тема Re: Абе, ти защо се обграждаш с едрогърдинови [re: parvaty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:54



Някоя истинкса кат пишещи тук - мерси
Маркизо, не бери грижа за платените. Май на теб ти трябва някой платен мъж.
А тез, които уж нямали подобни проблеми - нямат ги - щот са тъпи и не знаят, че ги имат.
Много си компетентна нещо по въпроса за правописа на хомосексуалистка





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:56



Виж сега. Това, което описваш си е чиста проба проституция.
Това, което в действителност те дразни според мен е, че жените дискриминират по имотен принцип. Аз например съм на мнение, че представителките на нежния /прилагателното не е случайно/ пол са много романтични същества и се влюбват силно, дълбоко, истински, от сърце и душа .... , но в определена категория мъже, като слагат долна граница на финасите. Е стават и грешки понякога и после има ревове тука - "Ау той какъв е измамник, а как се държеше преди, какво самочувствие. Ауу оказа се без покритие. Ауу не ще да харчи /по мен/ толкова пари колкото аз очаквах ... Ах как страдам сега и колко много го обичам ... но ще трябва да се разделим ъъъъъ бхъ бхъб бхъъъб..."



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Cтapeц]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:59



Каква е разликата между проституция и това да се влюби в портфейла ти?
Прав си - романтични са по отношение на влюбване в предмети, ама за съжаление някои мъже не желаят да са такива.



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Cтapeц]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:00



А за дискриминирането - нека си го правят, ама защо трябва да излизат с номера "аз не съм такава" като си е такава.



Тема Re: Я се скрийнови [re: XAXO]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 22:12



Не можеш, щото съм стисната счетоводителка- карфица да ми завреш в задника, пет метра поцинкована тел ще извадиш.

Да не би да ти е малък и на това да се надяваш?

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Я се скрийнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:20



Дай адреса и сама ще разбереш не на какво се надявам, а какво знам





Тема Re: Я се скрийнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:20



Ще се почустваш излекувана





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:21



Колкото и да ти е трудно приеми за момент, че Жените наистина се влюбват и обичат.

Ще се опитам да използвам и друга аналогия. Например предполагам, че харесваш професията си и може да я работиш на много места. Ако аз нампример ти предложа за същата работа 5-6 цифрена заплата няма ли да я работиш с истинка любов и жар?

Това е и идеята на романите с прицовете с белите ферарита, зелените острови и къщите-замъци с многобройна прислуга.

Нещо като да удариш джакпота. Проблема, че всяка иска и от оттам идва разминаването - пуснах си фиша за шестица, а излезе тройка, много си я обичам, ама пак сте играя дано тоя път се падне.



Тема Адресът енови [re: XAXO]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.07 22:24



В София, За Полуидиотчето.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Адресът енови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:25



ок
доставката е с DHL



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Cтapeц]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:27



Аналогията ти не върви, щото за мен работата си е работа и бих работил всякаква работа в зависимост от заплащането. с малки изключения, морални



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Авторsimoneta (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:45



Ами аз например бягам от парите и разкоша в който живея в момента , защото за тях трябва да заплащам с цената на свободата си и това да си "надяна фередже и да си пускам връвчица през прозореца на свекър си за да ми купи хляб и мляко" Е питам аз моят етикет колко да е ?



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: simoneta]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:47



Каквото си търсила си го намерила,

Що не си доволна?



Тема Леленови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано27.08.07 22:53



доста популярна ще дойдеш щом цяла София те знае


Какво осчетоводяваш освен карфици мммм ?



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор MonaMonsano (непознат)
Публикувано27.08.07 23:05



Извинявай, ама ти защо си мислиш, че на някого му пука какво мислиш за жените?!?



С каква цел ни уведомяваш? И какво очакваш от нас? Въобще какъв ти е проблема?



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: MonaMonsano]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 23:12



Ела ми на гости и ще ти кажа :)
Да беше сложила поне др. цвят :)



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор MonaMonsano (непознат)
Публикувано27.08.07 23:17



1. Не си ми интересен.
2. Както пишеш в съседната тема :"Аз вирея само в нета".
3. Виж 1.

Лека нощ!



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: MonaMonsano]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 23:21



Лека, кат не съм ти интересен - що ме четеш? ;)
Сега да ти отговоря подробно на предишния въпрос :)
За да се чустваш осведомена и ако случайно (не дай си боже ) се разговорим някъде и ти кажа нещо, което няма да ти хареса - да си знаеш що съм го казал


В противен случай ще почнете да ми искате обяснения от рода - що така, пък не ми се обяснява винаги.
С една дума - За ваше сведение, пък дано някоя се осъзнае (което считам за невъзможно де, ама знае ли човек)



Тема Правилнонови [re: XAXO]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано27.08.07 23:32



Абсолютно правилно, подкрепям! Жените наистина се нуждаят от ясна тарифа, която да си татуират на... видно място! Така от пръв поглед ще разбираш, че ако имаш 5 (пет) лв - не можеш да посегнеш към жена хай клас за 5000 (пет хиляди) примерно. Хм, и е хубаво всъщност тарифата да се знае за какъв период време се отнася - пет на ден или 5000 на месец или там както е


Иначе се получават ей такива недоразумения като това твоето - и после хоп! - жените са ти виновни, ставаш женомразец и тем подобни хахавелщини. А така с тарифите всичко ще си е ясно, точно, почтено, дет се вика... Просто няма да ядеш черен хайвер със супена лъжица, щото и да си хахо, не си малоумен, знаеш, че не можеш да си го позволиш - и затова си купуваш от Метро кутийка, на която пише "Зелен хайвер с чесън". И мааааааш - с хлеб и домати! И ти е кееееф!

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Правилнонови [re: XeйЖивoт!]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 23:37



Да де, ама преди това трябва да минат на оценител. Теб може да те сложат за оценител . Ти всъшнос жена или мъж си, или си си обикновен боклук. Безполов.



Тема Аз съмнови [re: XAXO]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано27.08.07 23:48



черен хайвер...



Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Аз съмнови [re: XeйЖивoт!]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 23:55



ясно рибешки м.... некултурно е да го напиша цялото





Тема Хапвайнови [re: XAXO]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано28.08.07 00:02



хайвера с чесън и не ме мисли МЕН



Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Хапвайнови [re: XeйЖивoт!]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 00:09



Явно имаш опит в рибешкия м... с чесън, та затова го предлагаш.
Какво да те мисля, ама гледам ти нещо ме мислиш мен. Споко бе, не ме мисли, ако си се издразнил/а от нещо - сети се за хайвера и една крилата фраза за супата.





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.08.07 08:13



Нещо не си разбрал.
В човешката еволюция е заложено за женски екземпляри да се борят мъжките, да доказват, че стават за отглеждане на потомство и защитата му. Както при мъжките екземпляри е заложено да си хвърлят семето на повече възможни места, така при женски е развита способността да избира от стадото мъжкаря, който да я оплоди и да се грижи за нея и потомството и. Така е и в наши времена, жените търсят сигурност, закрила и спокойствие.
Не може да живееш в мансарда и да искаш да имаш красавицата на квартала, щото тя има предложения за вили в Бояна, Хаваите и т.н.



Тема Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: XAXO]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 08:49



уцията.

Съпругата на човек става само за секс. И то - не всички. 20% може и да се окажат годни за качествен секс. Останалите... Чоплят си носовете и се оплакват на, уж, приятелките си.

Но всички дърдорят едно и също, ама в различни варианти. Според някой от следните два случая.

1. Ах, ох, уф, пъш, бум, тряс... Материалното не е важно, важни са чувствата, важна е душата...

2. Ах, ох, уф, пъш, бум, тряс... Защо не ми дава издръжкааааааааааааааааааааа?

(Брато, виждам че се вживяваш като мен преди повече от 10 години. Писна ти на ***а вече, нали??? Хе, хе! Наздраве!)

Редактирано от ASSASSlN на 28.08.07 08:56.



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Melany99]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 08:50



при мъжките екземпляри е заложено да си хвърлят семето на повече възможни места,

Уааау, една жена за която изневярата не е проблем! Бравоооо! :))))
Жена мечта за всеки мъж!



п.п. Писна ми да чета клишета!

Ближи си сладоледа...

Редактирано от djavolche на 28.08.07 08:51.



Тема Re: Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано28.08.07 09:34



Съпругата на човек става само за секс


Освен,че това не е верно,замисли се дали вие мъжете и за това ставате





Тема Хахо,нови [re: XAXO]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 09:56



мисля, че си по-отдавна от мен в този клуб ? Но дори и да не е така ще ти обясня нещо, което явно не си разбрал. Ще започна с това, че "В къщата на обесник за въже не се говори" и ще продължа с това, че си много прав за темата, но не и за мястото, където си я пуснал. Това е като да влезеш целия намацан с мед в кошер с оси, като да се намажеш с кръв и да бухнеш в океана с акули, кат ода легнеш окован с вериги на ЖП линия след завой. Свършено е с теб. Няма те. Настъпи крокодила за опашката.
Ти луд ли си да пускаш тази тема в този кошер на оси, в тази бърлога на осверипели феминистки?
Тук трябва предимно да си съгласен с женската болка и мъка. Да оплюваш мъжете (дори и да са прави), да ги наричаш нещастници и некадърници, защото не могат да изхранят едно семейство с черен хайвер, а предлагат само тарама и да ги заклеймяваш за тяхната неудачност. И никаква критика към жените! Разбра ли ме? Иначе ще има сепуко.
Окаримаска, Анджин-сан ?

Но нека не забравяме, че богатите също плачат, че всички сме хора на този свят и т.н.

Хайде нещо по темата:



Успех от мен



Тема Re: Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: njakoya....tam]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 10:06



Абе те мъжете и за това не стават, ама не им отнемай последната утеха



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Роксиииииииии,нови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 10:17



Роксииииии, ако знаеш само колко мнооооооого жени си мислят, че секса е само това да си разтворят краката и ако могат поне малко да се овлажнят....
Ама това е друга тема на разговор. Все си мисля, че секса е изкуство, което не се повтаря, че това не е заучена програма. И така както има различни творци така има и различен секс. Това което на теб ще ти хареса на другия няма да му е въобще приятно, да не говорим за харесване.
Ама, вие жените се специалисти в тази част. Аз къде съм тръгнал някакъв си неук мъж да давам акъл.





Тема Re: Хахо,нови [re: Rado™]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано28.08.07 10:23



чета и не мога да повярвам, кво ви става бе хора????
това,че някое тъпо парче ме е накарало да страдам, не значи че трябва да анатемосам всички мъже.......................
да факт е, че ххххххххххххххххххххххххххххги ги тресат комплекси и трудно свикват в днешните условия- мрънкат и обясняват колко меркантилни са станали жените - еми нали някой трябва да изкарва пари!!!!!!!!!!и докато мъжете чакат/да си намерят по лека работа, да си намерят по-високоплатена работа,да си намерят по-богата жена/жените работят,правят бизнес и пари.Естествено,че след като вече са доста по-независими от мъжете ще имат по-високи изисквания към тях.
Ако мъжът ми седи пред телевизора, мрънка и не ме подкрепя- е за кво ми е той- по добре да си родя дете и него да дондуркам.
защо ххххххххххххххххххххххса такива комплексари, имаме ли вина и ние жените?



Моля без обидни обобщения!

Редактирано от anbra на 28.08.07 11:06.



Тема Re: Роксиииииииии,нови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 10:33



Радо, парче мъжко със неизмеримо самочувствие.

Иди в арабска страна, за да видиш как една жена използва правата си да не работи и само да харчи и да е красива за мъжа си.


Иди в някоя от монархиите по Северна Европа, за да видиш меркантилността на образовани и осигурени жени, за които най-нормалното нещо на света е да очакват от мъжа си всяка възможна подкрепа.

Иди в Америка и виж какви права има една жена и как мъж не може дори да я докосне без нейно позволение, изразено в точно определени и регламентирани случаи, иначе мъжа влиза в затвор за изнасилване и плаща като поп обезщетения за секшуъл харасмънт.


Точно с борба и много работа тези жени са си извоювали статут на недосегаеми, и много са се борили за правата си, и закона го е признал, и така е навсякъде, където има закон, законодателство и цивилизация.


А българския мъж седи на минимална работна заплата и реве колко са меркантилни жените, а междувременно разведената му бивша съпруга отглежда децата му на смешни издръжки, с които не моеш да си купиш даже кафето за деня.


ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх


ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

За какво изобщо ставате, ще ме осведомиш ли? Кога ще чуя нещо различно от способен, работлив и съвестен мъж, нещо различно от редовното мрънкане за меркантилността на жените?


Да си милионер, и да те нападне Ан Никол, даже тогава не си за жалене, поне си намазал готина жена. От какво точно се оплаквате бг мъжете, че понякога плащате някое първо кафе на първа среща за по пеесе стинки?


ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх
Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Рокси, синът ми има рожден ден - става на 20 години, така че няма да мога да търча след теб да трия обидните ти обобщения за българските мъже, затова те моля поне днес си ги спести! Добре би било в нашия клуб изобщо да си ги спестиш. Благодаря за разбирането.

Редактирано от anbra на 28.08.07 11:02.



Тема Е че,нови [re: SAD7]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 10:39



кво съм казал аз? Нали това му обяснявам, че не му е за тек темата, ти скачаш срещу мен. А по въпроса, какъв е процента на цуцащите жени от мъже и на цуцащите мъже от жени не искам да го повдигам, защото процента на жените в този клуб е много, ама много по-голям от мъжете. И спора става с неизбежен край.





Тема Re: Е че,нови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 10:46



Колко повече требе да бачкам и да се боря за правата си, толко по-жеснки ще става света.

Кой ви е виновен, че сами се давате. Печелете, и ни купувайте, плащайте, и ще си имате послушна женичка.


Що не мое сега да ме накара да съм послушна някой, щото мога да бачкам наравно с кой да е мъж и да го направя луд, и защото печеля повече от повечето мъже.


Ела ме купи де!

ела запей тая песен, колко съм меркантилна, ама даже не моеш да ми платиш цената, ххххххххххххххххххххххххх!


Колко повече оставяте жените да са самостоятелни, толко повече ще ви го натикат, хххххххххххххххххххххххххххххххх
Айде, ревете колко са меркантилни жените, и стойте мързеливо, и не плащайте, и след 20 години ще е както и америка, нема да меш да пипнеш жена, щот както сте мързеливи, за няма и 20 години жените и тук ще вземат властта, законодателството, децата, парите и работат ви!


ххххххххххххххххххххх, и не е ясно защо изобщо съществуват. Аре, разкарай се, щот не е ясно какъв е смисъла изобщо на съществуването ти, освен да ревеш по клубове за меркантилността на жените.


Аре, отивай да побачкаш, за да купиш на децата си по един МП3 плейър,хххххххххххххххххххх
Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Като искаш да му кажеш нещо, пиши му на бележки

Редактирано от anbra на 28.08.07 11:08.



Тема Re: Роксиииииииии,нови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 10:49



Роксано, момиче младо, ставаше дума за секс. И кой колко го може. Не искам да ме убеждаваш, че умеенето да правиш секс е функция на финансите. С тебе разговора ми приключва, защото си зациклила на едно и също място, като счупена плоча.
Хайде лек и спорен ден.





Тема Re: Роксиииииииии,нови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 10:53



Имат ли децата ти добро образование, собствен компютър всяко, стая и всички условия, та си седнал тука да се занимаваш с моята меркантилност?

Начи аз съм меркантилна, а децата ти гладни ще седят? Ми браво, отлична илюстрация за поведението хххххххххххххххххххх.


Аре, да не съм ти видяла тука никовете, отивай да спечелиш достатъчно, за да си образоваш поне децата, то е ясно, че жена ти ходи в дрехи втора употреба, докато ревеш тук колко е меркантилна Роксана.


хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх
Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от anbra на 28.08.07 11:04.



Тема Re: Rado™,нови [re: Rado™]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 10:55



защото процента на жените в този клуб е много, ама много по-голям от мъжете

кога успя да опознаеш жените и мъжете пишещи в клубчето,м?
Умозаключението е на база какво?

п.п. Да, пиша в клуба и за моя радост не те познавам!!!



Ближи си сладоледа...



Тема Re: Rado™ не се заяждамнови [re: djavolche]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано28.08.07 11:13



не се заяждам- честно- но моля те обясни ми как с издръжка от 50 лева месечно/от бившия/ се гледа едно 8 годишна дете????
Да не ти казвам, че в много западни страни-след развода мъжете дължат издръжка на жена си/не само на децата/ докато тя се омъжи..............



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано28.08.07 11:17



Хайде пак! Ти не избираш ли? Да е на възраст около пълнолетие, краката й да почват от сливиците, да има стегнат задник, големи цици и да иска постоянно секс! Ако една жена е грозновата или дебеличка, тя или трябва да се самоубие или да се подложи на серия пластични операции, за да може на следващия тур някой повърхностен да я хареса. Както казва Алби, кой чука душата на една жена. И това ако не е дискриминация! И понеже критерият красота е доста изменчив, вместо да си избирам мъж по височина, килограми (и без това скоро ще пусне бирено коремче) и брой перушина на главата, която така или иначе няма да се задържи, предпочитам да го избера по положение в обществото и финансов потенциал. По смислено ми се вижда.

П.С. Тези пластични операции все някой трябва да ги плати.



Тема Re: Rado™ не се заяждам-аз също!нови [re: SAD7]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 11:23



Обяснението, което ми искаш няма нищо общо с въпроса ми към теб!
Предполагам, знаеш, че има много майки и бащи, които си гледат децата и се справят успешно без изобщо да получават с години отсъдената от съда мижава издръжка!
За западните и европейските страни, оставям без коментар, то си е за там!



п.п. Имам алергия към обобщенията и клишетата!

п.п. Усмихнат да е денят ти!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Роксиииииииии,нови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 11:25



ти вярно ли си от село Чешнигирово, Пловдивско ?



Тема Къде видя обобщения ?нови [re: djavolche]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 11:31



Аз лично избягвам да обобщавам. Другото което написах е че процента на жени, който паразитират от мъже е много по-голям от паразитиращите мъже на гърба на жени.

В противното не можете да ме убедите. Не става дума за издръжки и др.



Тема Re: Rado™ не се заяждам-аз също!нови [re: djavolche]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 11:33



Да не се оплакват.


Като не искат да плащат, много им здраве, и без тях ще се оправим и ще ги третираме като слуги и простаци, каквито всъщност са.


Айде, аз ще му плащам сите деца и разходи по каквото е общ живот, и пак ще ме наричат меркантилна. Тогава ще ме гледа в очите и ще ми бъде мъжката путка, щом го мързи да плаща и да работи наравно с мен.


Дееба и мързеливците.....като го мързи, да не се оплаква.


Ела ме купи де! Нямаш толкова пари да ме платиш, и затова ме наричаш меркантилна, щото гроздето е високо!



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема djavolcheнови [re: djavolche]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано28.08.07 11:36



да знама,че има и точно това е тъжното като съотношение- мъже -жени също знам, кои гледат децета си..........................
защо ли трябва живота да е справедлив?!



Тема Re: Хахо,нови [re: Rado™]  
Автор bubble ()
Публикувано28.08.07 11:41



мали...много ти благодаря-аз така си говоря и искам да си повярвам, че се боря да съм риба-чук...ти даже акула ме изкара...йиеееес- направи ме щастлива по обедно време



Тема Re: Къде видя обобщения ?нови [re: Rado™]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано28.08.07 11:43



Бъди убеден в противното.



Тема Re: Rado™ не се заяждам-аз също!нови [re: Roxana]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано28.08.07 11:50



Явно без тъпите им издръжки сме си пак добре.Човек може да се справи с всичко стига да поиска.А стиснатите и некадърните да си стоят под полите на новите си жертви/сигурно/дето сега ги издържат....
Така се ядосвам,като слушам такива глупости.Толкова време жената се доказа,като по-предприемчива,работлива и умна.......Да УМНА-ревете колкото си искате-мъже!!!!Е това не ви изнася.Всеки се прави,че уважава умните жени,но ви прилошава срещнете ли някоя.





Тема Ха, ха, ханови [re: njakoya....tam]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 11:58




Разсмя ме.
Хайде, да ти спорен деня.



Тема Re: Rado™ не се заяждам-аз също!нови [re: njakoya....tam]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:02



Ами нека се правят на ударени.


Аз не искам да погледна зле печелещ мъж, и за какво ми е, да ми полива цветята в къщи ли.


Аре, на буклука, щом аз мога с дете и къща, какво му пречи на един мъж да е по-богат от мен, не и гъза му.


За какво ми е изобщо мъж. Няма нито едно нещо, което да не мога да направя вместо кой да е мързелив мъжки боклук.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Ха, ха, ханови [re: Rado™]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано28.08.07 12:02



Радвам се за теб......И не забравяй лафа,че който се смее последен.......



Тема Честито, Анбрааа!нови [re: Roxana]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 12:05



(С тая Роксана няма да се занимавам. Ако имаш време вземи да й обясниш седемте разлики между глаголите "идвам" и "отивам".)

ПоздравИ синчето ти от мен. Наздраве!





Тема Както инови [re: njakoya....tam]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:05



че палачинката се обръща - не го забравям никога.





Тема Крадецанови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:07



вика: Дръжте крадеца.





Тема Re: Къде видя обобщения ?нови [re: Rado™]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 12:08



Това са твои думи:

защото процента на жените в този клуб е много, ама много по-голям от мъжете


проценти се смятат на база някакви цифри, а ти явно си опознал всички от клубчето, за да говориш така.

п.п. Не се заяждам, но е добре да помниш какво пишеш.

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Крадецанови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:08



Ела ми полей цветята, за друго не ставаш.


И за ебане не ставаш. Толкова те мързи.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Роксанооо, може ли аз да пол(юл)еянови [re: Roxana]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 12:14



цветясалия ти триъгълник?



Тема Re: Роксанооо, може ли аз да пол(юл)еянови [re: ASSASSlN]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:15



Да бе, шъ са изтегнеш на дивана и шъ искаш аз да съм отгоре.


Не ставаш, мързел такъв. То за какво ли ставаш изобщо...






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxana на 28.08.07 12:16.



Тема Очевадно енови [re: djavolche]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:17



Ако не го виждаш това докажи противното. Дори само в тази тема погледнато е така.





Тема Няма никакъвнови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:20



проблем. Като те мързи теб, нямаш проблем да ти полея цветята. Ама само до там. Става ли?

А за ебането има кой да ме оценява, ти не се грижи да даваш оценки.



Тема Re: Няма никакъвнови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:22



Именно, че вече те оцениха за развод, защото не ставаш за брак и за съпруг, и за баща.


Ти ако ставаше, при теб опашка щеше да има от истерясали мераклийки.


Ето това е най-реалната ви оценка, че киснете тука разведени мъже. Ако бяхте цвете за мирисане, нямаше да можете да се отървете от мераклийки.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Така де !нови [re: SAD7]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 12:26



Право куме та в очи - "ама ти не ме обичаш вече мъжо" + "аз като имам пари ти за какво си ми"


Жените се побъркахте. Защото сте недозрели и мислите че каквото хвърчи - се яде. Ще минат 2-3 поколения и ще ви дойде акъла в главите - сега нищо не вдявате колкото и да ви се обяснява.
ПП: Преди следващата да лавне - нека осмисли значението на "разделение на труда". Правете това в което ви бива - иначе са нужни много напъни, жертви и страдат хората около вас (а вие излизате от мелето деформирани).



Тема Re: Очевадно енови [re: Rado™]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 12:29



Кое е очевадно?
Темата не коментирам, за мен е несериозна!
Хахо, така си пише...жалва се от жените ....



Няма какво да ти доказвам. Подразни ме обобщението, което направи за клубарите, не ги познаваш за да правиш заключения, затова се и обадих.
Четеш избирателно и изместваш темата, когато не ти отърва зададен въпрос.

Ближи си сладоледа...



Тема Ще !нови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 12:30



Ще става - ако можете. Смятам че не ви бива - света се върти от мъжете, единствения шанс на жените е да се научат да управляват мъжете. Било чрез секс, било чрез чар, било и само с приказки.



Тема Re: Така де !нови [re: jamie]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:30



Не че вие излизате в добра форма, ма е по-важно сега да ви мързи.

Като си мислите, че има за какво да си клатите пишката, поне го оправдайте.


Ако не го правите на дело, просто все едно ви няма, и няма за какво да ни трябвате.

Потрябвайте ни за нещо де! Аз нямам нищо против мъж да ми върти къщата и да плаща поне наравно с мен, ма и за толкова не мога да намеря някой да печели и да плаща, да плаща най-вече.


Аре, като не искате да плащате, мноу ви здраве! Къш! Щом ще се оправяме сами, за какво сте ни, за брошка на оная работа.


Айде сиктир.


смешници....накарайте ме да ви уважавам, и ще ви уважавам. За какво да уважавам беден глупак с увиснала пишка.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Животчеее, отдавна чаках да се появи стабилна женанови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 12:31



с която да поспоря по мъжки. Хайде, миличка да вземеш да ми отговориш на следните въпроси. Колкото можеш - по-кратко.

"Така от пръв поглед ще разбираш, че ако имаш 5 (пет) лв - не можеш да посегнеш към жена хай клас за 5000 (пет хиляди) примерно."

Ти от кои си? Откъде знаеш тарифите?

"...и затова си купуваш от Метро кутийка, на която пише "Зелен хайвер с чесън". И мааааааш - с хлеб и домати! И ти е кееееф!"

Ти откъде знаеш какво има в "Метро"? Аз откъде да ти купя черен хайвер като нямаме "Метро"? Откъде знаеш, че хлеп с домати е кеф?



Тема Аминови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:51



нали и ти киснеш за това тук. Защото си същата.



Редактирано от Rado™ на 28.08.07 13:07.



Тема Нещастница,нови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:53



защо като си нещастница си го изкарваш на другите.



Тема Re: Аминови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:57





Ето, казах ,че сте глупави и прости, и точно така излезе.


Всеки, който ме познава, идеално знае за какво става дума. Аре, живей в сладко неведение за какво става дума.


И после искаш да те уважавам? И за какво точно да те уважавам и харесвам? За простотията ти, и за отношението ти към жените, освен че жена ти те е изритала и не те иска вече по некадърност?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Аз нанови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 13:02



няколко пъти ти казвах да не обобщаваш и де не обиждаш хора, които не познаваш. Ами ти си явно много проста или озлобена към мъжете. Иначе снасяш хубави отговори, ако ги и цензурираш малко ще си идеална за полемика. Ама ти си зациклила на едно и също. И ми писна. Ако малко се огледаш за отношението към теб във всичките клубове които си участвала, ще ти дойде на акъл, че така не правиш нищо.

Хайде, не ме уважавай, така както аз теб вече не мога да те уважавам.
Лошото е, че не мога да те обидя. Културата не ми го позволява.
А на теб ти липсват първите седем години.



Тема Гладна кокошка - просо сънуванови [re: Roxana]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 13:05



Роксанооо, отбелязвам цикличността ти на появяване в този клуб. Като те засърби между краката и хоп - ето те. Неприятното е, че периодът на пулсациите ти е доста по-голям от един лунен месец.

Не си ми потребна. Не 5 лева, а 5 стотинки не давам за теб.



Тема Re: Аз нанови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 13:06



Ма ако искаш.


С украсени приказки нищо не постигаш. Ти показваш на дело колко струваш. Ето, виж се, толкова струваш.


Както казах, накарай ме да те уважавам, нека да има поне едно нещо да си повече от мен, ма такова няма. И като ти казвам "Добър ден" на улицата, да не се заблудиш, че това е от уважение, не, това си е просто начин да се размина с теб, без да те сритам.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Я се скрийнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторmiraboo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 13:12



И аз съм тъй ама ъуплийката става на стружки





Тема Данонови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 13:17



има някой заблуден тебе да те уважава. Ти мен не ме мисли, оставил съм след себе си, ще оставам и напред.

Пожелавам ти късмет в намирането на някой да те уважава.

Едно поздравче за теб.





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Авторmiraboo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 13:20



Народа го е казал - на зла круша зъл прът.
Дали не си направил нещо че горките жени да гледат на теб като на животно с портфеил.
Верно всички сме гадни и заслужаваме да ни мразят- кисело е гроздето казала лисицата.
Подкрепям те напълно - продължавай да ни мразиш и да стоиш далеч от нас - ние го заслужаваме това наказание





Тема Re: Данонови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 13:27



ако има за какво да те уважават, ще те уважават не ами....

Когато го покажеш, тогава ще те уважавам. Дотогава, среден пръст от мен

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxana на 28.08.07 13:27.



Тема Re: Така де !нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано28.08.07 13:33



С огромно неудоволствие трябва да призная,че си прав..
За съжаление жените се хванаха да доказват на мъжете,че сане по-лоши в чисто мъжките (традиционно неща...дори в изневерите...)... В резултат...най-много страдат децата...понеже се оказват почти безпризорни в надпреварата на родителите си да се доказват в материалния свят...
Погледнете 18+ поколението до...35 почти... Не искам да обидя никой от пишещите тук, макар да съзнавам,че това е възрастовата група на пишещите основно...(разбира се не обобщавам,че важи за всички) Факт е,че много от децата се възпитават основно на улицата и...какво може да се очаква после от тях? Що за родители ще станат? И що за поколение ще възпитат?
А децата..Ееех..децата ...Поне училищата да бяха читави..пък..то навсякъде същото безхаберие..
Ами..много добре те разбирам..
И съм напълно съгласна..



Тема Re: Така де !нови [re: *жeнa*]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 13:37



Ми мъжете не искат да носят отговорности и да плащат издръжки. Жените, разбииш, били меркантилни. Искали пари. Начи не трябвало да стоят в къщи, а да работят, и не трябвало да раждат, защото така се харчело повече.




Като не искат, поколението им нека да пропадне. Собствената им семка ще се опропасти.


Щом гъза им и егоизма им е по-важен....голема работа.


Остави ги, нека си държат увисналите пишки с ръце нагоре, няма кой да им повярва, че са мъже, а не мижитурки.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема По мъжки да поспорим, а!?нови [re: ASSASSlN]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано28.08.07 13:40



Не знам да се радвам ли, да рива ли

Толкова се опитвам да заприличам на истинска жена, че научих наизуст темата на Алби за женствените жени и таман зех да ставам лакирано котинциии - и ти така да ме застреляш!

Впрочем - много е просто това с цената. Колкото повече качества и качествени материали, които са вложени - ми толкова по-висока е цената. Можеш даже да си направиш едно списъче и да слагаш оценки по десетобалната система:
- произход и възпитание
- външен вид
- интелигентност
- емоционална интелигентност и умения за общуване
- образование
- кариера
- готварски умения
- умения в леглото
- други, каквото те влече

А колкото до кефа и най-вече до това да се кефиш на Каквото Имаш - това също си е умение, което се възпитава. И обикновено е свързано знаеш ли с какво - с това, че някой иска нереално много и се сърди на това, което може реално да си позволи. Без да си дава сметка, че трябва да се понапрегне и че в крайна сметка от него си зависи да отиде на по-горно ниво.
Един яде хляб с домати и подскача от радост, друг яде черен хайвер и рони горчиви сълзи... кой е по-щастлив, м?

А Метро ми е на път към къщата, ама там черният хайвер е мижи да те лажем, само така му викат... ееех, чак ми се дощя да отпраща към Москва за истински

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: По мъжки да поспорим, а!?нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано28.08.07 13:45



Йееееее...доста хайвер ще се окаже,че има в клубчето





Тема И за всичко т'ванови [re: XeйЖивoт!]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 13:59



5 лева ?!



Нивгаш !



Тема Жената наистина е по-нови [re: njakoya....tam]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 14:05



голямото мрънкало, по-красивата, по-истеричната, в месеца поне 1 седмица по-неадекватната.
В друго не се сещам да има превъзходна степен. Ако не беше ролята на майка - щеше да е жив зян.



Тема Re: Жената наистина е по-нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано28.08.07 14:07



Ти пък...по-красивата...


Знаеш ли какви красиви мъже има...
(Хич не си падам по жени...напълно подкрепям Хахо в липсата му на интерес към тях)



Тема Re: Честито, Анбрааа!нови [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.08.07 14:14



Благодаря, дано е жив и здрав и с много късмет!
Питам се какво друго може да се пожелае на 20 годишен...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Аминови [re: anbra]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 14:18



17 годишна....


Честито порасло мъжле !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.08.07 14:19



Благодаря, Джейми...



Нашата скоро ще навърши 16...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.

Редактирано от anbra на 28.08.07 14:20.



Тема Re: Така де !нови [re: *жeнa*]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано28.08.07 14:22



хубаво е,че си на различно мнение,но кажи миличка откъде толкова търпение,ако тръгна да не правя "мъжките" неща няма кой да направи ремонта,няма кой да смени една крушка............май повечето от нас са играли следната ситуация:
айде Гошо, смени крушката.......айде на другия ден пак напомняме на гошо и на финала взема стълбата пък си я сменя аз ......
да не им се бъркаме в "мъжките" работи еми ако имаше кой да ги върши нямаше да се напъваме........................................
ама няма и в това е проблема................



Тема Не знам !нови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 14:25



А и не ми е работа да търся красотата в мъжете





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано28.08.07 14:31



ХАХО, питам се - каква жена е била тя?; колко си я обичал?; какво ти е направила, че съзнанието ти е толкова изкривено?


В този клуб всеки иманякаква болка, но не вярвам, че твоята е точно в тази насока - че ни мразиш.
Ако споделиш, може би ще ти е по-леко.



Тема И да мрънкашнови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 14:34



и да не мрънкаш - ще си седиш сама - най-много някой да ти го поклати за ден-два и да те отебе (отпише - бел. прев.). За теб това са фактите, прав ти път към градежа на въздушни замъченца



Редактирано от jamie на 28.08.07 14:34.



Тема Re: И да мрънкашнови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 14:53



Няма, колкото и да не ти се вярва.

Купих си телефон за почти хилядарка, и през последния месец похарчих около 1500 лв, плюс разходите ми за храна и капризи и рождения ми ден.


Цялата рекация на мъжа, с който съм в момента е:


Love you, sweety.

Of course I don't blame you.

In future we should make joint decisions and plans.
Now we operated both for our own sakes really.
bought a new stereo sound system... you came over to me for a holiday... now I'm going on a holiday without you, solo... and you buy a camera and phone, solo....

In the future we should spend money to be together - and then spend money as a couple, to be together...



Какава разлика с български мъж, който ще ми извади душата за подобно поведение, даже и сама да си печеля парите, той ще иска да ги харчи вместо мен....вместо да ме утеши, че ще бъдем заедно и в печеленето, и в харченето, и че той ще спестява и печели наравно с мен.


Отношение....а не големи приказки и мерене на пишки.

Дела, а не хвалби и простотии.


Писнало ми е от бедни глупаци, които искат да ме използват.


Затова не искам да уважавам български мъже. За какво. Защото за тях съм веднага курва и използвачка. Нищо че делата ми са точно обратното. делата ми нямат значение, има значение как искат да ме използват.


Не искам и да погледна никой, който се отнася така с мен. Отказвам каквото и да било с някой, който само ми намекне колк съм меркантилна, без значение, че стотинка не ми е дал, и без значение как отрича реалния ми живот и реалните ми дела.


По делата им ще ги съди. Аз съдя по делата на българските мъже, не по приказките им. На приказки са големата работа, а в действителност са мизерници, за които стотинката е по-важна от жената и децата.


Презирам подобно поведение, и не искам нищо общо с хора, за които парите са най-важното нещо на света, но чуждите пари. Не са способни да изкарат кьопав собствен лев, но се дерат за пари, и то чужди пари. Това мъже. МЪЖЕ ли? Червеци, а не мъже са това.


Мога да разбера мъж, който печели много пари, да внимава с каква жена ще си има работа. Но мъж без собствени стабилни и високи доходи да ми разиграва театро и сценки за начина, по който АЗ плащам всичко наоколо....да го духа!



Тема Накратконови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 15:11



попиляла си 1 бон за тотална глупост след което се гордееш че не знаеш къде потъват още 1.5к+ месечно.
И тоя дето сега му висиш на врата ще е до време - както предния





Тема Re: Данонови [re: Roxana]  
Авторlestr (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 15:18



Защо си ми изпратила снимката си на лични?





Тема Re: Накратконови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 15:18



Няма такова нещо.


Банките отлично знаят, за разлика от теб, къде и как си печеля парите, и дали ги взимам от някой, или идват по мои работни сметки.


Хаха, голема смешка, че някой ми дава пари. Как ще стане това? Няма нормален човек, който да дава пари за нищо. Колкото и да ххххххххххх мъже, да, смешни са, в старанието си да нямат нищо общо с коя да е жена, заради бъдещи издръжки или бъдещи деца, като източник на разходи, или заради парцалки. През последните 15 години сама управлявам дома си, плащайки всичко, ама всичко съвсем сама, съвсем, съвсем сама, по мои сметки, по мои доходи, със собствената си работа.


Неудобно ли ви е, "мъже"?


Неудобно ли ви е хххххххххххххххххххх, в сравнение с една жена?


"Мъже" ли? ххххххххххххххххххххххххх а па пазарлъците за издръжки по 50 лв/м ме карат да се кикотя гръмотевично.


Редактирано от anbra на 28.08.07 17:05.



Тема Че от какво да ни е неудобно ?нови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 15:20



Да завиждам на проститутките от Околовръстното до Младост ли трябва ? Или на кол-гърл като теб ?





Тема Re: Че от какво да ни е неудобно ?нови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 15:24



Ма ако искаш.

Жена ти бяга от теб, нали? Не ти от нея. Показателно.



Тема Чула недочуланови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 15:28



говориш колкото да не заспиш.
Ако дело по вина се тълкува така - моля


Показателно - в туй сме на едно мнение.



Тема Re: Чула недочуланови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 15:33



Ма моля.



Само дето си гониш жената по света барабар с децата, и то постфактум, след като връзката ви се е разпаднала, ясно кой от кого се е разочаровал.

Смешка, и не знам защо мъжете си вярват, когато лъжат първо себе си, а после и другите, че всичко е наред и че не са виновни в такива случаи, в които някой панически се спасява от "добротата" и "щедростта" им.



Тема Една година гонил,нови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 15:36



втората разкарал.
Някои хора не схващат смисъла на думата "последна възможност".
Относно вината знам че си последната земна твар която може да я схване - няма да си губя времето да дискутирам очевидни нещша с теб.



Тема Re: Една година гонил,нови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 15:41



Ма ако искаш.

Нямаш семейство, и нямаш жена, а?

Няма и да имаш, с подобно отношение, и се съмнявам даже тъпа и меркантилна българка да иска нещо общо с теб.

А децата ти ще пораснат далеч от теб, малко или много, да. Радвам се, защото един ден ще усетиш тежестта на грешките си. Да, виновните и стиснати, и мързеливи и тъпи мъже да си стоят кротко на социалното дъно и да не се класират при жени. За какво им е жена? Само ще им харчи несъществуващите пари и заплати, и собствености.



Радвай се, нали си се отървал? Защо не се радваш? Май жена ти се радва повече на свободата си от теб и желанието ти да й даваш "издръжки" от по 50 лв/м на дете, все едно детето е стока на парче и на глава, и сякаш 50 лв/м купуват едно родителство.



Тема Re: Не знам !нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано28.08.07 15:44



...остави на мен......погрижи се за жените...



Тема Re: Така де !нови [re: SAD7]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано28.08.07 15:48



Викаш комшията Пешо..и ако на Гошо не му е неудобно от този факт, следващия път взима стълбата и ...сам си сменя крушката


Права си...но нещата са взаимно свързани...Първо жените сме взели да доказваме,че можем и сами..и..после мъжете сани го...върнали тъпкано...като са решили,че щом можем едно, можем и сто и едно..и..да се оправяме...
Малко повече женственост на никоя жена не е навредила..



Тема Ей-сеганови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 15:53



ще ти вържа на глупостите


Моята беше достатъчно глупава и сега гони Михаля. А аз си виждам децата по всяко време и не ми липсват - "липсва" ми истерията женска у дома, много ми злееее
Реших. И го направих. Точка.



Тема Re: Ей-сеганови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 15:55



Еппс, приказвай си.


Няма ги децата, не живеят при теб, нямаш и секс, и чукане, и жена.


Изобщо какво имаш? Дръж си цялата заплата, с представителната извадка за "издръжката", дано се задавиш с толкова много пари.



Тема Роксе,нови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 16:05



малко са преебаните като тебе.
Аз съм в другата част на статистиката, не ми дреме.



Тема Re: Най-после...нови [re: Roxana]  
АвторLesтp57 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:06



... и ти да напишеш нещо верно!
"Защото за тях съм веднага курва и използвачка".



Тема Re: Най-после...нови [re: Lesтp57]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:14



Точно затова тоя тип мъже никога няма да се доберат до мен, гарантирам ти.

Да си къткат "високите" и ценни доходи, аз си имам мои.


Те на една страна, аз на друга, живота е прекрасен, нали?





Тема Начетох сенови [re: *жeнa*]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 17:35



днес на глупости. Хайде стига вече. Аз като цял живот се гладя сам и моите момчета също, да не съм тръгнал да обобщавам, как нито една жена не подхваща ютия. Ми мога правя го. Няма да ми окапят ръцете я. Ба си мамата, на вас като ви си е случило, дай всички да бъдем такива. Ейййййййй, писна ми от обобщения. Всеки професор в нещо си. Ми ще я смениш тази крушка, като не иска твоя, кво толкова? Моята като я гнус да мие тоалетната аз я мия. И кво? Да не съм станал по-малко мъж? Писна ми от това разделение. Това трябва да г оправят мъжете, онова пък трябва да го правят жените. За това сме на този хал, всички тук в клуба. И аз включително. Искам чиста баня - влизам и я измивам, искам пица - правя си я и всички я ядем. Искам салата - лежа си я. Писна ми. Къв е проблема ? Да не се приебем. Да не направим нещо дето на другия е "задължение".





Тема Re: По мъжки да поспорим, а!?нови [re: XeйЖивoт!]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:33



- произход и възпитание - за нормални хора произхода е без значение, а възпитанието може да се придобие
- външен вид - съвременната медицина и козметика дават хиляди начини за придобиване на желания външен вид, ако има въобще значение
- интелигентност
- емоционална интелигентност и умения за общуване - човек може да си общува и с кучето и то ще го гледа доста по интелигентно от много жени
- образование
- кариера - неща без особено значение за нормален човек
- готварски умения .- винаги може да си намериш ресторант, в който готвят по-добре
- умения в леглото - кой каза нещо за проститутки?





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Melany99]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:35



видехте ли се бе - така или иначе сте си с тарифа, ама още се чудя що отричате.



Тема Re: Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: Roxana]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:38



Нали така или иначе си плащаме - какъв ти е проблема ставаме или не. Нали това е от значение. Предложението за вилата на майната ти



Тема Re: Роксиииииииии,нови [re: Roxana]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:41



Ти какво правиш в БГ - марш в арабския свят и бъди красива за някой резан арабин, да видиш какъв гот е.



Тема Re: Хахо,нови [re: Rado™]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:45



Добре, че не се сети, че това е идеята ;)



Тема Re: Е че,нови [re: Roxana]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:49



Рокси - само не можах да разбера като ще плащам що ми е женичка, която да иска да я обичам и да не и изневерявам и т.н.
ВЕЩ КОЯТО СЕ КУПУВА, СЛЕД КАТО СЕ АМОРТИЗИРА СЕ ИЗХВЪРЛЯ.
Щом искате просто да сте вещи - ок, ама не претендирайте за нещо друго. В арабския свят е точно така и не само там.



Тема Re: Начетох сенови [re: Rado™]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано28.08.07 22:06



Верно си се начел...


..
Ако беше прочел и предишното ми мнение, щеше да имаш представа каква е позицията ми всъщност..
Споко..повечето жени тук сменяме крушки, бушони(ако не са автоматични),и.всичко останало...
Казвам само,че от цялата тази работа, страдат децата ни...
Понеже...няма кой тях да възпитава докато ние си менкаме "мъжките " и "женските" "ЗАДЪЛЖЕНИЯ"
..
Моята като я гнус да мие тоалетната аз я мия. И кво? Да не съм станал по-малко мъж?
Не...не си станал по-малко мъж...и повече не си станал..Точно толкова ,колкото си -толкова си стоиш..

Къв е проблема ? Да не се приебем. Да не направим нещо дето на другия е "задължение".
Проблема е,че някой смята,че нещо си е задължение на някой си...
Ако си сам, какво? На кой е задължението, на мама???..

На мен пък ми писна някой все да търси вина в някого...И да чете както му е изгодно

И..прекрасно е,че се гладиш сам..А жена ти кой глади?

Ба си мамата, на вас като ви си е случило, дай всички да бъдем такива.
...та...какво точно НИ се е случило,че не разбрах ??? (впрочем..кои сме тия НИЕ, според теб?)



Тема Re: Хубаво признание :)нови [re: XAXO]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано28.08.07 22:17



Аз мисля че и да има ще да е на по малко от 7 г.
Сетих се за малката дъщеря на мой състудент, тя на около 4 години и като я питат къде е баща и, отговаря :"Тати е на работа, изкарва парички, щото ми е обещал парфюм"


Темата не е лоша, поразбуни духовете, браво!
Но пък някой много се вързаха, та си мисля......нито ние /жените / сме толкова лоши, нито ти толкова си ни намразил

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема Re: По мъжки да поспорим, а!?нови [re: XAXO]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано28.08.07 23:16



Като ти гледам изискванията... смятам, че едно селско добиче (крава с добри очи, например) напълно те устройва... дет се вика, малко пластика и малко да я повъзпиташ - и не й требе ни ум, ни образование, а ресторант все ще се намери

Както се оказва, глей ти - какво търсели "нормалните хора"
Уф, и защо тогава бяха всичките тия вопли и самопризнания, м!?!?!? Всъщност както казах и в началото - прав си! Имаш пълни права да бъдеш женомразец-краволюбец, къф ти е проблема тогаз!?

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: По мъжки да поспорим, а!?нови [re: XeйЖивoт!]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 23:32



Нещо не си ме разбрала - това ми предлагаш :) тъпо добиче с не дотам мили очи, минало през пластичната хирургия и претенции до небесата, че е възпитано, от сой и т.н.
Виж сега - пак да го кажа, че явно не си го прочела - като искате да сте стока, за която се плаща (така се държите и така излиза от почти всичко написано напоследък от жени в този клуб) - моля не се сърдете, че се отнасят като със стока с вас и като се появи по-добра стока (с по-добро възпитание и произход и повече умения), отивате на боклука.





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: miraboo]  
Автор terracot (член)
Публикувано28.08.07 23:34



Не съм много сигурен, ама крушата май беше кучка.



Има и жени - круши по света, има и жени - кучки. Всякакви.

На кисело грозде - зла лисица!

На горка жена - животно с портфейл!

За всичко си има поговорка!



Тема Животе,нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 23:55



много отблизо познаваш кравите нещо





Тема Теракот !нови [re: terracot]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 23:57



Не ги учи лошо


Я си представи целия клуб - Роксанки. И ние 4 коча в средата



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор тpънчeтo (минаващ)
Публикувано29.08.07 00:31



има, но не са щастливи от това
защо ти е нещастница?



Тема Москва??? Черен хайвер???нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 10:29



Веднъж там ядох зелен хайвер.



Тема Женомразец-краволюбец??? Хе-хе-хе-ХейЖивот-че!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 11:00



По-добре вкъщи да имам благомучаща крава с влажен поглед, отколкото грозно грачеща гарга.

Сетих се за "Гарванът грачи грозно зловещо". Да ти обяснявам ли какво е "алитерация"? Мога да ти обясня и какво е "Билингвистика и диграфия на българския геймър", нали съм специалист по всичко?!

Абе, яааа - порка мадонна! Да чуем нещо италиано.







Тема Re: Е че,нови [re: XAXO]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.08.07 11:04



Аха.

Начи семейни и родителски отговорности за теб е "купуване" на жената и задължението да се грижиш за семейството си е "меркантилност" и "алчност" от страна на жената.

А тия деца колко са алчни, а, и те ти ядат парите. И тях купуваш, ма глей начи какви са долни, а твоите парички се дават жертвоготовно, колко милиона изсипа досега по тая меркантилна кучка и по децата си, тея долни и алчни създания, дето пилеят милионите ти?


Само искат, какви са меркантилни, не ги е срам! А твоите милиони се топят, и ако ще плащаш, поне искаш да си господар в къщата си! Иначе и стотинка не им се полага! Безсрамници меркантилни такива!





Малееей, трагикомедия! Така ти е натъпкана главата с клишета и егоизъм и пълна безотговорност и долни инстинкти, че не можеш да се видиш отстрани какъв смешник и каква космата маймуна на клона си!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Начетох сенови [re: *жeнa*]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.08.07 11:17



Така му е удобно на Радо, да подменя понятия.


За него задълженията и семейните отговорности са = "плащане и купуване на жената", и ако една жена го потърси да си разпределят съвместните отговорности, тя става меркантилна. Излиза, че жената трябва да ги носи, защото неговото даване е "плащане", а тя е меркантилна, когато си потърси партньорството и помощта в същото семейство, което е и негово. Ама жената нищо не плаща, само Радо плаща. Глей начи колко е меркантилна жена му, иска да й се плаща.....


Много удобно оправдание да избягаш от общите отговорности и да оставиш другия да се изтрепе и да влачи всичко сам....

Такива са българските мъже, пълни егоисти и мизерници. Какви милиони разпиляват по жените и децата си, не е истина. Купуват на жените си вили, яхти, параходи, а на децата си големи компании, а тея меркантилни кучки искат все повече и повече, горкия милионер, използван от меркантилната си съпруга!


Той се изтрепва от работа, а тя лежи на сянка на Карибите и се пече топлес, а децата ги гледат гувернантки. Радо плаща всичко, а жена му си клати краката и периодично си прави педикюра на скъпи и реномирани местенца в Ню Йорк, когато отскочи за поредния си шопинг....междувременно Радо страда изнемогвайки на борсата, продавайки една компания пари, за да плаща тоалетите и пътешествията на меркантилната си съпруга....




Еееех, колко са меркантилни тези български съпруги, с легион от прислужници и домашни помощници и готвачи, и персонал, не си мърдат малкия пръст и само харчат милионите на Радо

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема А, Радо! На теб вчера нещо ти е станало...нови [re: Rado™]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 11:29



Сам се гладиш, а?! Хииииииииииииии! И аз. Доскоро. Сега съм намерил обществена пералня-гладачна-оправячна. Одъртях, мързи ме да пера, суша и гладя.

За 80 стотинки на килограм дрехи - всичко ми е в кърпа вързано.

(В този клуп забелязвам, че редовно пишещите неколцина мъже много си приличаме. "Женски клуп 2". Хм, какво изобщо правим тук???)

Салата? Пица? Чиста баня? Хеееееееееееееее! И аз ги мога тия работи. И боб мога да ти сготвя така, че да си оближеш и изядеш пръстите. "Боб по ловджийски" знаеш ли как се приготвя?

Наздраве!



Тема Re: Теракот !нови [re: jamie]  
Авторmiraboo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 11:34



Абе мине се не мине някое време и току излезе някой учЕн та се провикне, че жените са мръсници или всички мъже са гадняри.
А имаше нещо за калпавата ракета и космоса ама какво беше................
Че има хора дето не са стока има, ама такива изказвания си плачат за жълти клубове или лечение.



Тема Знамнови [re: ASSASSlN]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано29.08.07 11:35



Много е дълго за това края .... хвърляш боба и слагаш агнето на шиша над готовата жерава.



Тема Мен линови [re: miraboo]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 11:38



репликираш или пускаш отговора случайно в темата ?





Тема Миличкооо, не си го разбраланови [re: sepide]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 11:47



За пореден път се убеждавам, че жените не сте като хората.



Толкова ли не забелязвате иронията и подсмисъла на думите на Хахавия??? Женска ви работа.

--------------

Ти реши ли какво ще правиш със шпионката на майка ти?





Тема Ха така, миличка!нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 12:03



Бравос на теб. Някои наистина много се впрягат и се взимат съвсем насериозно.



По-здрав-а.





Тема Re: По мъжки да поспорим, а!?нови [re: XAXO]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано29.08.07 13:00



Чакай,чакай,...от къде се появява ..: като се появи по-добра стока (с по-добро възпитание и произход и повече умения), отивате на боклука.,като всички се държат като :стока, за която се плаща (така се държите и така излиза от почти всичко написано напоследък от жени в този клуб)
..
Май ще се наложи да надникнеш и в реалния живот или...поне в някой друг клуб, дето все още не си останал с такива впечатления за ВСИЧКИ жени там

..за да намериш по-добра стока (с по-добро възпитание и произход и повече умения)



Тема Re: Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: XAXO]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.08.07 13:04



Там е работата, че който не може да плати с качества, плаща с пари. И колкото по-малко качества, толкова повече пари. Нищо не се губи.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Миличкооо, не си го разбраланови [re: ASSASSlN]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано29.08.07 16:45



Саси, възможно е да е така, както казваш. Но тази ирония и непрекъснатите му злостни изказвания към жените не са породени от нормални взаимоотношения с тях. Все някоя трябва да го е наранила до степен да стане хахо.
----------------------------------
За шпионката на маман реших - ще си слагам шапка невидмика и ще раздавам такива





Тема Re: Е че,нови [re: Roxana]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 21:19



Роксано - не си способна да проумееш каквото и да било. май ти е генетично



Тема Re: По мъжки да поспорим, а!?нови [re: *жeнa*]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 21:21



И в реалния живот надникнах и останах "очарован". Същото си е. Нюансите са различни само.



Тема Re: Е че,нови [re: Roxana]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 21:24



Сега остава да ме убедиш, че търсиш качества. След това ще си татуирам на челото "наивник" с големи букви.
Ако знаете и вие какво търсите.



Тема Пич, ти да ненови [re: XAXO]  
АвторChromanin (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 22:40



си хукнал по палави малки кучинки? Щото основно те се опитват да осребрят всяко парченце свежа плът, което изкарват на сергията. Ама ти би трябвало вече да си се научил да ги разпознаваш - най-вече по свистенето на вятъра на последния етаж. Колкото и лъскава да е фасадата, най-горе си е на гола тухла и ветровете се гонят...

Я зарежи тези мераци!



Тема Ха,като каза нюанси и....нови [re: XAXO]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано29.08.07 22:55



се сетих за онзи виц...
Ама е доста ...незензурен






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.