Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Очевадно енови [re: Rado™]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 12:29



Кое е очевадно?
Темата не коментирам, за мен е несериозна!
Хахо, така си пише...жалва се от жените ....



Няма какво да ти доказвам. Подразни ме обобщението, което направи за клубарите, не ги познаваш за да правиш заключения, затова се и обадих.
Четеш избирателно и изместваш темата, когато не ти отърва зададен въпрос.

Ближи си сладоледа...



Тема Ще !нови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 12:30



Ще става - ако можете. Смятам че не ви бива - света се върти от мъжете, единствения шанс на жените е да се научат да управляват мъжете. Било чрез секс, било чрез чар, било и само с приказки.



Тема Re: Така де !нови [re: jamie]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:30



Не че вие излизате в добра форма, ма е по-важно сега да ви мързи.

Като си мислите, че има за какво да си клатите пишката, поне го оправдайте.


Ако не го правите на дело, просто все едно ви няма, и няма за какво да ни трябвате.

Потрябвайте ни за нещо де! Аз нямам нищо против мъж да ми върти къщата и да плаща поне наравно с мен, ма и за толкова не мога да намеря някой да печели и да плаща, да плаща най-вече.


Аре, като не искате да плащате, мноу ви здраве! Къш! Щом ще се оправяме сами, за какво сте ни, за брошка на оная работа.


Айде сиктир.


смешници....накарайте ме да ви уважавам, и ще ви уважавам. За какво да уважавам беден глупак с увиснала пишка.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Животчеее, отдавна чаках да се появи стабилна женанови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 12:31



с която да поспоря по мъжки. Хайде, миличка да вземеш да ми отговориш на следните въпроси. Колкото можеш - по-кратко.

"Така от пръв поглед ще разбираш, че ако имаш 5 (пет) лв - не можеш да посегнеш към жена хай клас за 5000 (пет хиляди) примерно."

Ти от кои си? Откъде знаеш тарифите?

"...и затова си купуваш от Метро кутийка, на която пише "Зелен хайвер с чесън". И мааааааш - с хлеб и домати! И ти е кееееф!"

Ти откъде знаеш какво има в "Метро"? Аз откъде да ти купя черен хайвер като нямаме "Метро"? Откъде знаеш, че хлеп с домати е кеф?



Тема Аминови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:51



нали и ти киснеш за това тук. Защото си същата.



Редактирано от Rado™ на 28.08.07 13:07.



Тема Нещастница,нови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 12:53



защо като си нещастница си го изкарваш на другите.



Тема Re: Аминови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 12:57





Ето, казах ,че сте глупави и прости, и точно така излезе.


Всеки, който ме познава, идеално знае за какво става дума. Аре, живей в сладко неведение за какво става дума.


И после искаш да те уважавам? И за какво точно да те уважавам и харесвам? За простотията ти, и за отношението ти към жените, освен че жена ти те е изритала и не те иска вече по некадърност?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Аз нанови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 13:02



няколко пъти ти казвах да не обобщаваш и де не обиждаш хора, които не познаваш. Ами ти си явно много проста или озлобена към мъжете. Иначе снасяш хубави отговори, ако ги и цензурираш малко ще си идеална за полемика. Ама ти си зациклила на едно и също. И ми писна. Ако малко се огледаш за отношението към теб във всичките клубове които си участвала, ще ти дойде на акъл, че така не правиш нищо.

Хайде, не ме уважавай, така както аз теб вече не мога да те уважавам.
Лошото е, че не мога да те обидя. Културата не ми го позволява.
А на теб ти липсват първите седем години.



Тема Гладна кокошка - просо сънуванови [re: Roxana]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 13:05



Роксанооо, отбелязвам цикличността ти на появяване в този клуб. Като те засърби между краката и хоп - ето те. Неприятното е, че периодът на пулсациите ти е доста по-голям от един лунен месец.

Не си ми потребна. Не 5 лева, а 5 стотинки не давам за теб.



Тема Re: Аз нанови [re: Rado™]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 13:06



Ма ако искаш.


С украсени приказки нищо не постигаш. Ти показваш на дело колко струваш. Ето, виж се, толкова струваш.


Както казах, накарай ме да те уважавам, нека да има поне едно нещо да си повече от мен, ма такова няма. И като ти казвам "Добър ден" на улицата, да не се заблудиш, че това е от уважение, не, това си е просто начин да се размина с теб, без да те сритам.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.