Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Жената наистина е по-нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (минаващ)
Публикувано28.08.07 14:07



Ти пък...по-красивата...


Знаеш ли какви красиви мъже има...
(Хич не си падам по жени...напълно подкрепям Хахо в липсата му на интерес към тях)



Тема Re: Честито, Анбрааа!нови [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.08.07 14:14



Благодаря, дано е жив и здрав и с много късмет!
Питам се какво друго може да се пожелае на 20 годишен...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Аминови [re: anbra]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 14:18



17 годишна....


Честито порасло мъжле !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.08.07 14:19



Благодаря, Джейми...



Нашата скоро ще навърши 16...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.

Редактирано от anbra на 28.08.07 14:20.



Тема Re: Така де !нови [re: *жeнa*]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано28.08.07 14:22



хубаво е,че си на различно мнение,но кажи миличка откъде толкова търпение,ако тръгна да не правя "мъжките" неща няма кой да направи ремонта,няма кой да смени една крушка............май повечето от нас са играли следната ситуация:
айде Гошо, смени крушката.......айде на другия ден пак напомняме на гошо и на финала взема стълбата пък си я сменя аз ......
да не им се бъркаме в "мъжките" работи еми ако имаше кой да ги върши нямаше да се напъваме........................................
ама няма и в това е проблема................



Тема Не знам !нови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 14:25



А и не ми е работа да търся красотата в мъжете





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано28.08.07 14:31



ХАХО, питам се - каква жена е била тя?; колко си я обичал?; какво ти е направила, че съзнанието ти е толкова изкривено?


В този клуб всеки иманякаква болка, но не вярвам, че твоята е точно в тази насока - че ни мразиш.
Ако споделиш, може би ще ти е по-леко.



Тема И да мрънкашнови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 14:34



и да не мрънкаш - ще си седиш сама - най-много някой да ти го поклати за ден-два и да те отебе (отпише - бел. прев.). За теб това са фактите, прав ти път към градежа на въздушни замъченца



Редактирано от jamie на 28.08.07 14:34.



Тема Re: И да мрънкашнови [re: jamie]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 14:53



Няма, колкото и да не ти се вярва.

Купих си телефон за почти хилядарка, и през последния месец похарчих около 1500 лв, плюс разходите ми за храна и капризи и рождения ми ден.


Цялата рекация на мъжа, с който съм в момента е:


Love you, sweety.

Of course I don't blame you.

In future we should make joint decisions and plans.
Now we operated both for our own sakes really.
bought a new stereo sound system... you came over to me for a holiday... now I'm going on a holiday without you, solo... and you buy a camera and phone, solo....

In the future we should spend money to be together - and then spend money as a couple, to be together...



Какава разлика с български мъж, който ще ми извади душата за подобно поведение, даже и сама да си печеля парите, той ще иска да ги харчи вместо мен....вместо да ме утеши, че ще бъдем заедно и в печеленето, и в харченето, и че той ще спестява и печели наравно с мен.


Отношение....а не големи приказки и мерене на пишки.

Дела, а не хвалби и простотии.


Писнало ми е от бедни глупаци, които искат да ме използват.


Затова не искам да уважавам български мъже. За какво. Защото за тях съм веднага курва и използвачка. Нищо че делата ми са точно обратното. делата ми нямат значение, има значение как искат да ме използват.


Не искам и да погледна никой, който се отнася така с мен. Отказвам каквото и да било с някой, който само ми намекне колк съм меркантилна, без значение, че стотинка не ми е дал, и без значение как отрича реалния ми живот и реалните ми дела.


По делата им ще ги съди. Аз съдя по делата на българските мъже, не по приказките им. На приказки са големата работа, а в действителност са мизерници, за които стотинката е по-важна от жената и децата.


Презирам подобно поведение, и не искам нищо общо с хора, за които парите са най-важното нещо на света, но чуждите пари. Не са способни да изкарат кьопав собствен лев, но се дерат за пари, и то чужди пари. Това мъже. МЪЖЕ ли? Червеци, а не мъже са това.


Мога да разбера мъж, който печели много пари, да внимава с каква жена ще си има работа. Но мъж без собствени стабилни и високи доходи да ми разиграва театро и сценки за начина, по който АЗ плащам всичко наоколо....да го духа!



Тема Накратконови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 15:11



попиляла си 1 бон за тотална глупост след което се гордееш че не знаеш къде потъват още 1.5к+ месечно.
И тоя дето сега му висиш на врата ще е до време - както предния






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.