Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Хапвайнови [re: XAXO]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано28.08.07 00:02



хайвера с чесън и не ме мисли МЕН



Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Хапвайнови [re: XeйЖивoт!]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 00:09



Явно имаш опит в рибешкия м... с чесън, та затова го предлагаш.
Какво да те мисля, ама гледам ти нещо ме мислиш мен. Споко бе, не ме мисли, ако си се издразнил/а от нещо - сети се за хайвера и една крилата фраза за супата.





Тема Re: Я да си призная :)нови [re: XAXO]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.08.07 08:13



Нещо не си разбрал.
В човешката еволюция е заложено за женски екземпляри да се борят мъжките, да доказват, че стават за отглеждане на потомство и защитата му. Както при мъжките екземпляри е заложено да си хвърлят семето на повече възможни места, така при женски е развита способността да избира от стадото мъжкаря, който да я оплоди и да се грижи за нея и потомството и. Така е и в наши времена, жените търсят сигурност, закрила и спокойствие.
Не може да живееш в мансарда и да искаш да имаш красавицата на квартала, щото тя има предложения за вили в Бояна, Хаваите и т.н.



Тема Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: XAXO]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 08:49



уцията.

Съпругата на човек става само за секс. И то - не всички. 20% може и да се окажат годни за качествен секс. Останалите... Чоплят си носовете и се оплакват на, уж, приятелките си.

Но всички дърдорят едно и също, ама в различни варианти. Според някой от следните два случая.

1. Ах, ох, уф, пъш, бум, тряс... Материалното не е важно, важни са чувствата, важна е душата...

2. Ах, ох, уф, пъш, бум, тряс... Защо не ми дава издръжкааааааааааааааааааааа?

(Брато, виждам че се вживяваш като мен преди повече от 10 години. Писна ти на ***а вече, нали??? Хе, хе! Наздраве!)

Редактирано от ASSASSlN на 28.08.07 08:56.



Тема Re: Я да си призная :)нови [re: Melany99]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 08:50



при мъжките екземпляри е заложено да си хвърлят семето на повече възможни места,

Уааау, една жена за която изневярата не е проблем! Бравоооо! :))))
Жена мечта за всеки мъж!



п.п. Писна ми да чета клишета!

Ближи си сладоледа...

Редактирано от djavolche на 28.08.07 08:51.



Тема Re: Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано28.08.07 09:34



Съпругата на човек става само за секс


Освен,че това не е верно,замисли се дали вие мъжете и за това ставате





Тема Хахо,нови [re: XAXO]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 09:56



мисля, че си по-отдавна от мен в този клуб ? Но дори и да не е така ще ти обясня нещо, което явно не си разбрал. Ще започна с това, че "В къщата на обесник за въже не се говори" и ще продължа с това, че си много прав за темата, но не и за мястото, където си я пуснал. Това е като да влезеш целия намацан с мед в кошер с оси, като да се намажеш с кръв и да бухнеш в океана с акули, кат ода легнеш окован с вериги на ЖП линия след завой. Свършено е с теб. Няма те. Настъпи крокодила за опашката.
Ти луд ли си да пускаш тази тема в този кошер на оси, в тази бърлога на осверипели феминистки?
Тук трябва предимно да си съгласен с женската болка и мъка. Да оплюваш мъжете (дори и да са прави), да ги наричаш нещастници и некадърници, защото не могат да изхранят едно семейство с черен хайвер, а предлагат само тарама и да ги заклеймяваш за тяхната неудачност. И никаква критика към жените! Разбра ли ме? Иначе ще има сепуко.
Окаримаска, Анджин-сан ?

Но нека не забравяме, че богатите също плачат, че всички сме хора на този свят и т.н.

Хайде нещо по темата:



Успех от мен



Тема Re: Ха-ха, хо-хооо! Крайно време е да узаконят проститнови [re: njakoya....tam]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано28.08.07 10:06



Абе те мъжете и за това не стават, ама не им отнемай последната утеха



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Роксиииииииии,нови [re: Roxana]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано28.08.07 10:17



Роксииииии, ако знаеш само колко мнооооооого жени си мислят, че секса е само това да си разтворят краката и ако могат поне малко да се овлажнят....
Ама това е друга тема на разговор. Все си мисля, че секса е изкуство, което не се повтаря, че това не е заучена програма. И така както има различни творци така има и различен секс. Това което на теб ще ти хареса на другия няма да му е въобще приятно, да не говорим за харесване.
Ама, вие жените се специалисти в тази част. Аз къде съм тръгнал някакъв си неук мъж да давам акъл.





Тема Re: Хахо,нови [re: Rado™]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано28.08.07 10:23



чета и не мога да повярвам, кво ви става бе хора????
това,че някое тъпо парче ме е накарало да страдам, не значи че трябва да анатемосам всички мъже.......................
да факт е, че ххххххххххххххххххххххххххххги ги тресат комплекси и трудно свикват в днешните условия- мрънкат и обясняват колко меркантилни са станали жените - еми нали някой трябва да изкарва пари!!!!!!!!!!и докато мъжете чакат/да си намерят по лека работа, да си намерят по-високоплатена работа,да си намерят по-богата жена/жените работят,правят бизнес и пари.Естествено,че след като вече са доста по-независими от мъжете ще имат по-високи изисквания към тях.
Ако мъжът ми седи пред телевизора, мрънка и не ме подкрепя- е за кво ми е той- по добре да си родя дете и него да дондуркам.
защо ххххххххххххххххххххххса такива комплексари, имаме ли вина и ние жените?



Моля без обидни обобщения!

Редактирано от anbra на 28.08.07 11:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.