Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Кое е по важно?нови  
Авторkrastava_jaba (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 20:37



Вчера разбрах за един приятел, че неговия доведен тати му прибрал ключовете от мамината къща под предлог - Ами ти защо не прдопреждаваш, че ще идваш?
Добре де ама аз все си мислех, че ако родителите се разделят това не означава, че децата вече са излишни

Нали в крайна сметка децата били най-важното
Я кажете ако вашата втора половинка постапи така с вашето дете вие как ще реагирате?



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано26.08.07 20:43



Е, много зависи от възраста на приятеля ти, т.е. в един апартамент с тях ли живее.
Аз примерно нямам ключ от апартамента на родната ми майка. Като искам да отида да я видя - звъня предварително по телефона дали е удобно и тогава отивам. Същото прави и тя.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано26.08.07 20:52



Само не разбрах, каква е връзката между първото и второто изречение?

Нали доведеният татко взел ключовете, а не майката?...
Иначе - зависи от много неща. и тук не е нужно да се смесват нещата - децата са едно, правото на личен живот , е друго. И, когато няма "екстрена ситуация", не виждам защо трябва да има приоритет.
А, когато има и доведени бащи....те са си в правото да си искат уединение в къщата...къде е проблемът?



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.08.07 20:56



На колко години е детето?

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано26.08.07 21:06



Вярно е че рано или късно всеки си поема пътя аз също още на 15 си излязох от вкъщи и започнах да си се оправям сама, но гадното е в случея, че сега моят приятел няма къде да се прибере или ще си спи в казармата или на улицата


Гадното е, че майка му не е казала нищо - нея не я ли касае къде ще спи сина и?

stroitelite na vazdushni zamaci vinagi imat dostatachno stroitelen material

Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 21:35



Много гадно е постъпил доведеният татко и още по-гадно майката.
Като иска да се прави на велик собственик да си купи жилище и да не му дава оттам ключа, но от родния му дом да му вземе ключа е нахалство.
Децата наистина са най-важното- поне според старомодните ми разбирания!
Не искам и да си и помисля, че някой може да постъпи така с децата ми!



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: paзвeдeнa]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано26.08.07 21:40



Незнам но мен лично ме изгони доведения ми баща и майка ми само стои и си малчи именно на нея няма да и го простя



stroitelite na vazdushni zamaci vinagi imat dostatachno stroitelen material

Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
Авторeми (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 22:05



не знаеш какво й е, жабче. може той да е последната й надежда за обич след тежък живот, или просто да няма сили за промяна. по-добре не бъди категорична в оценките си - всеки нещо го е довело до мястото на което се намира в момента. не казвам, че трябва да си затваряме очите - просто повече разбиране. така горчи по-малко. и може би по-малко боли. а щастието е пред приятеля ти

така му кажи

(само мое мнение)



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: eми]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано26.08.07 22:10



Благодаря ти, предполагам че сега просто съм още ядосана и затова реагирам така остро
Аз нямам деца още ми е раничко но наистина вярвам че няма нищо по - важно от тях преди докато си бях в България ходех в един дом за деца еди ден изведох две от тях на сладкарница защото имаха рожден ден.
И аз незнам защо тогава поведох и приятеля ми с мен а той през цялото време стоя настрана защото едното било циганче!Ако ще и занзибарче да е пак си е дете!Та мисалта ми беше че живях с това момче две години самоче точно заради тази случка спрях да влагам надежди в него!
Ами ако някои постапи гадно с моите собствени деца защото нещо не му изнасят

Редактирано от krastava_jaba на 26.08.07 22:19.



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
Авторeми (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 22:13



чела съм и други твои мнения. ти си забележително добро същество




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.